WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Caritas

Idź do strony: 1, 2, 3, 4 ... 79
permalink „Dla początkujących graczy” wysłany:
Zdecydowałeś się rozpocząć przygodę z World of Warcraft. Wspaniale, oto kilka porad "na start", które powinny Ci pomóc:

I. Konto
1. Od czego zacząć?
Spoiler (pokażukryj)

Zanim zaczniesz instalować grę z płyt, załóż konto TUTAJ. Gratulacje, jesteś o krok bliżej do poznania świata Azeroth. Battle.net to konto, dzięki któremu będziesz mógł zarządzać swoją grą, pozwoli Ci też ono na korzystanie z całej gamy bonusów połączonych z World of Warcraft. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ

2. Dobrze, mam już konto, co dalej?
Spoiler (pokażukryj)

World of Warcraft to gra, która stale się zmienia. Stąd też, nawet jeśli masz oryginalne płyty z grą, nie instaluj z nich, ściągnij grę z oficjalnej strony, w ten sposób unikniesz problemów technicznych i będziesz pewien, że Twoja gra jest w najnowszej wersji.

3. Problemy techniczne?
Spoiler (pokażukryj)
WoW składa się z wersji podstawowej (potocznie zwanej podstawką) i kilku dodatków: The Burning Crusade (zwanej w skrócie TBC), Wrath of the Lich King (WotLK lub wrath) i Cataclysm (Cata). Jako dynamicznie zmieniająca się gra, WoW przeszedł wiele zmian, nie tylko 'kosmetycznych', ale również związanych z używaną technologią. Stąd też "podstawka" czy TBC mogą nie działać poprawnie jeśli instalujesz je z płyt. Na oficjalnej stronie zawsze będzie dostępna dla Ciebie aktualna, w pełni sprawna wersja gry, czekająca na ściągnięcie.

4. Ściągać aż tyle GB??
Spoiler (pokażukryj)

Rzeczywiście, download jest spory. Jeśli masz możliwość, skopiuj pliki od znajomego. Blizzard zostawia Ci swobodę wyboru jak zainstalujesz pliki z grą, o ile wykupisz licencję: World of Warcraft opiera się na tak zwanych 'kluczach' - każdy użytkownik aby zacząć grę, musi jednorazowo wykupić 'klucz' czyli kod, aktywujący dany / każdy dodatek. Wykupiony klucz wpisujesz na swoim koncie Battle.net, tym samym "przyłączasz" grę do swojego konta.

5. No dobrze, mam konto, mam już grę, czemu przy moim koncie widnieje "Starter"?
Spoiler (pokażukryj)
Blizzard pozwala Ci na obejrzenie Azeroth bez konieczności wykupowania tzw. czasu gry. W wersji Starter możesz do 20 poziomu za darmo korzystać z części oferowanych przez grę możliwości.

6. Dobrze, zdecydowałem się - chcę grać w World of Warcraft! Co dalej?
Spoiler (pokażukryj)

Jeśli podjąłeś decyzję, pora ulepszyć wersję starter do pełnej wersji i wykupić tzw "czas gry". Innymi słowy: wykupujesz określoną ilość dni gry i przez ten czas możesz korzystać ze wszystkich dobrodziejstw Azeroth. Jaki sposób płatności wybierzesz, ile dni gry wybierzesz - zależy tylko od Ciebie. Więcej na ten temat TUTAJ


7. Czyli mam konto starter, kupuję Mists of Pandaria i już?

Spoiler (pokażukryj)

Nie. Grę powinno sie instalować odpowiednio dodatkami. W teorii powinno to być podstawa gry > The Burning Crusade > Wrath of the Lich King > Cataclysm > Mists of Pandaria
ALE
Istnieje coś, powszechnie nazywane podstawką, co zawiera w sobie pierwszą część gry plus kilka dodatków. Blizzard proponuje zakup takiego zestawu jako BattleChest zawierający klucz do podstawowej wersji gry i X dodatków proponowanych w zestawie. Oznacza to również, że po zakupie Battlechesta musisz dokupić już tylko klucze kolejnych dodatków, nie objętych tym zestawem. Czyli jesli Battlechest obejmuje grę do dodatku Wrath of the Lich King, musisz dokupic tylko Cataclysm i Mists of Pandaria.

