WoWCenter.pl
Mutran zabił Gal'darah po raz 4.     
Astron ukończył próbę Yu'lon po raz 4.     
Nakill zabił Mal'Ganis po raz 2.     
Firell spełnił kryterium Roasted Beef osiągnięcia Cataclysmically Delicious.     
Julion spełnił kryterium Orgrimmar osiągnięcia Big City Pet Brawlin' - Horde.     
Saimeraa zabił Devourer of Souls po raz 1.     
Pavvcik zdobył osiągnięcie One Many Army.     
Vantu zabił High Priestess Azil po raz 17.     
Pike spełnił kryterium Barbed Gill Trout osiągnięcia The Limnologist.     
Ludek zabił Iron Juggernaut po raz 13.     
Maczumpa zabił Yan-Zhu the Uncasked po raz 2.     
Rahdok spełnił kryterium Shoulder osiągnięcia Cataclysmically Superior.     
Eduardo zabił Sha of Pride po raz 3.     
kuturin zabił Twin Consorts po raz 1.     
Gniazdo zdobył osiągnięcie Archavon the Stone Watcher (25 player).     
Zaskroniec zdobył osiągnięcie Western Plaguelands Quests.     
Zebro zdobył osiągnięcie Fish or Cut Bait: Orgrimmar.     
seba089 zabił Council of Elders po raz 2.     
Saczuan zabił Garrosh Hellscream po raz 12.     
adi zabił Kael'thas Sunstrider po raz 2.     

Studnia Wieczności

Dość długo czekaliśmy na polską wersję tej niewątpliwie doskonałej książki, która zdobyła uznanie fanów Warcrafta na całym świecie. Do tej pory w Polsce, możemy nabyć niewielką ilość książek napisanych przez Richarda A. Knaaka, który z całą pewnością umie zaciekawić czytelnika swoim sposobem pisania książek i rozwijania jej fabuły.

To pierwsza książka z uniwersum Warcrafta, która niezmiernie zaciekawiła mnie swą fabułą (oprócz Dnia Smoka) na tyle, aby przeczytać ją w ciągu kilkunastu godzin. Książka autorstwa znanego pisarza Richarda A. Knaaka, jak żadna inna, została napisana w sposób bardzo ciekawy i interesujący.

Studnia Wieczności jest pierwszą książką z Trylogii pt. Wojna Starożytnych. Jak sama nazwa wskazuje cała historia toczy się wokół magicznej i potężnej Studni Wieczności - źródła mocy starożytnych elfów zamieszkujących miasto Azshara. Pod wpływem działania Studni, nocne elfy sprowadziły do swojego świata złe moce, które zaczynają zagrażać wszelkiemu życiu. Głównymi bohaterami książki jest trójka bohaterów, ludzki mag Rhonin, potężny smoczy mag Krasus oraz orczy wojownik Broxigar, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach przenoszą się do przeszłości. Za zadanie będą mieli uratowanie przeszłości jak i przyszłości. Czy to im się uda? Potężny smoczy mag podczas podróży traci większość swoich mocy i pamięć, natomiast jego uczeń dzięki ukrytym mocom staję się jeszcze potężniejszy.

W książce występuje dużo znanych historycznych postaci takich jak Półbóg Cenarius, Druid Malfurion Stormrage i jego brat Illidan oraz kilka innych znanych postaci w tym pięć smoczych Aspektów. Autor w swojej książce przybliża historię starożytnego świata Warcraft, przedstawiając jednocześnie relację panujące między istniejącymi wówczas rasami. Typowe zachowania rasy nocnych elfów względem innych ras zostały doskonale przedstawione.

Jednym słowem jest to jedna z najlepszych książek fantasy, którą czytałem w ostatnim czasie. Wciągająca fabuła nie pozwala oderwać się od tej książki chociażby na chwilę a zakończenie książki niejako zmusza do przeczytania kolejnej części i poznania dalszej część historii.