WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Caritas

Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5 ... 79
Temahemm napisał :
Illidan w jakiejś postaci ma wrócić, zawsze było mi go żal :<
Eh, mi też, ale myślę, że chodziło im o Well of Eternity i więcej Illidana niestety nie będzie, a szkoda.

Neko napisał :
Jeśli coś niszczy lore to właśnie wskrzeszanie poległych bohaterów.
Tu się nie zgodzę. Weź Hour of Twilight. Wydaje mi się, że wyszło im akurat fenomentalnie.

August napisał :
O Tyrande pamiętają tylko w książkach...
A szkoda, to jedna z moich ulubionych postaci i szkoda, że ją potraktowali po macoszemu. Marzy mi się więcej Tyrande i choćby Vereesy. I powrót Allerii <3
permalink „Diablo III Beta - Wrażenia” wysłany:
@UP Gratuluję, cieszę się, że mogłeś pograć :)

Podzielam zdanie co do poziomu trudności, miejmy nadzieję, że będzie trudniej. Spróbuj barbarian, to dopiero łatwy poziom. Co do problemów technicznych. Też mi się pierwszego dnia wszystko cięło, drugiego szło idealnie. ale ostatni patch im nie poszedł i gra się nierówno, serwery się niestety wieszają (choć może już to naprawili).

W multi nie podoba mi się osobiście podział łupów, myślałam, że gold będzie równo dzielony. Oh well, i tak D3 kupię, jako całość bardzo mi się podoba.
permalink „Muzyka” wysłany:
Jak G'n'R to Paradise City i Welcome to the Jungle, obie uwielbiam. Za to nie znoszę Don't Cry, odrzuca mnie od tego utworu.

Generalnie lubię prawie wszystko, nie tylko szeroko rozumiany rock, zwłaszcza wszelkiej maści soundtracki. A ostatnio namiętnie męczę to:

Zupełnie za to nie "wchodzi" mi twórczość artystów typu Skrillex, czuję się jakby ktoś nagrał moją pralkę gdy siadły mi łożyska w bębnie.
permalink „Skąd wzięliście swój nick?” wysłany:
Mój hunter (i przy okazji jedyna męska postać w mojej kolekcji) ma nazwę po jednym z bohaterów Metalocalypse. Wszystkie pozostałe postacie są płci żeńskiej. Druid i warrior są nazwane (odpowiednio) po bohaterce i wyspie z Silmarillion, pala po substancji w Wiedźminie, shammy po bohaterce Harfisty na wietrze, jeden priest to zdrobnienie nazwy huntera, drugi jest złośliwie nazwany po sefirze oznaczającej piękno (złośliwie, bo priestka była krową dopóki nie zmieniła serwera ;)), a mag ma taką nazwę, że zastanawiam się co za zaćmienie miałam jak ją tworzyłam. Rogal jest nazwany kolejną przeróbką imienia huntera, a dk - wersją mojego nicka irl czyli Karitas. Z dk jest w ogóle zabawna historia, bo lubię starting zone, a nie przepadam za lvlowaniem tej klasy, więc co pewnien czas kasuję dk, zakładam nowego, lvluję poza starting zone, odstawiam na długie miesiące, kasuję, robię nowego....zawsze jednak z tym samym imieniem.
permalink „Blizzard Store pytanko ???” wysłany:
Możesz poprosić znajomego o pomoc, kody z Blizz Store mogą być prezentem dla innych użytkowników. Odradzam allegro, na pewno masz wśród znajomych kogoś, kto może Ci pomóc. Odradzam Ci też kupowanie takich rzeczy w grze - zgodnie z zasadami Blizzarda kupowanie rzeczy poza grą za pieniądze 'w grze' jest wbrew zasadom. Jedynym wyjątkiem jest tu Guardian Cub, który nie jest Bind on Pickup i może być sprzedawany w grze.
permalink „Addon” wysłany:
Chodzi Ci o ludzi z grupy? Grid.
jest bardzo proste macro, a właściwie dwa, które są koronnymi argumentami przeciw tankom, którzy obarczają Cię winą za zły pull:

1.
#showtooltip
/assist focus
/end macro
/cast Hunter's Mark
/petattack
/startattack