8. Ok, mam już klucze, konto, wykupiony czas gry, co teraz?
Spoiler (pokażukryj)

Teraz zaloguj się w grze, wybierz frakcję i postać, którą chcesz grać i serwer i podbijaj Azeroth :)
Jeśli będziesz potrzebował pomocy, bardzo chętnie pomożemy Ci na naszym forum.

9. No dobrze, mam konto, pełna wersje gry... jak wybrać serwer?
Spoiler (pokażukryj)
Wybierz to, co Ci odpowiada :) Masz kilka rodzajów serwerów - PvP (Player vs Player), PvE (Player vs Environment) zwany też normal, RP (Role Playing) - i nazwy wskazują do jakiego rodzaju serwerów należy ten, który wybrałeś. Zastanów się, zanim wybierzesz. Nie pytaj który serwer jest lepszy, wszystko zależy od gustu. Najwiecej Polaków gra na Burning Legion, ale nie każdemu ten serwer odpowiada. Sprawdź to sam :)

10. Jaka klasa / rasa jest najlepsza?
Spoiler (pokażukryj)
Serio chcesz wiedzieć? Proszę bardzo, zdradzę Ci ten sekret:

Najlepsza rasa: Blood Elf, Draenei, Dwarf, Forsaken, Gnome, Goblin, Human, Night Elf, Orc, Pandaren, Tauren, Troll, Worgen
Najlepsza klasa: Death Knight, Druid, Hunter, Mage, Monk, Paladin, Priest, Rogue, Shaman, Warlock, Warrior.

Kolejność alfabetyczna. Nie ma czegoś takiego jak najlepsza klasa. Wszystko zależy od gracza, a więc od Ciebie. Jeśli lubisz klasy czarujace, to nie uwierzysz jak powiem Ci, ze najlepszy jest np paladyn. A jak lubisz walki wręcz, to nie polubisz polecanego przeze mnie huntera. Proste? No właśnie :) Przekonaj się sam czym gra Ci się najlepiej :)

11. Czy jeżeli grałem do tej pory w trial, a chcę teraz ulepszyć grę do pełnej wersji, to moje postaci sie skopiują?
Spoiler (pokażukryj)
Tak

12. Czy jeśli kupię klucz do Warlords of Draenor na Allegro lub w innym sklepie - to dostanę boosta postaci do 90 poziomu?
Spoiler (pokażukryj)
Każdy klucz Warlords of Draenor jaki zostanie aktywowany na koncie zapewni Ci darmowy boost jednej postaci na 90 poziom

permalink „Instancje TBC a Reputacja” wysłany:
Wersją alliancką Thrallmaru jest Honor Hold :)

Pytanie jaka frakcja Cię interesuje. Jak powiedział Temahemm - generalnie w TBC będziesz dostawał rep dla tej frakcji, do której "należy" dany dg. Jeśli chodzi o tabardy, to tu jest trochę "podstępnie". Jeśli zbierasz reputację dla frakcji z Cata, tylko dg 80+ dadzą Ci reputację.

Jeśli interesują Cię reputacje dla miast, to od najniższych leveli możesz się zaopatrzyć w tabardy konkretnych miast. Dla alliantów czeka Cię wycieczka po miastach, quartermeister jest zazwyczaj przy Flight Point: w SW przy schodach do gryfów, w IF zaraz obok FP, w Exo tak samo, Darna koło portalu do miasta, Gilneas jest zaraz obok QM Darna. W przypadku hordy jest trochę łatwiej, TB jest przy FB, natomiast w Org możesz kilka kroków od FP znaleźć tabardy Org, Darkspear i Bilgewater, po resztę niestety musisz pośmigać po pozostałych miastach.

Jednak jeśli jesteś w "okolicach" 78+ poziomu, możesz się wybrać do Icecrown, na tereny Argent Tournament. Tam dostaniesz wszystkie tabardy miast, ponadto możesz zdobyć emblemy, które zwiększają reputację w danym mieście. Tak reputację zbiera się bardzo szybko.

Powodzenia! :)
permalink „Płatność” wysłany:
Erisdar napisał :
Ezzak napisał :
a jest jakiś główny kanał gdzie cały serwer siedzi
Coś w rodzaju jak na sunwellu ,,pl"

Umrzyj.

Ej. Nie wie, pyta. Od tego m.in. jest forum.

