WoWCenter.pl

Świąteczny konkurs: Wygraj edycję kolekcjonerską Cataclysm!

Taurens

Pokojowo nastawieni taureni długo zamieszkują Kalimdor, starając się zachować równowagę natury.

Czytaj dalej...

Społeczności


Konkurs

Świąteczny konkurs: Wygraj edycję kolekcjonerską Cataclysm!

  Kumbol: Tagi: wow, cataclysm, konkurs, święta, wowcenter
/Files/cata_collectors.pngNareszcie udało nam się do końca wypakować Blizzardową paczkę, z której na początku wypadła świąteczna kartka. W związku z tym, iż pozostała zawartość okazała się wielce wartościowa, postanowiliśmy w zgodzie z duchem świąt obdarować fantami naszą społeczność. Chcemy być jednak sprawiedliwymi Mikołajami, więc aby zasłużyć na prezent, trzeba się będzie wykazać pewnym talentem.

Nie było u nas jak dotąd konkursu graficznego, więc pomyśleliśmy, że nadszedł wreszcie na taki czas. Macie talent plastyczny (albo może chociaż jego krztę?) i kochacie uniwersum Warcrafta? Przygotujcie się w takim razie na kreatywne święta, gdyż zadaniem w naszym świątecznym konkursie jest stworzenie grafiki (arta) związanej z World of Warcraft. Może ona przedstawiać dowolną rzecz pochodzącą z uniwersum Warcrafta, np. postać lub lokację. Technika dowolna, ale rzecz jasna chodzi o wykonanie własnoręczne, a nie zrobienie screena czy kopiuj-wklej.

No dobrze, ale przejdźmy wreszcie do najważniejszego: nagrody, czyli co też było w tej paczce od Blizzard Entertainment?! Odpowiadam: fajne rzeczy. Nagrodą główną w naszym konkursie jest Edycja Kolekcjonerska World of Warcraft: Cataclysm - pudełko pełne Deathwingowo-Warcraftowej epickości, o którego zawartości szerzej przeczytacie tutaj. Otrzyma je najlepsza, najpiękniejsza, najciekawiej wykonana i ogólnie najepiczniejsza praca. Jednakże, oprócz głównej nagrody przewidujemy także 3 wyróżnienia. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają jeden z trzech zestawów nagród pocieszenia, który składa się z podkładki pod myszkę z mapą Outlandu oraz ogromniastego, dwustronnego plakatu World of Warcraft.

Nie czekajcie więc ani chwili! Łapcie za ołówek, kredki, farby, rysik od tabletu czy inne narzędzia artystycznego wyrazu i dajcie upust swej kreatywności. Konkurs trwa od dziś do 6 stycznia 2012 roku. Z niecierpliwością czekamy na wasze fantastyczne prace!

  August

Yay! :D Konkurs dla mnie :D

  Temahemm

To ja już mam faworyta, właściwie faworytkę :>.

  B0nes49

August nie bierz udziału, bo to oczywiste, że nikt przy tobie nie ma szans To z góry przesądzone :D

  Bolfri

Augusta dajcie do Jury :D

  Neko

Ten konkurs jest nie fair dla beztalenci. :<

  August

Słoneczka, nie słodźcie mi Jestem pewna, że w konkursie udział wezmą bardziej utalentowane ode mnie osoby ^^ Biorę udział dla funu :D

@Bolfri:
August, nie Augusta T_T

@Neko:
Jak były relacje z Blizzconu, to każdy miał szansę coś wygrać - i nie jest tak źle ;)

  Kumbol

Spokojnie, kochane moje beztalencia (do których to sam się zaliczam ), to na pewno nie jest ostatni konkurs na naszym serwisie. Niedługo będą kolejne. W ogóle fajne rzeczy będą niedługo. Good stuff is comin'.

  Bolfri

Gommene, August. Nie wolisz dać sznasy innym się wykazać?

  August

A ja komukolwiek tego bronie? :)

  Alexstrasza

może mi się uda, coś tam umiem malować :D

  Ikandej

Jestem jednym z największych beztalenci w tym temacie, ale mogę wziąć udział... a czy screen z modelu 3D (własnoręcznie wykonanego modelu podkreślam!)też wchodzi w grę?

  Temahemm

@Bolfri - chyba po to są takie konkursy, żeby wygrywały osoby, które naprawdę coś potrafią :p.

  Kumbol

@Ikandej
Obawiam się, że screen modelu nie spełni rysunkowych kryteriów konkursu

  Ikandej

Hmm... No trudno. To w takim razie biorę ołówek i... Trzeba jeszcze pomyśleć xP

  Bolfri

Co to w ogóle ma przedstawiać? Coś świątecznego związanego z WoWem czy jak? I czy animacje wchodzą w grę? :D

  Paybac

A jakby zrobić coś z plasteliny w Uni Warcrafta i przesłać na zdjęciu to też przyjmiecie ;)?

  Kumbol

@Paybac
W konkursie chodzi o rysunek, więc tym razem chyba zdjęcie plastelinotworu jeszcze nie przejdzie. Zobaczymy w przyszłości :-)

  Mona

A może być rysunek na jedwabiu czy na kartce musi być??


  Kumbol

@Mona
Może być :-)

  Wirgul

I kto wygrał ?

Musisz się zalogować aby dodać komentarz