Jeśli na początku dg weźmiesz tanka jako swój 'focus', to macro zawsze rozpocznie Twój autoatak na cel, który wybrał akurat tank. Postawi na nim hunter's mark i wyśle peta do ataku, nawet jeśli pet jest w trybie passive. Możesz do tego macro dodać różne rzeczy, np trinkety czy rapid fire.
A jeśli tank będzie się wściekał, to zawsze możesz dodać do macro linijkę z tekstem np 'using assist feature, attacking your target' albo coś innego. po jakimś czasie dostaniesz szału widząc to zdanie, ale przynajmniej tank Cię oszczędzi ;)

2.
/cast [target=focus] Misdirection
/script SendChatMessage("Misdirection on "..UnitName("focus"),"RAID")
/end macro
/startattack

to drugie macro przekazuje całe Twoje aggro przez 4 sekundy tankowi. Lub osobie, którą masz jako focus (btw, aby mieć kogoś jako focus, klikasz prawym przyciskiem na obrazek i wybierasz 'Set Focus'). Ponadto wysyła na czat informację, że używasz misdirect. To macro, które wkleiłam powyżej, jest przeze mnie używane w czasie rajdów. Możesz "RAID" zmienić na "PARTY" lub "SAY", efekt będzie ten sam, zmieni się tylko kanał wyświetlania wiadomości. Możesz też pominąć wers /startattack.
Co daje Ci to macro? Tank buduje aggro na mobie. Tzn. nie ma on najwyższego od samego początku. Jako hunter, Twoje startowe aggro jeśli użyjesz wszystkich umiejętności i cd, jest bardzo wysokie. Jako ranged masz ten bonus, że Twoje aggro musi być większe niż 130%, a nie 100, co i tak nie zmienia faktu, że łatwo tą barierę przekroczyć. Jeśli zaczniesz od misdirect, całe Twoje początkowe aggro idzie do tanka. Pomaga mu to a. zbudować aggro na mobie, b. utrzymać moba na sobie. Win - win. A Twoja wiadomość na czacie dodatkowo mówi mu, że jeśli ktoś z niego ściąga, to nie jesteś to Ty.

Zdarzają się przypadki, kiedy mimo misdirect, ściągniesz aggro na siebie. z assist i md powinno się to zdarzać na prawdę sporadycznie. jeśli już się zdarzy - użyj feign death przyprowadź moba do tanka. hunterzy wspaniale kite'ują, Tobie będzie łatwiej niż tankowi. a jak już tank zabierze z Ciebie moba, zmykaj z obszaru melee, jesteś ranged :D

Powodzenia i miłej gry :)
permalink „Muzyka” wysłany:
Wraafum, powaliłeś mnie Ruby. Kocham pasjami, myślałam że mało kto zna :D Szacun!

Spoiler (pokażukryj)
uwielbiam:

Spoiler (pokażukryj)
ta płyta długo mi towarzyszyła, a ten kawałek mam na playerze 24/7:

Spoiler (pokażukryj)
wersja live, z PJ, również jeden z ulubionych:

Spoiler (pokażukryj)
wokal tej pani jest genialny:

Spoiler (pokażukryj)
najczęściej podśpiewywane (zdarzyło się, że w autobusie ;)), kocham:

Spoiler (pokażukryj)
I dwa ostatnie, klasycznie tym razem, na tym się wychowałam:
nic nie daje mi takiego powera, jak ten utwór, no może Enter Sandman:


i mój ulubiony:


Sporo rzeczy jest intuicyjnych - np Intelekt daje Ci manę, więc oczywiste jest, że nie będziesz zbierał sprzętu z intellect dla klas, które z many nie korzystają, jak np warrior czy hunter. Spirit przyspiesza regenerację many więc będziesz chciał zbierać Int + Spi dla healerów (choć nie tylko).


Guide to dobra rzecz. Celem guide nie jest pokazanie Ci, że nic nie wiesz. Calem guide jest albo pokazanie Ci jak daną klasą grać, albo pokazanie Ci kilku sztuczek, o którym być może nie wiedziałeś, a uprzyjemnią Ci grę.

