WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Foster93

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 28
permalink „Informacje o abonamencie.” wysłany:
Najlepszą opcją dla Ciebie będzie kupno pre-paidów, jeśli obawiasz się o comiesięczne pobieranie kasy z konta bankowego. Są to kody które wprowadzasz na battle.net i doładowują twoje konto o np. 60 dni. Możesz zakupić takie kody zarówno w formie elektronicznej na allegro, jak i w dobrych sklepach w wersji pudełkowej (w środku znajduje się zdrapka z kodem).
permalink „Prośba” wysłany:
Za kilkadziesiąt złotych kupisz battlechesta chociażby na allegro.
permalink „Nowości w Legionie” wysłany:
Jeśli chodzi o statki to moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby wprowadzić je, ale jako statki gildyjne. Do odblokowania byłyby za jakieś osiągnięcia gildyjne i byłyby na wyposażeniu guild mastera, który mógłby je "przywoływać" tylko na określonym obszarze przy określonej liczbie członków gildii w pobliżu. Do tego by musieli wprowadzić jakiś nowy obszar z dwoma wyspami/kontynentami i morzem pośrodku, na którym takie statki z obsadą gildii mogłyby pływać i walczyć między sobą (Horda vs Alliance). No ale takie coś na 99,9% nigdy nie zobaczymy w WoW i to czysta fantazja.
permalink „Awans postaci” wysłany:
Zanim zboostujesz jaka kolwiek postac, najpierw poczytaj troche o kazdej z nich. Poogladaj gameplaye, ewentualnie przetesuj te, ktore najbardziej Cie zainteresowaly.
permalink „Książki o Warcrafcie” wysłany:
Witajcie.

Zbliżają się święta i postanowiłem w ten świąteczny czas spędzić trochę czasu nad książkami z uniwersum Warcrafta. Moje pytanie brzmi jaką książkę polecacie i która spośród wszystkich nada się dla "początkującej" osoby w świecie Warcrafta.
permalink „Książki o Warcrafcie” wysłany:
Mi ogólnie zależy na fizycznych książkach. Jeśli chodzi o Illidana to jest ona już u mnie na celowniku od jakiegoś czasu. Z pewnością po nią sięgnę i ciekawiło mnie czy macie do polecenia jakieś inne, dostępne na rynku, oprócz tej książki.
permalink „Książki o Warcrafcie” wysłany:
Flinston napisał :
Będziesz mieć problem z papierowymi bo trzeba szukać używanych, a ceny są kosmiczne. Nie jestem za piraceniem, ale w tym wypadku polecam :D

Chyba będę musiał tak zrobić. Jak teraz zobaczyłem cene 450zł za trylogie Wojny Starożytnych, to mi troszkę ręce opadły :) W każdym bądź razie dzięki za pomoc, od przyszłego tygodnia zabieram się za czytanie.
Witam

Dzisiaj robiłem world questa na 400 ancient mane. Oddałem ją u Thalyssi, przeniosło mnie na scenariusz, jednak nie chciałem go w tym momencie wykonywać i użyłem kryształu do powrotu, którym możemy teleportować się z powrotem. (Stai obok Thalyssi). Wróciłem z myślą ponownego powrotu, jednak podchodząc do niej z powrotem nie mam opcji przeniesienia się na ten scenariusz by wykonać Whithere Army Training. W jaki sposób mogę tam wrócić, jeśli go nie odpalałem po przeniesieniu na scenariusz, tylko wyszedłem teleportując się przez ten kryształ z powrotem?
Witajcie

Dzisiaj napotkałem się na dosyć ciekawy filmik jednego z warcraftowych youtuberów. Filmik ten dotyczył dla mnie dosyć ciekawego tematu związanego z Player Housing'iem w WoWie. Co Wy jednak sądzicie o takiej opcji w grze? Byłoby to waszym zdaniem lepsza opcja od Garrison, czy może wolicie aby tego typu aktualizacja nigdy nie weszła do gry? Pozdrawiam

permalink „Na jakim świecie grać” wysłany:
polecam Defias Brotherhood. Gra tam bardzo dużo polskiej społeczności zarówno w ally jak i w hordzie. Równowaga jest podobna.
Witam, chciałbym podzielić się z wami moją nową stroną, którą utworzyłem pare dni temu. Zależy mi na opinii innych, aby ją jeszcze bardziej udoskonalić, tak więc jeśli chcielibyście podzielić się swoją opinią na jej temat, byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!

LINK
Sądze że jeśli Blizzard odpisał Ci tym cytatem

"Niestety, nałożona kara jest już karą rozpatrzoną, potwierdzoną i ostateczną, bez dalszej możliwości odwołania. Dalsze zapytania w temacie zbanowanej licencji pozostaną bez odpowiedzi."

To znaczy że nic się w tym temacie już zrobić nie da, ponieważ nielegalna aktywność wypływała z twojego IP, a co za tym idzie nie udowodnisz im, że jesteś niewinny, ponieważ z ich perspektywy to Ty dokonywałeś łamanie regulaminu. Nawet jeśli to nie byłeś Ty. Sprawa ma się podobnie jak z udostępnianiem passów innej osobie. Jeśli robiła to inna osoba z twojego konta, również jest to nielegalne. Naszych passów nie należy podawaćosobom trzecim, a jeśli się zdecydujemy to zrobić, robimy to na własną odpowiedzialność, którą teraz ponosisz. Tak więc w obu przypadkach złamałeś regulamin.
Tydzien temu nabyłem przez allegro w bardzo dobrym stanie wszystkie wersje pudełkowe pomijając TBC, którego nie znalazłem w dobrym stanie. Aktualnie nie widzę aby ten użytkownik u którego kupiłem wersje pudełkowe dalej sprzedawał. Musisz śledzić na bieżąco, bo co ludzie wrzucą to zaraz schodzą. Cenowo są po 15-20zł.
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 28