WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

[A] Centuria - Silvermoon [PvE]

  Vallier
permalink wysłany:
[Centuria]

kiełkuje powoli na realmie Silvermoon po stronie Przymierza i rozpoczyna swoją działalność. Chcielibyśmy zaprosić w swoje szeregi wszystkich zainteresowanych, którzy szukają spokojnej przystani.

Jesteśmy nową gildią, założoną przez dojrzałych graczy, którzy parę wcześniejszych tierów rajdowali na poziomie mythic. Zdecydowaliśmy się zwolnić tempo i skończyć z presją i częstymi dramatami, które się z tym wiążą. Niemniej, wciąż lubimy grać w tę grę i pokonywać nowy content, dlatego chcemy obrać spokojniejszy kierunek.

Cele

1. Centuria ma na celu regularny clear rajdów na poziomie trudności w pierwszej kolejności NORMAL, następnie HEROIC. Celem głównym jest zdobycie w każdym kolejnym patchu achievmentu Ahead of the Curve. Gildyjny progres rajdu na poziomie mythic nie będzie się odbywał. Ponadto, chcemy być zintegrowaną społecznością, która może wspólnie robić m+ na różnych poziomach, zdobywać gildyjne achievmenty rajdowe tzw. glorki oraz organizować inne wydarzenia ad hoc, jak np. transmog runy.
2. Charakter gildii to CASUAL PVE. Zgodnie z powyższym punktem, nie jesteśmy gildią nastawioną na szybki progres, a już z góry stawiamy granicę, jaką jest brak zaangażowania w mityczne rajdowanie.

Rajdy odbywają się co do zasady w środy oraz niedziele, w godzinach 20:00 – 22:00 (nie licząc świąt i innych dni wolnych od pracy).

Poszukujemy

- wszystkich klas do stworzenia grupy rajdowej;
- osób, które posiadają zdrowe podejście do gry;
- osób, które nie są konfliktowe i potrafią obyć się bez dramatów, otwartych na integrację w nowym towarzystwie;
- osób, które będą w stanie pomóc nam w osiągnięciu celu, niezależnie czy podążają za aktualną metą lub po prostu grając tak, jak im się podoba;
- osób, które chciałyby postawić swoje pierwsze kroki w rajdowaniu i są otwarte na poznawanie mechanik gry (nie będziemy boostować, każdy członek gildii musi dołożyć swoją cegiełkę, ale zdajemy sobie sprawę, że przecież gdzieś trzeba zacząć i możemy w tym pomóc);
- osób, które potrafią przyjąć uwagi dot. swojej gry;
- osób, które nie chcą rajdować, a po prostu tworzyć społeczność na zasadzie social i uczestniczyć w mniej wymagających aktywnościach gildii.

Jeżeli powyższe informacje wydają się interesujące, zapraszamy do kontaktu. Będziemy mogli wtedy podać więcej szczegółów dot. naszego modus operandi i filozofii gry, poznać wzajemne oczekiwania i przeprowadzić rekrutację.

Kontakt

Discord: LINK
BattleTag: Ajf#2426, ToRR#2851, Zabu#2817.

Łączymy pozdrowienia.
permalink wysłany:
Cześć, zapraszamy dzisiaj (25.05.2022) na integracyjny rajd na poziomie NM, startujemy o godz 20:00 - jeśli jesteście zainteresowani, macie wolny wieczór ;) zapraszamy na disco LINK
  Vallier
permalink wysłany:
[Aktualizacja]
Gildia wyczyściła rajd na poziomie normal i będziemy brali się za heroica. W tym tygodniu (30.05 - 5.06) zrobimy ostatni clear normala, zapraszamy chętne osoby do wspólnego rajdowania.

Ponadto, obecnie nie przyjmujemy już osób „świeżych” w grze World of Warcraft, jedynie osoby, które mają już progres przynajmniej na poziomie normal. Jest to związane z faktem, iż mamy w naszych szeregach kilka osób, które zaczynają swoją przygodę z grą lub wróciły po dłuższej przerwie, dlatego chcąc im efektywnie pomóc/pokazać na czym to wszystko polega - a jednocześnie nie rezygnować ze swojej gry - chcemy poświecić nasz czas i energię w tym kierunku.

Zapraszamy również pod adres: LINK gdzie można śledzić masz progres.

Łączymy pozdrowienia.
permalink wysłany:
:)