WoWCenter.pl
Pike zabił Yan-Zhu the Uncasked po raz 12.     
Zaskroniec zdobył Warbringer Greaves.     
anex spełnił kryterium Angel of Death osiągnięcia Stay Klaxxi.     
fifka63 zdobył osiągnięcie The Tillers.     
Misiaczek zabił Ordos po raz 10.     
Siusia zdobył Sunshower Light Cloak.     
Deezekter spełnił kryterium Boiled Silkworm Pupa osiągnięcia Pandaren Cuisine.     
Bagins zdobył Mask of the Watcher.     
Szajba spełnił kryterium Obtain 200 mounts osiągnięcia Mount Parade.     
Kojt spełnił kryterium Golden Carp osiągnięcia Pandarian Angler.     
Lighthand zdobył Hopecrusher Gauntlets.     
Cuteness zabił Alysrazor po raz 7.     
luney zabił Garrosh Hellscream po raz 23.     
Tommy zdobył Heart of Thunder.     
Ludek zabił Paragons of the Klaxxi po raz 12.     
bialoniebieski zabił Taran Zhu po raz 18.     
Dirdet zabił Sha of Pride po raz 2.     

Studnia Wieczności

Dość długo czekaliśmy na polską wersję tej niewątpliwie doskonałej książki, która zdobyła uznanie fanów Warcrafta na całym świecie. Do tej pory w Polsce, możemy nabyć niewielką ilość książek napisanych przez Richarda A. Knaaka, który z całą pewnością umie zaciekawić czytelnika swoim sposobem pisania książek i rozwijania jej fabuły.

To pierwsza książka z uniwersum Warcrafta, która niezmiernie zaciekawiła mnie swą fabułą (oprócz Dnia Smoka) na tyle, aby przeczytać ją w ciągu kilkunastu godzin. Książka autorstwa znanego pisarza Richarda A. Knaaka, jak żadna inna, została napisana w sposób bardzo ciekawy i interesujący.

Studnia Wieczności jest pierwszą książką z Trylogii pt. Wojna Starożytnych. Jak sama nazwa wskazuje cała historia toczy się wokół magicznej i potężnej Studni Wieczności - źródła mocy starożytnych elfów zamieszkujących miasto Azshara. Pod wpływem działania Studni, nocne elfy sprowadziły do swojego świata złe moce, które zaczynają zagrażać wszelkiemu życiu. Głównymi bohaterami książki jest trójka bohaterów, ludzki mag Rhonin, potężny smoczy mag Krasus oraz orczy wojownik Broxigar, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach przenoszą się do przeszłości. Za zadanie będą mieli uratowanie przeszłości jak i przyszłości. Czy to im się uda? Potężny smoczy mag podczas podróży traci większość swoich mocy i pamięć, natomiast jego uczeń dzięki ukrytym mocom staję się jeszcze potężniejszy.

W książce występuje dużo znanych historycznych postaci takich jak Półbóg Cenarius, Druid Malfurion Stormrage i jego brat Illidan oraz kilka innych znanych postaci w tym pięć smoczych Aspektów. Autor w swojej książce przybliża historię starożytnego świata Warcraft, przedstawiając jednocześnie relację panujące między istniejącymi wówczas rasami. Typowe zachowania rasy nocnych elfów względem innych ras zostały doskonale przedstawione.

Jednym słowem jest to jedna z najlepszych książek fantasy, którą czytałem w ostatnim czasie. Wciągająca fabuła nie pozwala oderwać się od tej książki chociażby na chwilę a zakończenie książki niejako zmusza do przeczytania kolejnej części i poznania dalszej część historii.