WoWCenter.pl
staszkastara spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Thenamero zdobył 7th Legionnaire's Mask.     
madhunt3r zabił Yazma (Normal Atal'Dazar) po raz 1.     
Equalityy zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
Celebryta zdobył osiągnięcie Lil' Game Hunter.     
Adrian7777 zdobył osiągnięcie Welcome to Zandalar.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
SzopenPogo spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
dertexx zdobył Thunderhowl Gauntlets.     
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Bushels and Bushels.     
Mundek666 zdobył Goat's Tote.     
noxeey zdobył osiągnięcie Giving a Scrap.     
szlachetna zdobył Outrigger Links.     
Majkosz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Brazolq zdobył osiągnięcie Secrets in the Sands.     
Tooly zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
rouoko spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Olsa zdobył Crown of the Champion.     

[Spoilery] Battle for Azeroth - Dyskusja

permalink wysłany:
Z tym umieraniem x3 są inne podejrzane. Niestety obie z Przymierza.

Alleria stojąc przed swoim pomnikiem (teraz już jej tam nie ma) mówi, że czuje jakby już umarła dwa razy. Tyrande też wylicza do dwóch, ale nie chodzi jej o nią a o świat - pierwsza śmierć gdy studnia wieczności zrobiła bum, druga, gdy Deathwing wyleciał na spacer.


Jest też problem z tymi 5 pochodniami. Bo jeśli to drzewa świata to jest ich za mało.... 1 Teldrassil spłonął, drzewo w Valsharah, kolejne w Northend złamane no i Nordassil. Gdzie byłoby nr 5?

Miał jeszcze władca kruków coś otworzyć....tylko Blizzard to Blizzard. On lubi tworzyć wrażenie, że tu jest jakaś głębia w tym lore. A potem wszystko jak budowa cepa. Tak jak z "morally grey", podrzucenie graczom screena gdzie Sylvka niby zdziwiona płonącym drzewkiem a później okazuje się, że to ona sama kazała podpalić. Żadnej ukrytej akcji.
Already they plot against us.
Seize this moment, Varian.
Dismantle the Horde
Kod do społeczności PvP Ally: r9wMrVs9K4 zapraszamy :)
permalink wysłany:
Był martwy po powrocie z Northrend, poszperałem w książce i znalazłem kilka cytatów:
Żaden koń nie chciał go teraz nosić. Zwierzęta wpadały w panikę od samego zapachu Arthasa i tych, którzy szli za nim. Ale książę odkrył, że już się nie męczył...
To ciągle nie wskazuje na śmierć per se, a na nadużycie nekromancji

Walka z Gavinradem
Arthas pozwolił mu dokończyć modlitwę, poczekał aż broń paladyna zapłonie Światłością, jak kiedyś płonął młot Arthasa. Moc Króla Lisza płynęła przez martwe-nie martwe ciało rycerza śmierci gdy ten zaciskał palce na rękojeści Ostrza Mrozu.
*martwe-nie martwe czyli, że nie żyło a się ruszało
Tu mnie zaciekawiłeś prawdę powiedziawszy - musiałbym przeszperać w oryginale jak to tam napisali, w kronice dla odmiany nie ma nic, że Arthasowi się kopnęło w kalendarz

Poza tym "życie" Arthasa nie miałoby sensu bo ciała DK są o wiele bardziej wytrzymałe, odporne na krwawienie, nie posiadają ludzkich ograniczeń itp. dodatkowo był od teraz championem samego Króla Lisza.
Ciała DK nie czują bólu innego niż oberwanie na twarz światłością, jak ciała wszystkich nieumarłych, siłę i tak zapewnia nekromancja więc nie trzeba koniecznie za to umierać. Przed obrażeniami fizycznymi chroniła go i tak w pewnym stopniu nekromancja + zbroja z saronitu - paradoksalnie na tym etapie kampanii (wiedząc że będą go ganiać paladyni) żywy Arthas odnosiłby mniej obrażeń niż martwy z powodu nie odczuwania agonalnego bólu z każdym Smitem.


Starzy bogowie nie zostali zabici tylko uspieni wiec ponowne pojawienie się yoggsarona czy cthuna jest możliwe i nie było by to nagięciem fabuly ;)
A może jakieś źródełko twoich domysłów? Bo jak wspominałem Y'shaarj został kompletnie zniszczony przez Garrosha, z C'thun przez Cho'galla. Z Yoggim nie ma pewności czy strażnicy Ulduaru posprzątali po nim, choć zniszczyliśmy jego mózg więc bardzo możliwe że jednak padł ostatecznie - cóż czekamy na retcon.

Jest też problem z tymi 5 pochodniami. Bo jeśli to drzewa świata to jest ich za mało.... 1 Teldrassil spłonął, drzewo w Valsharah, kolejne w Northend złamane no i Nordassil. Gdzie byłoby nr 5?

Miał jeszcze władca kruków coś otworzyć
Osobiście najbardziej podobała mi się teoria, że 5 pochodni to filary stworzenia, a władca kruków to Odyn. Azshara po coś chciała Tidestone, więc a nuż potrzeby jej był do otworzenia więzienia N'zotha, a Odyn... może jest w nim trochę szaleństwa, zważywszy jak reaguje na pytania o Lokena.
http://backloggery.com/ludek_cortex/sig.gif
Poważny avatar by Kojt <3
permalink wysłany:
Mi się zdaje, że śmierć Arthasa po powrocie z Northrend polegała na tym, że Frostmourne wchłonął jego duszę i pod tym względem można stwierdzić, że był martwy. Samo żywe-nieżywe ciało bez duszy. Natomiast fizycznie był jakby żywy bo nikt go nie zabił, w sensie nie zranił go śmiertelnie.
permalink wysłany:
Ludek napisał :
musiałbym przeszperać w oryginale jak to tam napisali, w kronice dla odmiany nie ma nic, że Arthasowi się kopnęło w kalendarz

proszę

The undead and the cultists who had accompanied him waited silently. Gavinrad did not rush in, but gathered himself, praying to the Light that would not save him. Arthas let him complete his prayer, let his weapon glow, as Arthas’s own hammer had once done. With Frostmourne gripped tightly in his hand and the Lich King’s powers surging through his dead-not-dead body, he knew that Gavinrad did not stand a chance.
https://lh4.googleusercontent.com/-wYehMlgnwcw/VT_A4NqTOQI/AAAAAAAAAeM/G8SPSXdsICM/w463-h191-no/z%2BVentim2beztla.png
Pradawna Kronika na facebook'u
permalink wysłany:
Oficjalny soundtrack z kolekcjonerki

LINK
permalink wysłany:
To może ja trochę wystrzelę z offtopem. Nie będę miałw tym i w przyszłych 2 tygodniach czasu za bardzo na grę. A dokładniej będę miał go 0. Zaliczyłem całą wojnę cieni. Czy po premierze, i chwilę po niej sa przewidziane jakieś 1 time eventy czy będę mógł nadrobić za te 2 tygodnie start?
http://imagizer.imageshack.com/img661/682/88DMFu.png