Ezzak, btw, to pytanie z działu 'Dla Nowicjuszy", a nie "Pomoc Techniczna".
Każda frakcja ma swoje 'kanały', na których pojawiają się posty o rajdach, itd. W miastach masz dostęp do "Trade", na którym będzie najwięcej informacji, i "Looking for Group". Ponadto każda strefa ma swój kanał "General" i "Local Defense". Zazwyczaj ogłoszenia o grupach pojawią się na Trade. Dany kanał staje się dla Ciebie dostępny automatycznie po wejściu do danej strefy, stąd też np wchodząc do miasta zobaczysz coś w stylu "Joined Trade", "Joined Local Defense - Orgrimmar" itd. Nie ma kanału ogólno - serwerowego, Horda nie może się porozumiewać z Alliantami i na odwrót. Możesz się porozumiewać tylko z ludźmi z tej samej frakcji. Wyjątkiem jest RealID, które służy do komunikacji między znajomymi, z pominięciem frakcji, którą wybrali.
permalink „Kilka pytań noobstera” wysłany:
@Aryman - Ktoś prosi o pomoc, co w tym złego? Odpuść. Nie prowokuj.

@Noobster - każda klasa, którą wybierzesz, ma 3 specjalizacje., zanywane potocznie drzewkami talentów. Paladyn ma drzewka holy - to talenty uzdrowiciela, protection - to tank, i retri - czyli dps. Sądząc po Twoim opisie, umieściłeś dostępne punkty w drzewku holy. jako healer, czyli uzdrowiciel, Twoją rolą jest leczenie siebie i swojej grupy np w dungeonach, do których możesz się zgłosić po 15 poziomie wybierając 'dungeon finder'. jeśli chcesz levelować robiąc questy, to proponowałabym raczej retri albo prot, bedziesz zadawać większe obrażenia.

A po kolei co do Twoich pytań:
1. wszystkie umiejętności możesz poznać u swojego trenera. wystarczy udać się do miasta i zapytać strażnika: class trainer > paladin. u niego za odpowiednią kwotę 'uczysz' się umiejętności, które trafiają do Twojego 'spellbook'. Ze spellbooka możesz je przenieść na swój pasek u dołu ekranu i w ten sposób z nich łatwiej korzystać.

2. niektóre moby są 'jadowite'. np właśnie ghule, które spotkałeś. jeśli Cię zatrują, to możesz albo skorzystać z odtrutek, które możesz stworzyć jeśli masz Pierwszą Pomoc (First Aid), albo korzystając ze swoich umiejętności. Większość klas ma coś jak Cleanse czy Remove Corruption, działające na określoną grupę tzw. debuffów. Jako paladyn masz właśnie Cleanse, które usuwa jeden efekt trucizny, jeden debuff magiczny i jedną chorobę. Możesz użyć Cleanse nie tylko na sobie, ale również na kimś w swoim party (np. jako healer zmniejszasz w ten sposób obrażenia, jakie inni członkowie Twojej grupy otrzymują od mobów).

3. Niezbyt wiem o co chodzi, możesz sprecyzować?

4. Zależy jaka to była klasa. Pół przezroczysty - hmm, przychodzi mi na myśl shadow priest albo hunter. Jaki był jego poziom? W czasie pojedynków używasz wszystkich swoich umiejętności by zadawać jak największe obrażenia, ale oberwać jak najmniej. Np jako pala masz Hand of Protection, które sprawia, że jesteś odporny na obrażenia, możesz się w tym czasie np podleczyć. Achievments to coś, co otrzymujesz za różne dokonania. Duel-icious, o którym mówisz, to achiev za wygranie pojedynku. Listę dostępnych achievmentów i zasady gdy są one przyznane, znajdziesz wybierając "Y" na klawiaturze.

