WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Zarowa

Idź do strony: 1 ... 11, 12, 13
permalink „Wojownik” wysłany:
Warrior arms na bg to poezja i prawdziwy PvP. Z odpowiednią rotacją, ogarem i porządnym healerem jesteś bardzo ciężki do zdjęcia. Ale ostatnio widzę też fury warków, ale na bg rządzi Arms.
permalink „League of Legends” wysłany:
Właśnie dziś ściągnąłem LoLa. Odpaliłem Tutorial. Pierwsze wrażenia - bomba. Jednak mam pewien kłopot: otóż cos mam z grafiką nie tak i jak postacie robią ruch to robią się dziwne czarne kontury ruchów (nie mówię o cieniach). To jakiś normalny glitch czy coś u mnie nie tak (muszę wywalić antywira i kupić kasperskiego)?
permalink „Gry” wysłany:
Trochę tego będzie...

God of War (seria) - jak dla mnie najbardziej epicka, wymagająca i najładniejsza gra ever. Epicka fabuła, epicka postać kratosa i epicka walka z Aresem (GoW1). Obecnie szykuje się do speed runu pierwszej części, calakuje dwójkę a trójkę przeszedłem u kumpla (kto uważa że ending trójki był za mało epicki ręka w gorę!)\

Mass Effect - IMO najlepsze połączenie RPG i shootera znad ramienia. Jedynkę ogrywałem po kilkanaście razy i przeszedłem na poziomie Insane. Poza tym ładna graficznie, ciekawa fabuła i ofc takie postacie jak Liara, Wrex czy Joker. Dwójkę mam, przeszedłem, zbieram forsę na DLC. Ale i tak jedynka była fajniejsza (i dłuższa).

Portal - kurde powiedzieć że gra świetna, przełomowa, wciągająca to za mało. Zabawa portalami uzależnia Ukończone wszystkie advanced levels (challanges są dla mnie zbyt hardcorowe)

Devil May Cry (seria) - zaraz za GoW'em, najlepszy slasher w jaki grałem. No i jeszcze postać Dantego. Większego kozaka nie widzieliście Na dodatek gra jest zdecydowanie trudniejsza niż GoW (spróbujcie zaliczyć wszystkie misje na range "S" na poziomie "Dante must Die").

Fable - ach stary dobry Fable...Moje pierwsze spotkanie z RPG i najcieplej wspominane. Uraczył mnie ten baśniowy klimat połączony z...czarnym humorem. Druga część, wbrew opiniom innych, podobała mi się jeszcze bardziej, choć żałuje że walki z potworami zostały aż tak bardzo spłycone.

Mark of Kri - słyszeliście o tej grze wydanej w okolicach 2000 roku na PS2? Opowiadała historię barbarzyńcy walczącego z hołotą złych i martwych w celu...nie zdradzę wam czemu Grę można uznać za ojczulka GoW'a - była brutalna i epicka. Filmiki z gry można wciąż znaleźć na Youtube.

Crash Bandicoot - TA GRA OWN WSZYSTKIE GRY! BEST,MOST EPIC AND MOST HARDCORE! JAK NIE UWAŻASZ TAK TO MAM CI DO POWIEDZENIA JEDNO - GTFO!

Spyro The Dragon - patrz wyżej

Half-Life 2 - gra miodzio ale jeszcze nie przeszedłem do końca...

Team Fortress 2 - czyli super (nie)poważna strzelanina z równie (nie)normalnymi postaciami i (nie)przeciętnymi brońmy (no chyba że uważasz 'Surową Makrelę' za broń masowej zagłady to spoko).

Left 4 Dead - Zombiefest, czyli najlepsza gra na cały rok, plus odstresowywuje równie dobrze co przyciąga do monitora

inFamous - jeden z lepszych sandboxów z superhirołem w roli głównej. Grafa,fizyka,moce. Szkoda jednak że fabuła i wybory moralne były dość...płytkie

Bioshock - gra legenda, spadkobierca równie genialnego Systemshocka oraz dowód na to że fabuła w FPS'ach ma znacznie ( i kultowy już mindf*** pt. "Would you Kindly?")

Fallout 3 - swego czasu ulubiona giera - wizja postapokaliptycznego waszyngtonu nigdy mnie jeszcze nie doprowadził do takiej melancholii. Duży plus za czarny humor!

Borderlands - czyli "Ej chłopaki, macie ochotę ponapier***** w czubków?".

Assassin's Creed - kolejna z moich ulubionych gier. Jedynkę lubię za głównego bohatera, a Dwójkę za wizualizacje Florencji i Wenecji z czasów renesansu. Jakoś kiedy będę miał więcej czasu, załatwię sobie Brotherhood dla multi. Aha o zebrałem wszystkie flagi/piórka (platyna z AC2).

To na razie tyle. Nie gram w horrory bo ich nie lubię. Ale na zakończeniu Silent Hill 2 niemalże się poryczałem


permalink „League of Legends” wysłany:
Ja dopiero się uczę grać w LoLa więc wśród was jestem kompletnym newbie
Wczoraj rozegrałem partyjkę z botami, pierw jako...ano tak nie znam imion -.- No dobra liczę że mnie zrozumiecie: na początku spróbowałem grę jako Ryze (kolo z login screena), potem jako Ashe (ta łuczniczka pierwsza do kupienia) a na koniec jako Lynx ( blond włosa "latareczka"). No i 3 partie z botami po 40 minut i dupa
permalink „League of Legends” wysłany:
OMG Chogath jest (jak na razie wg. mnie) nie do zabicia - silence i możesz sobie różdżką po tyłku podrapać xd
permalink „Gry” wysłany:
No tak moja reakcja była podobna kiedy
Spoiler (pokażukryj)
kratos wbił sobie miecz olimpu w brzuch
czyli "A teraz kratos kontra Aten...WTF?! OH NOES!" Ale mam niedosyt - mogliby zrobić jeszcze jedną część xd
permalink „Gry” wysłany:
No właśnie teraz wiem że trzeba zaliczyć Heavenly Sword (dobrze że na targu można kupić używkę za 20zł ).

A ja GoWa3 przeszedłem u kolegi. Jego rodzice balowali z moimi a ja ogrywałem (i ograłem) ostatnie przygody Kratosa (do wyboru było jeszcze Heavy Rain ale atmosfera nie pozwalała mi zagłębić się w ten thriller).
Idź do strony: 1 ... 11, 12, 13