Niektórzy uczą się sami, metodą prób i błędów, inni bez guide sobie nie poradzą. Korzystanie z guide'ów nie jest niczym złym :) W większości przypadków te osoby, które guide piszą, spędziły długie godziny sprawdzając swoje rady w praktyce, czy to na dummies, czy na rajdach.
No nie do końca, Temahemm. Secondary stats też są ważne. Np expertise będzie ważniejsze dla rogue niż dla kotka, poza tym kotek odda raczej expertise niedźwiadkowi, don't you agree ;) albo taki hunter. w mail będzie rywalizował o sprzęt agi z shammanem. i teraz secondary stats: jeśli masz exp, to nie będziesz takiego sprzętu needował jako hunter (przynajmniej do pandarii). inna klasa będzie szukać agi + haste, inna agi + crit np. owszem, mamy reforge, ale powiedzenie, że tylko jedna statystyka ma znaczenie, jest trochę na wyrost.
Hihi, nie przejmuj się, każdemu się zdarza. Ja np ostatnio wmawiałam koledze, że hunter w pandarii będzie miał dodge na sprzęcie. Wstyd co nie miara, bo oczywiście Expertise a nie Dodge, na szczęście kolega widział, że bredzę (na długi weekend załatwiłam sobie ostrą grypę, z gorączką więc generalnie słuchanie mnie było ciężkie ;) )
@August - aż sobie obejrzałąm :) bardzo ładnie, me gusta, hihi, też mam transmo z Ironfeather bow :) Ja na razie mam T9, bo czekam na ostatnią część mojego ukochanego T5. W ramach żartu pewnego dnia zrobiłam pełne transmo w dragonstalker tier, jak ktoś nie wie, to TU fotka. Koszmarne to, ale cisza jak weszłam na instancję - priceless.

Transmo bardzo mi się podoba, przynajmniej w końcu gracze się różnią. Uważam, że to świetny pomysł ze strony Blizza.
Turu...
turu turu
Turuturuturuturu (insert: motyw dźwiąkowy ze Szczęk)

Aryman, odpuść proszę. Proszę Cię o to po raz kolejny. Chłopak nie wie, to się pyta. Chyba lepiej tu? Więc odpuść. I'm watching you.

DziwakZmorza:
Generalnie dla wszystkich specjalizacji, które tankują, liczy się też dodge i parry, oprócz strenght czy stamina. Chodzi o to, aby zminimalizować odbijanie ciosów przez bossa. Jest generalnie dodge, parry i block chance, stąd też tankowie zbierają specificzne staty. Wiąże się to też z założeniem, że tylko tank stoi przed bossem. W założeniu pozostali melee stoją z boku lub z tyłu, a ranged są ranged. W praktyce jest to teoretyczne założenie ale oh well... Generalnie jako tank interesuje Cię tzw. Avoidance Cap, a co potem, to są różne teorie. Np w warriorze - tanku, czyli prot warriorze, możesz iść: 1. 102.4% avoidance a potem Stam (jak statystyka pokazuje, boostuje Ci to Health Points), 2. 102.4% avoidance, potem expertise/hit (taka technika boostuje Threat), 3. 102.4% avoidance, potem dodge/parry. Oczywiście to dla PvE.

Generalnie tak na prawdę na statach skupiasz się na 85. poziomie, jednak wcześniej warto już czegoś się dowiedzieć. Która klasa najbardziej Cię interesuje?

PS. Druid: Kociak ma Agility, jak niedźwiadek, Kurczak ma intellect. Resto - Int + Spi :)
permalink „Książki” wysłany:
Temahemm napisał :
Ja kupiłem trylogię z okładkami, w których wykorzystano obrazy Pietera Bruegela* w przekładzie Skibiniewskiej, razem z tymi wszystkimi dodatkowymi materiałami (głównie mapy na końcu Powrotu Króla), (...)

*Wydaje mi się, że to były te:
Spoiler (pokażukryj)
http://www.zgapa.pl/zgapedia/data_pictures/_uploads_wiki/p/Pieter_Brueghel_de_Oude_-_De_val_van_Icarus.jpg
http://www.ibiblio.org/wm/paint/auth/bruegel/proverbs.jpg

Zakładam, że chodzi Ci o okładkę. To nie Bruegel >.< To Adam Drogomirecki. Trylogia rozkręca się trochę później, szczerze mówiąc osobiście wątek Toma omijam, bo czuję się jakby ktoś trochę za dużo fajkowego ziela wypalił. choć trylogię czytuję przynajmniej raz w roku.

Wraafum, lubię Cię coraz bardziej ;) mój ukochany 'chrzest ognia' <3 a jak ktoś zna sagę i gra w wiedźmina, to i ciekawe smaczki się trafiają ;)
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5 ... 79