5. Areny to miejsca walki graczy, PVP czyli Player vs Player.

6. To niestety normalne :/

7. Tu Ci nie pomogę, bo nie do końca rozumiem o co pytasz. Mnożnik exp jest gdy: Twoja postać jest 'wypoczęta", posiadasz heirloomy, czyli specjalne części sprzętu, jesteś w gildii, która ma "perka" z bonusowym exp, jesteś w programie "Recruit A Friend" albo jesteś w okolicy, która akurat ma 'boosta' (np Northrend jeśli Twoja frakcja akurat wygrała Wintergrasp). Nie do końca wiem o co pytasz.
permalink „Kilka pytań noobstera” wysłany:
Eliska napisał :
Z tego co wiem to nie pomagamy piratom ,ale widze ze nawet nasz blue poster zamias poczekac na odpowiedz czy osoba ktora pyta gra na officialu lamie regulamin .
No cóż, ja nie zakładam, że wszyscy to piraci :) Jak już zwróciłam uwagę, jest wiele 'mnożników xp' całkiem legalnych, oczywiście nie x20, ale przypomnę, że wg OP tak powiedział mu koleś bijący moby obok niego. a sami chyba dobrze wiecie, że w wow trolli jest od groma. mój kolega przez 4 godziny chodził za wskazaniami zepsutego kompasu, bo mu ktoś powiedział, że może odkryć skarb jak będzie cierpliwy. każdy z nas dał się kiedyś nabrać i już nie wierzy we wszystko, co mu powiedzą. choć kiedyś - jak najbardziej. to, że ktoś mu tak powiedział, nie znaczy, że gra na piracie.

Co do boosta xp x20, to ja w takim razie zapytam o RaF. RaF kumuluje się z bonusami heirlooms, czy w takim razie boost xp większy niż te 20% oznacza, że jest to gra piracka? Nie.

Ja zakładam jedynie, że ktoś się pofatygował na forum i szuka pomocy. Dlatego mu pomagam. Jeśli gra na privie, to jego strata i dyskusja się skończy, zgodnie z regulaminem. Proste. Jeśli wykarzesz, że gra na privie, to uścisnę Ci dłoń i mu nie pomogę. Dopóki nie mam dowodów, nie pokuszę się o oskarżenie go. Bo pomawia się łatwo, gorzej później to odkręcić. A zanim oskarżysz mnie o łamanie regulaminu, to pomyśl - jedyne co na razie wiemy, to to, że 'ktoś mu powiedział...'. Jedyne co on sam powiedział, to to, że jest nowy i nie wie co robić. Równie dobrze można powiedzieć, że każdy, kto nie ma linka do swojej postaci pod avatarem, gra na privie. A to już pomówienie.

@Noobster - 'pracuję', bo lubię to co robię i bardzo cenię sobie ten portal, ale dziękuję za chęci ;)

Dungeon Finder to opcja tworzenia 5 osobowej losowej grupy na instancję. Grupa składa się z tanka, healera i 3 dpsów. Jeśli jesteś dpsem, to czas oczekiwania może być długi.

Poza hunterem, Spriestem i rogue nie przychodzi mi do głowy w tej chwili jakakolwiek inna klasa, która może być 'przezroczysta'. pamiętasz jaka to była klasa? Hunter jak zaatakuje, to straci tą przezroczystość, Spriest będzie miał zawsze, a rogue zniknie całkowicie aż do momentu ataku.

A, jeszcze jedno, gdzie Ty robiłeś te zadania? na zachód od Stormrage??
Ważne jest, żebyś pamiętał o tym, o czym mówi Temahemm - Growl musi być aktywny. W każdym specu huntera możesz użyć zwierzaka jako tanka, Tenacity to najlepsza pod tym względem rodzina zwierzaków (link, który wrzucił Morgan, pomoże Ci znaleźć coś dla siebie). jeśli chcesz lvlować głównie robiąc uesty, polecam spróbować Beast Mastery, wiele talentów z tego specu pomoże Ci wzmocnić zwierzaka jako osobistego tanka.

Twój zwierzak generalnie zdobywa threat na różne sposoby - 1. Growl, 2. gdy używasz Kill Command, 3. zadając normalne obrażenia. 4. sposobem jest Twoje Misdirection. Mało tego, Twój pet bazuje na Twoich statystykach. Twoim absolutnym prio w statystykach jest Agility. Nawet najgorszy item z Agi będzie lepszy niż item bez Agi. Spojrzałam na Twój profil na Armory - zmień "nie-hunterowe" itemy na takie z Agility, powinno pomóc też Twojemu zwierzakowi :) drugą wartością, którą będziesz się chciał zająć, będzie hit. Cap dla huntera to 8%. Twój pet niejako 'dziedziczy' Twój hit rating, mało tego, przekłada się to na jego expertise. co prawda tymi 8% powinieneś się zająć w okolicach lvl 85, ale już podczas lvlowania ma to znaczenie. im wyższy lvl mobka, którego będziesz chciał zabić, tym większy będziesz chciał mieć hit rating.

wraz z kolejnymi poziomami, będziesz mieć coraz więcej możliwości 'boostowania' swojego zwierzaka i łatwiej bedzie Ci używać go do tankowania.

