WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

[A] Sarmatia - Shadowsong EU / Aszune EU [PVE]

permalink wysłany:
Krótka kompilacja z progresu na Zek'vozie:
permalink wysłany:
I 1st kill Zek'voza na Mythicu:
permalink wysłany:
Wciąż rekrutujemy, a nasza gra nie kończy się na rajdach.


PS.: Grievous będzie śnił mi sie po nocach.
permalink wysłany:
Vectis ledwie się trzyma, a w międzyczasie, w zupełnie innym składzie, dla odmiany z kompetentnym healerem.*


*no przecież nawet gdyby było inaczej, to nie będę krytykował imperatorki

Rekrutacja cały czas otwarta, grupa na mythic trzyma się nieźle, ale bardzo mile widziany byłby dodatkowy healer, który pomógłby odciążyć obecny skład. Nawet króliczkowi Duracella kiedyś kończą się baterie.
Z otwartymi rękoma przyjmiemy też ranged dps (szczególnie lock, który jest w stanie grać w destro i affli, w zależności od potrzeb).
permalink wysłany:
https://sarmatia.org.pl/img/132.jpg

Vectis spacyfikowany. W oczekiwaniu na pełny film krótka kompilacja z dedykacją dla największego psychfana Dawida - Exterminansa. Ta piosenka towarzyszy nam na każdym rajdzie od ponad miesiąca.


Rekrutacja bez zmian, wciąż szukamy przede wszystkim dodatkowego healera i ranged dpsu ze wskazaniem na warlocka. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia niezależnie od decyzji. Nawet jeżeli nie jesteś zainteresowana/y rajdami, zapraszamy.
permalink wysłany:
I nasz 1st kill Vectisa. Po raz pierwszy z więcej niż jednej perspektywy.W kontekście rekrutacji bez zmian. Healer (najlepiej z offspecem dps) i warlock to nasze priorytety na zimowe okienko transferowe. Zgrupowanie przed meczem z Fetidem w trakcie. Mamy już wszystko rozrysowane, łącznie z podziałem lootu. Wysyłamy ostatnie powołania na zastępstwo za kontuzjowanych zawodników i czekamy na pierwszy gwizdek. Wylosowaliśmy grupę marzeń i Fetid to taka nasza truskawka na torcie.
permalink wysłany:
Fetid Devourer dzielnie stawia opór, a wolne chwile wypełniamy sobie Mythic Plusami.Miejsce dla healerów i ranged dpsów w grupie na mythic wciąż czeka. Rekrutujemy zarówno bezpośrednio na teraz, jak i na progress po 8.1. Brak gearu to nie problem, bo ewentualne braki można błyskawicznie nadrobić. Jeżeli chcesz rajdować i nie boisz się progresu to bez problemu odnajdziesz się w naszej grupie.

Nawet jeśli rajdy nie są Twoim priorytetem, ale chcesz dołączyć do Sarmatii to zapraszamy.
permalink wysłany:
Korzystając z łatwiejszego tygodnia Mythic Plusy powyżej 10 robimy też słabszymi postaciami, typu ledwie akceptowalny resto druid:
permalink wysłany:
Już jutro patch. Powoli przygotowujemy się do następnego rajdu, a w międzyczasie progressujemy w Mythic Uldirze. To doskonały moment na zmianę gildii, nowy content odcina bagaż taktyk z Uldiru i pozwala na świeży start. Poszukujemy wzmocnień do grupy rajdowej. Nasze aktualne priorytety to dodatkowy healer i ranged dps (marzy mi się drugi warlock), ale chętnie rozważymy inne opcje.
Tydzień łatwych M+ dobiega końca i nieco podsumowując:
permalink wysłany:
Święta, święta i po świętach, czas wrócić do rekrutacji. Niezmiennie szukamy dodatkowego healera/dwóch i ranged dpsów. Warlocku! Gdziekolwiek jesteś, czekamy na Ciebie.
Już za 3 tygodnie nowy rajd, nowe wyzwania i nowy loot. To doskonały moment, żeby dołączyć do Sarmatii.

Mały update co się u nas działo jeszcze przed świętami:

Mythic Fetid w odświętnym wydaniu (film wkrótce):
https://sarmatia.org.pl/img/133.jpg

I ku pamięci nasz ostatni King's Rest w 8.0.1 przed nerfami, +13, 2 sekundy po czasie.
permalink wysłany:
Cześć rozważacie grę crossrealm
permalink wysłany:
I w końcu udało się tak zmontować film z Fetida, żeby ukryć większość faili:


Polecam końcówkę.

@mcpablo W ogólności tak, w szczegółach odezwę się ingame.
permalink wysłany:
Przed świętami zrobiliśmy jeszcze Glory w Uldirze - film wkrótce, a w międzyczasie nasze ostatnie przygody z M+:


Status rekrutacji. W związku ze zbliżającym się otwarciem Battle for Dazar'alor, my również otwieramy się na wszystkie opcje. Jeżeli chciałeś rajdować, a brak sprzętu, czy nieznajomość taktyk z Uldira powstrzymywały Cię przed spróbowaniem to jest doskonały moment, żeby się przełamać. Z pilniejszych potrzeb jak zawsze dodatkowy healer, czy ranged DPS zawsze są mile widziani. Osobiście wierzę, że gdzieś tam jest warlock, którego szukam.
permalink wysłany:
Up
permalink wysłany:
Aktualności
Dziś wypadł ten smutny dzień, kiedy po heroicznej walce, musieliśmy pokazać Janinie Dumnar gdzie jej miejsce. Na tym jednak nie koniec. Z wciąż pachnącą świeżością Curvą odwiedziliśmy jeszcze Mythic i zrobiliśmy drugi 1st kill tego wieczoru. Aktualnie 9/9 HC, 2/9 Mythic. Wkrótce krótkie filmowe podsumowanie naszych przygód z Normalem i HCkiem.

Aktywność w grze, a rekrutacja
Od otwarcia Battle for Dazar'alor nasze rajdy cieszą się bardzo dobrą frekwencją. Stąd pewne rozluźnienie w wysiłkach rekrutacyjnych. Nie ściągamy ludzi na ławkę, jeżeli nie możemy komuś zaoferować udziału w rajdach to nie boimy się mówić o tym wprost.

Aktualna rekrutacja
Do głównej grupy rajdowej poszukujemy już właściwie tylko garstki klas/speców. Warlocka, i to jest zdecydowany priorytet, a ja dalej wierzę, że gdzieś tam jest i czeka, aż go znajdziemy. Z otwartymi rękoma przywitamy też Holy Palka, który uzupełni nam listę dostępnych healerów, Huntera i Brewmastera.

Nowa grupa rajdowa
Całkowicie świeżą inicjatywą jest druga grupa rajdowa na soboty. Mamy świadomość, że nasz obecny harmonogram jest dosyć wymagający i nie wszyscy są w stanie poświęcić na grę aż tyle czasu. Dlatego też, ruszamy z nową inicjatywą. Jeden rajd w tygodniu, w planach przynajmniej Ahead of the Curve. Czas pokaże jak dużo uda nam się zrobić w tej nowej formule. Aktualnie jesteśmy na etapie organizacji składu w nowej grupie. Do tej grupy rekrutacja jest otwarta dla wszystkich klas/speców. Serdecznie zapraszamy.