WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Zarowa

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 13
permalink „[SPOILER] Wielkie Odbijanie” wysłany:
Taaak teraz dopiero będą diametralne zmiany - osoby od 78 do 82 będą przylatywały do Darn lub Exo bo bliżej do Mount Hajal i Uldum.
Ale wracając do tematu to jeśli wieżyć temu co mówi Blizz, odbijanie Gnomergan i Echo Isles będzie dostępne dla wszystkich graczy niezależnie od poziomu. To byłoby epickie: setki pierwszolevelowych gnomów najeżdża na miasto! Mam nadzieję że nowe-stare miasta nie podzielą losów Silvermoon( choć wg. Lore kiedy Garosh przepędzi pozostałe rasy Hordy z Orgrimmar to zamieszkają właśnie w stolicy Trolli).
permalink „[SPOILER] Wielkie Odbijanie” wysłany:
Z tego co wiem to do Gnomergan wyruszy król gnomów(nigdy nie zapamiętam jego imienia :)) i Magni Bronzebeard. Co do Echo Isles to raczej nie spodziewałbym się pomocy Garosha-Thralla-Cairne`a. Może prędzej Sylvannas w ramach rewanżu i obecnej sytuacji Forsakenów, przybędzie z pomocą, ale nie wiadomo. Może event rozpocznie się przed zmianą Warchiefa?
permalink „[SPOILER] Wielkie Odbijanie” wysłany:
Fakt chociaż mnie intryguje jeszcze jedna rzecz: z plakatu nawołującego do walki można przeczytać iż "prawdopodobieństwo następnej katastrofy w najbliższym czasie wynosi 11,59%". Czy ma to oznaczać że jednego dnia rozpocznie się odbicie Gnomergan, a w następnym Deathwing wywoła trzęsienie ziemi, które zasypie miasto(zatopi Echo Isles)? To by wyjaśniało komentarz dot. Gnomergan po Blizzconie - "Gnomy będą mogły odzyskać swoje ukochane miasto do czasu kiedy znów je stracą".
permalink „Konto” wysłany:
Tak jak kiedyś już suruffka powiedział: oszczędzając codziennie 2zł po miesiącu masz już pre-paida (na Keye.pl zapłacisz gdzieś koło 80zł). Poza tym za 60zł możesz kupić od razu Battle Chesta z podstawką i TBC. A WotLK`a kupisz jak będziesz miał 70 czyli za jakieś 3-4 miesiące.

EDIT: Dopiero teraz spojrzałem na datę posta -.-
permalink „World of Warcraft: Cataclysm” wysłany:
Coś się Blizz rozkręca. Nie tak dawno powiedzieli o Mount Hyjal a teraz o Vashj`ir! Coś mi mówi że już w maju możemy spodziewać się bety.

Ja raczej obstawiam że premiera będzie gdzieś w listopadzie po BlizzConie. Wielkoś zmian jest olbrzymia więc pewnie Beta testy będą przeciągały się nie miłosiernie :/
permalink „Przedmioty w WoW.” wysłany:
Legendarne jak sama nazwa mówi są przedmiotem pożądania każdego gracza. Jest ich niewiele, a ich zdobycie graniczy z cudem lub...miesiącami no-life`owania :D

W WotLK`u można zdobyć , czyli mega wypasiony topór, który wiązał się z q chainem; zbieraniem odłamków z bossów w ICC oraz na końcu z zabiciem Lich Kinga.

Dla healerów , zdobyć go można było podobnie jak powyżej tylko że w Ulduar heroic.

Poza tym są różne inne legandarne przedmioty. Miecze opisane przez Nortoma wypadają z Illidana, istnieją również bronie specjalnie przygotowane do raidu(Tempest keep), łuk wypadający z Kil`jaedena oraz jeszcze pare przedmiotów z Vanilla WoW.

Jeżeli chcesz zdobyć Młot Ragnarosa to lepiej się pospierz - w cata Ragnaros zostanie ulepszony na rzecz nowego raidu, choć pewnie zdobycie jego broni będzie łatwiejsze niż teraz.
permalink „Najbardziej klimatyczny raid” wysłany:
Większość raidów pre-TBC; Karazhan; Mount Hyjal w Caverns of Time no i oczywiście Ulduar - perfekcyjnie wykonane wnętrza i poziom trudności pozwolił na długą zabawę z tytanami.
permalink „Przedmioty w WoW.” wysłany:
Karty TCG stanowią odrębną grę karcianą w uniwersum Warcrafta. Wszystko odnośnie kart zostało opisane na stronie. Kupisz je w każdym większym Empiku.
permalink „Hyjal” wysłany:
Obecnie lokacja Mount Hyjal jest zablokowana. Kiedyś można było się tam dostać, ale zwykły śmiertelnik tego nie potrafił. Obecnie jeżeli dostaniesz się tam jakimś cudem to dostajesz debuffa, który wyteleportowuje cię do Winterspring. Ogólnie nic tam nie było - puste przestrzenie z World Tree na samym końcu.

Istnieje także raid Caverns of Time:Mount Hyjal, który przenosi cię w czasie do finałowej misji z Warcraft3:Reign of Chaos. Tam masz do czynienia z wszystkimi agentami plagi i Archimonde`m jako głównym antagonistą.

W Cataclysm natomiast Hyjal zostanie w pełni otwarte jako lokacja 78-82.
permalink „Najbardziej klimatyczny raid” wysłany:
Jeżeli już pokonałeś Lich Kinga 25 normal i masz powyżej 9000 achivement pointów oraz masz już 10 postaci na 80 lvl to możesz powiedzieć że bardzo łątwo jest być pr0.

Co do dodatków to mogę powiedzieć tak:
Vanilla WoW - miesiące no-life`owania; olbrzymia epickość; nie dla każdego
TBC - rewelacyjna Arena; mniej osób=cięższe raidy; fabuła nie była tak epicka; dużo bugów na początek
WotLK - zaje fajna fabuła ociekająca epickością; trudne raidy z hard modami; łatwiej zdobyć sprzęt ( robi się pare heroików w ToC`u i ICC i jest się super ubranym); ułatwienia w levelowaniu

Cataclysm najwięcej zmian wprowadzi w levelowaniu, aby przyciągnąc nowych i starych graczy ponownie do WoW`a. Ale jeżeli wykonanie będzie takie jak w WotLK`u to mogę brać grę w ciemno
permalink „Pady w dłoń!” wysłany:
Kiedy wyjdzie Move na PS3 prawdopodobnie będzie można grać na konsoli w RTS`y. Można zrobić MMORPG na konsole, ale WoW jest na to zbyt skomplikowany :/ Trzeba byłoby cały interfejs zrobić od nowa, ale po co jeżeli jest za dużo spelli, itemów i innych rzeczy, z których trzeba skorzystać na raz w jednej chwili.
WoW po polsku? NIEEE!

Ostatnio naprawdę nienawidzę polskich tłumaczy(ME2 to po prostu poracha językowa) choć Warcraft 3 nie był zły. Już widzę 'Pantalony żyrafy zręczności zwiększające jakość trafienia o 25' albo inne kfiatki -.-
permalink „Paladyn” wysłany:
Masz dopiero 29 poziom, a zadajesz takie nie sprecyzowane pytania. Do wszystkich instancji wystarczy zwykły gear do levelowania.
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 13