WoWCenter.pl
blazzejm zabił Gul'dan (Raid Finder Nighthold) po raz 2.     
Akachii spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
Lilija spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
szlachetna zdobył Golza's Iron Fin.     
Acodin88 zabił Odyn defeats (Raid Finder Trial of Valor) po raz 2.     
Zagadkaa zabił Xavius (Normal Emerald Nightmare) po raz 14.     
Dragon13 zdobył Tranquil Bough Vest.     
Saimeraa spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Goblin Slayer.     
Colt zabił Trilliax (Heroic Nighthold) po raz 1.     
Tomia spełnił kryterium Hunter osiągnięcia Troll Slayer.     
laure zabił Iron Maidens (Mythic Blackrock Foundry) po raz 5.     
Quass zdobył Cuffs of the Arcane Storm.     
w0y7a5 zabił Advisor Melandrus (Mythic Court of Stars) po raz 6.     
Deathwing zabił Odyn defeats (Mythic Halls of Valor) po raz 30.     
Ishar zabił Star Augur Etraeus (Normal Nighthold) po raz 9.     

Foster93

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 5
permalink „Informacje o abonamencie.” wysłany:
Najlepszą opcją dla Ciebie będzie kupno pre-paidów, jeśli obawiasz się o comiesięczne pobieranie kasy z konta bankowego. Są to kody które wprowadzasz na battle.net i doładowują twoje konto o np. 60 dni. Możesz zakupić takie kody zarówno w formie elektronicznej na allegro, jak i w dobrych sklepach w wersji pudełkowej (w środku znajduje się zdrapka z kodem).
permalink „Prośba” wysłany:
Za kilkadziesiąt złotych kupisz battlechesta chociażby na allegro.
permalink „Nowości w Legionie” wysłany:
Jeśli chodzi o statki to moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby wprowadzić je, ale jako statki gildyjne. Do odblokowania byłyby za jakieś osiągnięcia gildyjne i byłyby na wyposażeniu guild mastera, który mógłby je "przywoływać" tylko na określonym obszarze przy określonej liczbie członków gildii w pobliżu. Do tego by musieli wprowadzić jakiś nowy obszar z dwoma wyspami/kontynentami i morzem pośrodku, na którym takie statki z obsadą gildii mogłyby pływać i walczyć między sobą (Horda vs Alliance). No ale takie coś na 99,9% nigdy nie zobaczymy w WoW i to czysta fantazja.
permalink „Awans postaci” wysłany:
Zanim zboostujesz jaka kolwiek postac, najpierw poczytaj troche o kazdej z nich. Poogladaj gameplaye, ewentualnie przetesuj te, ktore najbardziej Cie zainteresowaly.
permalink „Książki o Warcrafcie” wysłany:
Witajcie.

Zbliżają się święta i postanowiłem w ten świąteczny czas spędzić trochę czasu nad książkami z uniwersum Warcrafta. Moje pytanie brzmi jaką książkę polecacie i która spośród wszystkich nada się dla "początkującej" osoby w świecie Warcrafta.
permalink „Książki o Warcrafcie” wysłany:
Mi ogólnie zależy na fizycznych książkach. Jeśli chodzi o Illidana to jest ona już u mnie na celowniku od jakiegoś czasu. Z pewnością po nią sięgnę i ciekawiło mnie czy macie do polecenia jakieś inne, dostępne na rynku, oprócz tej książki.
permalink „Książki o Warcrafcie” wysłany:
Flinston napisał :
Będziesz mieć problem z papierowymi bo trzeba szukać używanych, a ceny są kosmiczne. Nie jestem za piraceniem, ale w tym wypadku polecam :D

Chyba będę musiał tak zrobić. Jak teraz zobaczyłem cene 450zł za trylogie Wojny Starożytnych, to mi troszkę ręce opadły :) W każdym bądź razie dzięki za pomoc, od przyszłego tygodnia zabieram się za czytanie.
permalink „Problem z Withered Army Training” wysłany:
Witam

Dzisiaj robiłem world questa na 400 ancient mane. Oddałem ją u Thalyssi, przeniosło mnie na scenariusz, jednak nie chciałem go w tym momencie wykonywać i użyłem kryształu do powrotu, którym możemy teleportować się z powrotem. (Stai obok Thalyssi). Wróciłem z myślą ponownego powrotu, jednak podchodząc do niej z powrotem nie mam opcji przeniesienia się na ten scenariusz by wykonać Whithere Army Training. W jaki sposób mogę tam wrócić, jeśli go nie odpalałem po przeniesieniu na scenariusz, tylko wyszedłem teleportując się przez ten kryształ z powrotem?
permalink „Player Housing w World of Warcraft” wysłany:
Witajcie

Dzisiaj napotkałem się na dosyć ciekawy filmik jednego z warcraftowych youtuberów. Filmik ten dotyczył dla mnie dosyć ciekawego tematu związanego z Player Housing'iem w WoWie. Co Wy jednak sądzicie o takiej opcji w grze? Byłoby to waszym zdaniem lepsza opcja od Garrison, czy może wolicie aby tego typu aktualizacja nigdy nie weszła do gry? Pozdrawiam

permalink „Na jakim świecie grać” wysłany:
polecam Defias Brotherhood. Gra tam bardzo dużo polskiej społeczności zarówno w ally jak i w hordzie. Równowaga jest podobna.
Witam, chciałbym podzielić się z wami moją nową stroną, którą utworzyłem pare dni temu. Zależy mi na opinii innych, aby ją jeszcze bardziej udoskonalić, tak więc jeśli chcielibyście podzielić się swoją opinią na jej temat, byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!

LINK
Sądze że jeśli Blizzard odpisał Ci tym cytatem

"Niestety, nałożona kara jest już karą rozpatrzoną, potwierdzoną i ostateczną, bez dalszej możliwości odwołania. Dalsze zapytania w temacie zbanowanej licencji pozostaną bez odpowiedzi."

To znaczy że nic się w tym temacie już zrobić nie da, ponieważ nielegalna aktywność wypływała z twojego IP, a co za tym idzie nie udowodnisz im, że jesteś niewinny, ponieważ z ich perspektywy to Ty dokonywałeś łamanie regulaminu. Nawet jeśli to nie byłeś Ty. Sprawa ma się podobnie jak z udostępnianiem passów innej osobie. Jeśli robiła to inna osoba z twojego konta, również jest to nielegalne. Naszych passów nie należy podawaćosobom trzecim, a jeśli się zdecydujemy to zrobić, robimy to na własną odpowiedzialność, którą teraz ponosisz. Tak więc w obu przypadkach złamałeś regulamin.
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 5