WoWCenter.pl
liq zdobył Cannonball Loader's Grips.     
Joolsor zabił The Lich King po raz 72.     
Xauwey spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Blood Elf Slayer.     
Zubuu zdobył Moltenfeather Leggings.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Doilyn zdobył Baleful Armament.     
Magnetowid zabił Brackenspore (Raid Finder Highmaul) po raz 3.     
Criam zdobył Bulging Chain Vest.     
Lacrimose spełnił kryterium osiągnięcia Win Streak.     
hirri zabił High Sage Viryx (Heroic Skyreach) po raz 2.     
Kamashiro zdobył Quarrier's Pauldrons.     
Jorgi spełnił kryterium Get 5000 honorable kills in Draenor. osiągnięcia Defender of Draenor.     
nogananoge zabił Kael'thas Sunstrider po raz 19.     
Robko zdobył osiągnięcie Fading into Twilight.     
Azqa zabił Darkmaster Gandling po raz 5.     
Vantu zdobył Thunderlord Helm.     
Gadzet24 zdobył Ironcrusher's Collar.     

Studnia Wieczności

Dość długo czekaliśmy na polską wersję tej niewątpliwie doskonałej książki, która zdobyła uznanie fanów Warcrafta na całym świecie. Do tej pory w Polsce, możemy nabyć niewielką ilość książek napisanych przez Richarda A. Knaaka, który z całą pewnością umie zaciekawić czytelnika swoim sposobem pisania książek i rozwijania jej fabuły.

To pierwsza książka z uniwersum Warcrafta, która niezmiernie zaciekawiła mnie swą fabułą (oprócz Dnia Smoka) na tyle, aby przeczytać ją w ciągu kilkunastu godzin. Książka autorstwa znanego pisarza Richarda A. Knaaka, jak żadna inna, została napisana w sposób bardzo ciekawy i interesujący.

Studnia Wieczności jest pierwszą książką z Trylogii pt. Wojna Starożytnych. Jak sama nazwa wskazuje cała historia toczy się wokół magicznej i potężnej Studni Wieczności - źródła mocy starożytnych elfów zamieszkujących miasto Azshara. Pod wpływem działania Studni, nocne elfy sprowadziły do swojego świata złe moce, które zaczynają zagrażać wszelkiemu życiu. Głównymi bohaterami książki jest trójka bohaterów, ludzki mag Rhonin, potężny smoczy mag Krasus oraz orczy wojownik Broxigar, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach przenoszą się do przeszłości. Za zadanie będą mieli uratowanie przeszłości jak i przyszłości. Czy to im się uda? Potężny smoczy mag podczas podróży traci większość swoich mocy i pamięć, natomiast jego uczeń dzięki ukrytym mocom staję się jeszcze potężniejszy.

W książce występuje dużo znanych historycznych postaci takich jak Półbóg Cenarius, Druid Malfurion Stormrage i jego brat Illidan oraz kilka innych znanych postaci w tym pięć smoczych Aspektów. Autor w swojej książce przybliża historię starożytnego świata Warcraft, przedstawiając jednocześnie relację panujące między istniejącymi wówczas rasami. Typowe zachowania rasy nocnych elfów względem innych ras zostały doskonale przedstawione.

Jednym słowem jest to jedna z najlepszych książek fantasy, którą czytałem w ostatnim czasie. Wciągająca fabuła nie pozwala oderwać się od tej książki chociażby na chwilę a zakończenie książki niejako zmusza do przeczytania kolejnej części i poznania dalszej część historii.