Powodzenia :)
Nie możesz wysłać kolejnych, bo zaproszenia są limitowane - jedno dziennie z poziomu gry, jedno z bnetu. jutro powinieneś mieć możliwość wysłania kolejnych dwóch. bnet za to nie chodzi od wczoraj.

ja mogę wysłać, nie wiem jeszcze czy dochodzi.
@Gremigobles Pomysł fajny, tylko jest kilka 'ale':

- to co proponujesz, podchodzi pod tzw. projekt obywatelski. w założeniu wybieramy polityków, żeby tworzyli ustawy jak najlepsze dla społeczeństwa (hrhr). w związku z tym, przeciętny Kowalski na politykę ma wpływ znikomy. aby zmienić ustawę bądź jakiś jej fragment, konieczne jest właśnie coś takiego jak projekt obywatelski. ale tu politycy też się zabezpieczyli: projekt obywatelski nie może inicjować projektów ustaw, które są zastrzeżone dla Rady Ministrów, czyli praktycznie wszystko, co jest związane z finansami (bo niby dlaczego mieli by nam dać możliwość wpływania na to, jak wydają nasze pieniądze). w założeniu ma to zabezpieczyć płynność finansową państwa.
- aby nawet zacząć taki projekt, potrzebny Ci jest komitet, z tego co pamiętam jest to 15 osób, obywateli kraju, o pełnych prawach obywatelskich (czyli np udziału w wyborach)
- potem zbierasz podpisy, bodajże 1000, aby marszałek sejmu przyjmuje zawiadomienie o utworzeniu i działalności komitetu, który uzyskuje osobowość prawną.
- kolejnym etapem jest 100 000 podpisów, które składa się wraz z projektem zmian w ustawie, lub projektem nowej ustawy, u marszałka. masz 3 miesiące na zebranie tych podpisów.

Jest to jak najbardziej możliwe, choć nie takie proste niestety :/
permalink „Książki” wysłany:
ISA dość długo walczyła o dobrych tłumaczy. Udało im się gdzieś w okolicach któregoś tam tomu z serii Forgotten Realms. Rozmawiałam kiedyś z ich tłumaczem, mówił że wydawca przyjął politykę tłumaczenia wszystkiego jak leci, poza częścią imion. A że większość ich tłumaczy z fantasy miała mało wspólnego, wychodziło im średnio. Pamiętam jakim bólem był dla mnie pierwszy tom z serii Drizzta, "Ojczyzna". Czytałam w oryginale i było świetne, czytane po polsku - uhhh. Ale już kolejne tomy były coraz lepsze. Nie wiem czy wyrobił się tłumacz czy znaleźli jakiegoś nowego, ale czytało się to całkiem nieźle. I generalnie im później, tym ISA wydawała lepsze książki.

Ale ta "zbroja z zielonym tabardem" mnie powaliła XD
@Aryman - no niestety, ciężko, co widać po otaczającej nas rzeczywistości. Co nie oznacza, że jest to nie do przeskoczenia :) jeśli ludzie chcą, jeśli się zbiorą, to zawsze jest szansa żeby coś zmienić :) Wbrew pozorom, 100 000 ludzi to nie jest jakaś zaporowa ilość. A to, o co chcemy się w założeniu upomnieć, czyli zmiany w prawie dotyczącym darowizn, nie dotyczy tylko graczy w WoW. skorzystałoby znacznie więcej osób. Pytanie tylko czy jak wspomniałam, nie leży to w gestii Rady Ministrów, bo wtedy już na wstępie jesteśmy uziemieni. Ale tu już jakiś prawnik musiałby się wypowiedzieć. Czyli może jeszcze nie wszystko stracone :)

