Goblins
Jako niewolnicy trolli na wyspie Kezan, rasa goblinów była zmuszona do wydobywania rudy kaja'mitu z wulkanicznych...
Czytaj dalej...Model Worgenki ujawniony!

Nadszedł czas na ujawnienie dzisiejszej niespodzianki! Blizzard postanowił, za pośrednictwem swoich oficjalnych fansajtów, zaprezentować światu po raz pierwszy oteksturowany, oficjalny model worgena płci żeńskiej.Na dołączonych screenach możemy zobaczyć, jak prezentować się będzie nowa postać w różnego typu uzbrojeniu. Warto zaznaczyć, że cały czas jest to wersja "work in progress", dlatego na pewno ulegnie on jeszcze kosmetycznym zmianom, aby jak najlepiej oddać kataklizmowy klimat.
Co myślicie o wyglądzie modelu? Wystarczająco kobiecy, a zarazem wystarczająco wilczy? Według naszej redakcji - jak najbardziej.
Spodziewałem się że będzie sexowniejsza,Taurenki nadal pozostaną miss WoW'a.
Dla mnie bardzo ładne. Ładniejsze od krówsk.
tekstury ładne. modele zdecydowanie do dopracowania ;]
Jak dla mnie wygląda bardzo zmysłowo ;D Co należy zaznaczyć, prace nad modelami wciąż trwają, a sama premiera dodatku jest nadal odległa.. Także możemy być spokojni o ich końcową jakość :)
W sumie gdyby dorobić jakieś włosy z tyłu głowy i schować zęby powinno być całkiem nieźle.
Jak dla mnie trochę ten model jest skopany :/ z Twarzy mogłyby być odrobinę łagodniejsze. Chyba że to jeden z wariantów to może być. Bardziej mogłyby przypominać tą w prawym dolnym rogu (wiem niewyraźnie, ale lepszego nie znalazłem):
LINK
Ikandej:
Powyższy model to tylko jeden z wariantów. Jak to zawsze bywa w wypadku postaci w wowie, możemy się spodziewać wielu fryzur.
W końcu byłoby niesprawiedliwe, gdyby Worgerni nie mogli korzystać z usług fryzjera :)
Ok, spoko. Ja tylko mówię, że to co zaprezentowali na chwilę obecną zbytnio do mnie nie przemawia.
Wygląda jak lis. A Male wygląda bardziej jak puma niż wilk.
Zaprezentowane tutaj raczej mi się nie podobają - drażnią mnie te wystające zęby. Podobnie sprawa wygląda odnośnie ich złych oczu na wzór wściekłych kobiet w anime. Słabe ogólnie.
Dla zmartwionych brakiem włosów na modelu:
LINK
Ostatni blue post.
No spoko jest cloth leather mail i plate... a gdzie bikini pytam sie?!
Jim89:
Też mi tego zabrakło :] W końcu w ten sposób model zostałby zaprezentowany najlepiej.. ;D
Skoro "Work in progress", to na pewno możemy się spodziewać, że zostaną dodane wspomniane włosy i bikini :D. Model jak dla mnie w tej fazie już wygląda super, a jedyne czego trzeba to kilka kosmetycznych zmian.






