WoWCenter.pl
Kumbol spełnił kryterium Head osiągnięcia Brokenly Superior.     
Jasemir zdobył Mythic Keystone.     
Vahrion zdobył Rivermane Kilt.     
Althurius spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
MakaO zdobył Quarrier's Shoulderplates.     
Nirv zabił Elerethe Renferal (Raid Finder Emerald Nightmare) po raz 1.     
JAHnosik spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Rodowity zabił Wrath of Azshara (Heroic Eye of Azshara) po raz 5.     
Azqa zdobył Farseeker Drape.     
Caldrith spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
TeWu zdobył Wristclamps of Mad Dreams.     
Kamashiro zdobył osiągnięcie Fashionista: Legs.     
EpickiTroll spełnił kryterium Salt and Pepper Shank osiągnięcia The Legion Menu.     
ziomziozio zdobył Broken Warden Helm.     
perseusz zdobył Scarlet Kris.     
Quar zabił Cenarius redemptions (Heroic Emerald Nightmare) po raz 2.     
Kefiozo zabił Ursoc (Heroic Emerald Nightmare) po raz 2.     
Mikii349 zdobył osiągnięcie 100 Quests Completed.     

Studnia Wieczności

Dość długo czekaliśmy na polską wersję tej niewątpliwie doskonałej książki, która zdobyła uznanie fanów Warcrafta na całym świecie. Do tej pory w Polsce, możemy nabyć niewielką ilość książek napisanych przez Richarda A. Knaaka, który z całą pewnością umie zaciekawić czytelnika swoim sposobem pisania książek i rozwijania jej fabuły.

To pierwsza książka z uniwersum Warcrafta, która niezmiernie zaciekawiła mnie swą fabułą (oprócz Dnia Smoka) na tyle, aby przeczytać ją w ciągu kilkunastu godzin. Książka autorstwa znanego pisarza Richarda A. Knaaka, jak żadna inna, została napisana w sposób bardzo ciekawy i interesujący.

Studnia Wieczności jest pierwszą książką z Trylogii pt. Wojna Starożytnych. Jak sama nazwa wskazuje cała historia toczy się wokół magicznej i potężnej Studni Wieczności - źródła mocy starożytnych elfów zamieszkujących miasto Azshara. Pod wpływem działania Studni, nocne elfy sprowadziły do swojego świata złe moce, które zaczynają zagrażać wszelkiemu życiu. Głównymi bohaterami książki jest trójka bohaterów, ludzki mag Rhonin, potężny smoczy mag Krasus oraz orczy wojownik Broxigar, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach przenoszą się do przeszłości. Za zadanie będą mieli uratowanie przeszłości jak i przyszłości. Czy to im się uda? Potężny smoczy mag podczas podróży traci większość swoich mocy i pamięć, natomiast jego uczeń dzięki ukrytym mocom staję się jeszcze potężniejszy.

W książce występuje dużo znanych historycznych postaci takich jak Półbóg Cenarius, Druid Malfurion Stormrage i jego brat Illidan oraz kilka innych znanych postaci w tym pięć smoczych Aspektów. Autor w swojej książce przybliża historię starożytnego świata Warcraft, przedstawiając jednocześnie relację panujące między istniejącymi wówczas rasami. Typowe zachowania rasy nocnych elfów względem innych ras zostały doskonale przedstawione.

Jednym słowem jest to jedna z najlepszych książek fantasy, którą czytałem w ostatnim czasie. Wciągająca fabuła nie pozwala oderwać się od tej książki chociażby na chwilę a zakończenie książki niejako zmusza do przeczytania kolejnej części i poznania dalszej część historii.