WoWCenter.pl
nogananoge zabił Kil'jaeden po raz 1.     
Tomia spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Orc Slayer.     
Francuz1992 zabił Hans'gar and Franzok (Normal Blackrock Foundry) po raz 3.     
Doilyn zabił Yalnu (Heroic The Everbloom) po raz 44.     
AlbertSmok spełnił kryterium osiągnięcia It All Really Adds Up.     
liq zdobył osiągnięcie Salvaging Pays Off.     
melodyjka zdobył osiągnięcie Pet Charmer.     
VVP zabił Kargath Bladefist defeats (Raid Finder Highmaul) po raz 2.     
Colt zabił King Ymiron po raz 4.     
MakaO spełnił kryterium Buttery Wheat Roll osiągnięcia Cataclysmically Delicious.     
Kefiozo spełnił kryterium Red Velvet Cupcake osiągnięcia Bad Example.     
Lighthand spełnił kryterium Exploration: Sethekk Hollow Dig Site osiągnięcia Exploration Mission Master.     
ziomziozio spełnił kryterium osiągnięcia Working Many Orders.     
ZQooS zdobył Tormented Trinket.     
Dirdet zdobył osiągnięcie Rookie Pet Crew.     
Ventas zdobył osiągnięcie Mythic: Garrosh Hellscream.     

Studnia Wieczności

Dość długo czekaliśmy na polską wersję tej niewątpliwie doskonałej książki, która zdobyła uznanie fanów Warcrafta na całym świecie. Do tej pory w Polsce, możemy nabyć niewielką ilość książek napisanych przez Richarda A. Knaaka, który z całą pewnością umie zaciekawić czytelnika swoim sposobem pisania książek i rozwijania jej fabuły.

To pierwsza książka z uniwersum Warcrafta, która niezmiernie zaciekawiła mnie swą fabułą (oprócz Dnia Smoka) na tyle, aby przeczytać ją w ciągu kilkunastu godzin. Książka autorstwa znanego pisarza Richarda A. Knaaka, jak żadna inna, została napisana w sposób bardzo ciekawy i interesujący.

Studnia Wieczności jest pierwszą książką z Trylogii pt. Wojna Starożytnych. Jak sama nazwa wskazuje cała historia toczy się wokół magicznej i potężnej Studni Wieczności - źródła mocy starożytnych elfów zamieszkujących miasto Azshara. Pod wpływem działania Studni, nocne elfy sprowadziły do swojego świata złe moce, które zaczynają zagrażać wszelkiemu życiu. Głównymi bohaterami książki jest trójka bohaterów, ludzki mag Rhonin, potężny smoczy mag Krasus oraz orczy wojownik Broxigar, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach przenoszą się do przeszłości. Za zadanie będą mieli uratowanie przeszłości jak i przyszłości. Czy to im się uda? Potężny smoczy mag podczas podróży traci większość swoich mocy i pamięć, natomiast jego uczeń dzięki ukrytym mocom staję się jeszcze potężniejszy.

W książce występuje dużo znanych historycznych postaci takich jak Półbóg Cenarius, Druid Malfurion Stormrage i jego brat Illidan oraz kilka innych znanych postaci w tym pięć smoczych Aspektów. Autor w swojej książce przybliża historię starożytnego świata Warcraft, przedstawiając jednocześnie relację panujące między istniejącymi wówczas rasami. Typowe zachowania rasy nocnych elfów względem innych ras zostały doskonale przedstawione.

Jednym słowem jest to jedna z najlepszych książek fantasy, którą czytałem w ostatnim czasie. Wciągająca fabuła nie pozwala oderwać się od tej książki chociażby na chwilę a zakończenie książki niejako zmusza do przeczytania kolejnej części i poznania dalszej część historii.