@marioczek - myślę, że są tak obłożeni w tej chwili requestami na SoR, że to może potrwać 48h. Ale jak Aryman powiedział, sprawdź 'spam'. Może jeszcze nie zablokowali.
permalink „Build PVE” wysłany:
@up tyle samo czasu, co napisanie "wklep w google' zajmuje napisanie "spróbuj 'tu' albo 'tu'", just saying ;)
oprócz elitist jerks, które ma rzeczywiście mnóstwo informacji, możesz spróbować też tutaj. Link jest do Assassination, ale w odnośnikach znajdziesz wszystkie specjalizacje, bulid pod lvlowanie i PvP.
permalink „Diablo III Beta - Wrażenia” wysłany:
shaman bardzo fajny, monk też. najmniej podoba mi się chyba barbarian, czułam się jak w czołgu :D ziuuum, wszystko martwe. a ja lubię wyzwania ;) ciekawiej zrobiło się jak pojawili się łucznicy. najlepiej grało mi się monkiem, potem shamanem, demon hunter i mag na równi na miejscu 3. u szamana najygodniej grało mi się z łapkami i psami pod 1. żaby ganiały jak chciały i bardziej torozpraszało niż jakkolwiek pomagało.

generalnie beta bardzo mi się podoba, nie mogę się już doczekać maja.
permalink „[PYTANIE] Zmiana regionu konta” wysłany:
Taka możliwość istnieje, z tego co wiem musisz im przesłać jakiś dokument potwierdzający zmianę adresu. najlepiej skontaktować się z Customer Service, z działem dotyczącym Account. Najszybciej załatwisz to przez telefon, którego numer możesz znaleźć tutaj. jeśli jeszcze przy okazji wyślesz na maila skan dokumentu potwierdzający taką zmianę, to załatwiają sprawy od ręki.
EDIT: tak patrzę, że masz 'podpiętą' postać na lvl 80, chodzi Ci o SoR i chcesz aktywować konto?
permalink „Jaka rasa wasza ulubiona?” wysłany:
Night elf all the way, za lore i raciale. Po stronie Hordy zdecydowanie za to troll. Chociaż lvlowałam krowę priesta, nie było aż tak źle. Na Belf nie mogę patrzeć. Gobliny i Gnomy - hum, no ok, nie boli aż tak bardzo jak Dwarf. Draenei tylko female, tak jak zresztą Blood elf.
permalink „Pomocy...” wysłany:
Spróbuj zrobić innego questa, następnie spróbuj jeszcze raz dostać się na statek. jeśli znowu Cię wywali, zaloguj się i napisz ticket do GM. To powinno załatwić sprawę :)

EDIT: chodzi Ci o ten statek do góry dnem, w którym są questy? Możesz też podać który to quest?
Poszperałam trochę i wychodzi mi, że questy w Vashj są pełne bugów i jak dotąd hotfixy tego nie naprawiły. Z tego co właśnie czytam, ludzie próbują np wylogować się tuż przez dotarciem do NPC, a następnie zalogować, dla niektórych to działa.
permalink „Pomocy...” wysłany:
Pytanie czy wywala go jak tylko się zaloguje, czy jak jeszcze raz chce dostać się na statek.
permalink „Zbanowane konto” wysłany:
Masz też możliwość skorzystać z linka na końcu maila, którego dostałeś:
For any disputes of this action or further information on Exploitive Activity, please visit the Exploitative Activity FAQ and contact page here: LINK
Jeśli zostałeś zhackowany, Blizzard sprawdzi to po IP i odda Ci konto, zabierając te rzeczy, które uzyskano "za Ciebie". Powodzenia :)
A mnie interesuje w jakim wieku w trakcie wydarzeń w MoP będzie dziecko Thralla...

Thrall jest ulubioną postacią Blizzarda (vide Chris Metzen) i myślę, że jego wątek powrotu do Hordy będzie bardzo dopracowany. Nie wydaje mi się jednak, by kreowali go na warchiefa, już prędzej jego dziecko. Sądząc po poprzednich dodatkach, popatrzcie na Variana i jego syna. W Cata smarkacz jest ciekawskim nastolatkiem, może w MoP będzie kreowany na następcę Variana, który z Thrallem będzie dowodził walkami o Org? A że Blizz lubi czasem uderzać w ckliwe klimaty (a. nie mówię, że są złe, b. vide śmierć LK czy filmik kończący DS), to nie zdziwię się słysząc "nastała nowa era dla Azeroth, teraz wszystko w rękach naszych dzieci, by uczyły się na naszych błędach" i widząc Anduina i dziecko Thralla jako nowych dowódców, czy też namaszczonych przez szacownych rodzicieli na swoich następców. Anduin już był raz koronowany, pora na powtórkę? Może akurat Blizz pociągnie podobny motyw dla Hordy.
Idź do strony: 1, 2, 3, 4 ... 79