WoWCenter.pl
Quass spełnił kryterium Frostfur Rat osiągnięcia Draenor Safari.     
Osiol zdobył Grandiose Spaulders.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Pike spełnił kryterium osiągnięcia Working Many Orders.     
AlbertSmok spełnił kryterium osiągnięcia It All Really Adds Up.     
Ventu spełnił kryterium osiągnięcia Working Many Orders.     
michczi zabił Blast Furnace destructions (Raid Finder Blackrock Foundry) po raz 2.     
Tomia zabił Skulloc (Heroic Iron Docks) po raz 2.     
m1szcz spełnił kryterium Get 5000 honorable kills in Draenor. osiągnięcia Defender of Draenor.     
Leith zdobył Blackrock Weaponry.     
Dzierzba zabił Taran Zhu po raz 6.     
Liszforkas spełnił kryterium Blackrock Ham osiągnięcia Draenor Cuisine.     
emiloski94 spełnił kryterium osiągnięcia Draenic Stone Collector.     
Sarenus zdobył osiągnięcie Dragonmaw? More Like Dragonfall!.     
Lighthand zdobył Munificent Treads.     
Rixor zdobył osiągnięcie Fat Sleeper Angler.     
hirri zdobył Tormented Gauntlets.     

Studnia Wieczności

Dość długo czekaliśmy na polską wersję tej niewątpliwie doskonałej książki, która zdobyła uznanie fanów Warcrafta na całym świecie. Do tej pory w Polsce, możemy nabyć niewielką ilość książek napisanych przez Richarda A. Knaaka, który z całą pewnością umie zaciekawić czytelnika swoim sposobem pisania książek i rozwijania jej fabuły.

To pierwsza książka z uniwersum Warcrafta, która niezmiernie zaciekawiła mnie swą fabułą (oprócz Dnia Smoka) na tyle, aby przeczytać ją w ciągu kilkunastu godzin. Książka autorstwa znanego pisarza Richarda A. Knaaka, jak żadna inna, została napisana w sposób bardzo ciekawy i interesujący.

Studnia Wieczności jest pierwszą książką z Trylogii pt. Wojna Starożytnych. Jak sama nazwa wskazuje cała historia toczy się wokół magicznej i potężnej Studni Wieczności - źródła mocy starożytnych elfów zamieszkujących miasto Azshara. Pod wpływem działania Studni, nocne elfy sprowadziły do swojego świata złe moce, które zaczynają zagrażać wszelkiemu życiu. Głównymi bohaterami książki jest trójka bohaterów, ludzki mag Rhonin, potężny smoczy mag Krasus oraz orczy wojownik Broxigar, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach przenoszą się do przeszłości. Za zadanie będą mieli uratowanie przeszłości jak i przyszłości. Czy to im się uda? Potężny smoczy mag podczas podróży traci większość swoich mocy i pamięć, natomiast jego uczeń dzięki ukrytym mocom staję się jeszcze potężniejszy.

W książce występuje dużo znanych historycznych postaci takich jak Półbóg Cenarius, Druid Malfurion Stormrage i jego brat Illidan oraz kilka innych znanych postaci w tym pięć smoczych Aspektów. Autor w swojej książce przybliża historię starożytnego świata Warcraft, przedstawiając jednocześnie relację panujące między istniejącymi wówczas rasami. Typowe zachowania rasy nocnych elfów względem innych ras zostały doskonale przedstawione.

Jednym słowem jest to jedna z najlepszych książek fantasy, którą czytałem w ostatnim czasie. Wciągająca fabuła nie pozwala oderwać się od tej książki chociażby na chwilę a zakończenie książki niejako zmusza do przeczytania kolejnej części i poznania dalszej część historii.