WoWCenter.pl

BlizzCon 2008: Dzień drugi

Dwarves

Śmiałe i odważne krasnoludy są starożytną rasą wywodzącą się z earthen – istot z żywego kamienia, stworzonych przez tytanów, gdy świat był jeszcze młody.

Czytaj dalej...

Społeczności


Artykuł

BlizzCon 2008: Dzień drugi

  Kumbol:
http://www.blizzard.com/us/blizzcon/images/logo.jpg


Dobiegł końca pierwszy dzień BlizzConu. Dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy i śledziliśmy emocjonujące rozgrywki finałowe Turnieju Arenowego 2008.

http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/images/news/2008-04/arena2008.png/Files/turniejs.JPGDziś wieczór czekają nas dwa mecze Rundy 3, półfinał w koszyku przegranych oraz wielki finał. W pierwszym meczu zmierzą się Fnatic Orz, który pokonał w rundzie 2 R.O.C. oraz Nihilum plasma, który wreszcie wygrał z x6tence. Natomiast w drugim meczu spotkają się selective queuers i Council of Mages.

/Files/plans.JPGDrugi dzień to jednak nie tylko turniejowe rozgrywki. Czekają nas dziś kolejne panele dyskusyjne. Na pierwszy ogień idzie panel poświęcony PvP w World of Warcraft, który rozpocznie się o 19:30 naszego czasu. O 21:00 natomiast pracownicy Zamieci i fani spotkają się na panelu poświęconym rajdom i instancjom. 22:30 to godzina rozpoczęcia panelu, na którym uczestnicy BlizzConu zadawać będą swoje pytania przedstawicielom Blizzarda, zaś o północy wystartuje kolejny panel dotyczący klas WoWa.

Ceremonia Zamknięcia BlizzConu rozpocznie się o 2:30 naszego czasu. Podczas niej wystąpi Blizzardowy zespół Lvl80ETC oraz orkiestra Video Games Live.

Co nowego przyniesie drugi dzień BlizzConu? Wypatrujcie naszych wieczornych relacji!/Files/betaoptin.png

Przypominamy także o naszym screenshotowym konkursie, w którym do wygrania 10 kluczy do Beta-testów Wrath of the Lich King! Więcej szczegółów na specjalnej podstronie.


Musisz się zalogować aby dodać komentarz