WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Zarowa

Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5 ... 13
permalink „Paladyn” wysłany:
Nie będziemy mieli tak długiej bańki(żegnaj macro: holyshield+hearthstone+/split ), ale będziemy mieli lepiej dopasowany healing i peta ^^
Eh...Zanim doszło do podzielenia świata na kontynenty (Great Sundering), nocne elfy wykorzystywały moce dawnej studni wieczności do korzystania z magii. Teraz resztki highbornów wracają do Darnassuss, gdzie zaczną ponownie nauczać lud nocnych elfów arkanów magicznych(część społeczeństwa NE chciała powrotu do dawnej magii).

A teraz kwestia Taurenów. Można wszystko sprowadzić do jednej kwestii wymawianej przez pewnego NPC - "Skoro nasz lud (taureni) potrafią czcić księżyc to czemu nie mogą czcić słońce?". Tak więc nasze święte krówki zaopatrzyły się w specjalne olejki do opalania i przerzuciły się na słoneczne bóstwo :D

Teraz już krócej:
- Humani mogą być hunterami ponieważ potrafili udomowić niektóre zwierzęta, a nocne elfy nauczyły ich jak poskromić większe bestie
-Dwarf`y są potomkami tytanów tak więc możliwe jest ich władanie nad żywiołami
-Gnomy zwątpiły w swoje pochodzenie po odkryciu mechanicznych gnomów w Northend. Odpowiedzi szukają w wierze(priest)
-Orki przecież władają arkanami magii tyle że do demonicznych celów, ale niektórzy nie chcą mieć nic wspólnego z demonami więc wybierają "jasną" stronę mocy
-Forsakeni hunterzy...no tego to nie potrafię wyjaśnić, pewnie chodzi o powiązanie tych "lepszych" forsakenów z nienawiścią do żyjących
-Troll druid... a czemu nie przecież szanują prawa dżungli
-BE warrior może być odpowiednikiem Łamacza zaklęć z Warcrafta 3:Frozen Throne
permalink „Death Knight PvP” wysłany:
Z DK jest świetna sprawa gdyż możesz wybrać albo czystą drogę DPS`u pod postacią drzewka Unholy, ale wybierając talenty z drzewka Blood możesz dłużej walczyć dzięki self-healingowi i przyzwoitymi obrażeniami.
permalink „Paladyn” wysłany:
Nie powiem że nawet jeśli zdobędziesz któryś z tych setów to i tak wymienisz gear po paru questach w Outlandzie, ale niech ci będzie. Im wyższy numerek Tiera tym większy jest poziom twojego sprzętu tzn. że jesteś bardziej pr0. Tyle że ciężko będzie ci znaleźć grupę do raidowania w starych instancjach.
permalink „Czy mnie wrobia?” wysłany:
Jak to boli: inwestujesz 10zł w losy do RMF FM zdobywając jakieś 361 szans na wygraną a i tak zadzwonią do typka który zainwestował 11zł :/
permalink „Błędy Neostrady” wysłany:
Zależy od przeciążenia serwerów, taryfy jaką posiadasz oraz ulokowanie routera ( w przypadku sieci WiFi).
permalink „Gra w skojarzenia” wysłany:
Fakt jest taki że powiewa tu trochę naszą-klasą ale tu chodzi o zabawę no nie?
permalink „Pytanie PTR.” wysłany:
To ja też mam jedno pytanko - czy na PTR`ach można stworzyć od razu postać na 80lvl? Czy tylko można grać kopią swojej postaci?
permalink „pierwszy rajd” wysłany:
Nie. Zanim wyszedł podajże 3.2.2 można było ukatrupić smoczyce na starym poziomie trudności. Jeżeli to zrobiłeś to po wyjściu patcha dostawałeś achiv z grupy Feats of Strengh. Obecnie Onyxia ma podwyższony poziom do obecnych standardów, ale w Cataclysm`ie chyba znów ją ulepszą.
permalink „Pytanie PTR.” wysłany:
A miałem taką nadzieję że zdążę na boże ciało z testami Operacji Gnomergan i Echo Isles :/ Trudno trzeba będzie czekać na neta...i CATA.
permalink „internet i sprzęt ” wysłany:
Jeżeli nic nie pomaga to może być wina...komputera(chyba że przedtem działał ci na nim).

Mój poprzedni komputer był kompletnie ześwirowany. Wywalał mnie do pulpitu albo się restartował po godzinie grania w jakąkolwiek grę, a WoWa nawet nie chciał zainstalować ( jak dochodziłem do TBC, komputer się zacinał do takiego stopnia że restart był jedynym rozwiązaniem). Wysyłałem go kilka razy do serwisu, ale nic nie pomogło. Jedynie wymiana komputera na nowszy.
permalink „klasa do pve i pvp” wysłany:
Jeżeli zależy ci na edycji z płytkami to za 60zł kupisz Battle chesta z classiciem i TBC na pokładzie (osobno kosztują po 30-40zł).

Do healowania w PvE zawsze dobry był priest - uniwersalny do każdej sytacji. Inne klasy też posiadają swoje mocne strony, ale częściej padają ofiarą nerfowania(zmniejszono umiejętność odzyskiwania many prze Paladynów po criticalu z 60% kosztu czaru do 30%).
permalink „Patch” wysłany:
Za późno wysłałem posta - można usunąć.
permalink „Zawody Wędkarskie” wysłany:
Chodzi ci o Straglethorn Fish Extravaganza (czy jakoś tak) no nie? Po całym lewym brzegu Stranglethorn Vale rozsypane są szkółki ryb, z których jest szansa na wyłowienie wymaganej ryby. Trzeba wykazać się wielką szybkością i fartem by wygrać zawody.
permalink „Na jakim serwerze gracie?” wysłany:
Tia, jak znajdziesz gildię bez dzieci neo to serwer jest jak każdy inny. Poza tym nigdy nie interesowałem się global chatem a na Trade channel`u nigdy jeszcze nie doświadczyłem masowych wyzwisk i bluzgów (fakt występują na BL`u totalne nooby ale da się żyć).
permalink „Uzależnienie” wysłany:
Stereotypowy przykład dziecka neo. Ja rozumiem czterolatkowi zabroni się grać to zacznie tupać nogami, ale żeby chłopak ( na oko 12-13 lat) tak wariował i wkładał sobie pilota do dupy? Przyda mu się odwyk ( najlepiej w specjalnym ośrodku zapewniającym miłe sesje elektrowstrząsów :)
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5 ... 13