WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

[Spoilery] Battle for Azeroth - Dyskusja

permalink wysłany:
http://i.imgur.com/csYfPGo.jpg

Do BlizzConu 2017 zostało jeszcze kilka miesięcy, ale pojawiło się już kilka leaków/informacji sugerujących, jaka będzie tematyka kolejnego dodatku. Otwieram więc oficjalnie temat przeznaczony na wszelkie spekulacje i teorie spiskowe o tym, gdzie zabierze nas Blizzard po zakończeniu Legionu i jakie nowości pojawią się w aktualizacji 8.0.

Z rzeczy, które wiadomo:
Z rzeczy, które mniej wiadomo:
Na PTR trafiło też ostatnio kilka nowych wariantów fryzur i rogów dla NPCów eredarów ( LINK LINK ) i niektórzy zaczęli spekulować, czy w nowym dodatku nie pojawi się więcej opcji wyglądu dla ras (orkowie bez garba pls).

Poniżej spoilery! Zapraszam do dyskusji :)
permalink wysłany:
Chciałbym publicznie oświadczyć, że jeśli w nowym dodatku będę musiał walczyć z Kul Tiras (niszczyć miasto, zabijać mieszkańców) to albo nie będę grał, albo po ominę ten content, który lore'owo nie będzie mi odpowiadał. Dziękuje.

A co do fryzur to powinni w końcu udostępnić wszystkie dla wszystkich. Niby dlaczego Elfka nie może mieć irokeza?
Already they plot against us.
Seize this moment, Varian.
Dismantle the Horde...

Szukasz dużej, aktywnej gildii? Lej Horde W Morde na Wildhammer to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy :)
permalink wysłany:
Jak dla mnie Kul Tiras to pewniak. Obstawiam, że Jaina będzie kimś na zasadzie Garosha (tylko, że na nią wpływ będą mieli old godzi, co będzie skutkowało walką z nimi w następnym dodatku).
Polecam bardzo tego Pana:
Ścieżki Azeroth Blog
LINK
permalink wysłany:
Mam nadzieję, że Jaina będzie po naszej stronie. Co prawda od MoPa robią z niej "pannę z wiecznym okresem" ale mimo wszystko aktualnie to jedyna fajna kobieca postać z ciekawym lore (szczególnie po przeczytaniu Arthasa i fabularnym przejściu ICC). Choć niestety wszystko wskazuje, że będzie inaczej...

Z reguły co dodatek mieliśmy na przemian nową rasę/klasę, jedynym wyjątkiem był wod, który zaktualizował modele postaci. Całkiem możliwe, że i tym razem Blizzard ściągnie na siebie gniew nupów chcących Nagi i Tuskarry i zamiast naciągać lore pod nową rasę/klasę da nam dodatkowe opcje dostosowania postaci (tatuaże, blizny czy plecy orka), co bym chętnie zobaczył.

Mi również wydaje się, że największym pewniakiem na dodatek jest N'Zoth, Kul Tiras, opętana Jainia i próbujący to zwalczyć Khadgar, choć może to być kolejny żart Blizzarda (jak przed Legionem).

Osobiście chciałbym aby przynajmniej jeden dodatek był o niczym albo bez straszliwego zagrożenia czyhającego na świat, które pokonać może grupa 20 randomów. Wystarczyłoby jedynie odnowić Azeroth i wypełnić je wątkami dla rządnych przygód bohaterów, ewentualnie powplatać jakieś frakcjowe spory (Genn vs Sylvanas, Jania vs wrogie Kul Tiras itp)
SzopenPogo (YouTube)
For the Alliance!
  Kurcz
permalink wysłany:
Zdecydowanie w WoWie brakuje klimatu wysp Hawaje i tym podobne. Podróżowanie z wyspy do wyspy na własnym małym stateczku i budowanie drewnianej chatki nad oceanem. Spokojny dodatek bez wspólnego wroga. Małe morskie konflikty plus walka z wielką bandą piratów. Mnie by to się podobało.
permalink wysłany:
Brązowy ork bez garba pls <3
LINK Czemu nie ma takiej rasy :<?
permalink wysłany:
Huh. Poniżej jeden z dialogów Varimathrasa z nowego rajdu...

Spoiler (pokażukryj)
Wersja Przymierza:

So, your Alliance still endures. Longer than I expected, though she has already planted the seeds of its downfall. She is patient, that one.

When your thrones run red with betrayal... when your holy places burn and the shattered mask hangs above your hearth... only then you will know. And it will be too late.


Wersja Hordy:

So, she found me at last. Sent her underlings to finish the job. Tell me, when she seized your throne of hides and bones, was your allegiance forced? No... I'd wager you surrendered it willingly... or were convinced you did.

It matters not. You are blind to the darkness in your midst.

W wersji Przymierza wstępnie na myśl przychodzi Jaina, ale zastanawia mnie fragment the shattered mask hangs above your hearth. Zniszczona maska widnieje na proporcu tylko jednej rasy... LINK

Drugi dialog jest raczej oczywisty. Varimathras mówi o Sylvanas, która na pewno odegra w kolejnym dodatku sporą rolę. Pytanie tylko, czy zrobi się z niej drugi Garrosh, czy Blizzard umyślnie wodzi nas za nos :>
permalink wysłany:
W obu wersjach pierwsze co mi przychodzi na myśl to Sylvanas, która podstępnie dąży do unicestwienia Przymierza a może i nawet zrobienia hordy, możliwy byłby wątek obalenia przez nią Bolvara ...ale to Blizzard i wiadomo, że nie zrobi tego z najbardziej lubianym bohaterem hordy, poza tym byłby to 3 wódz, który zostanie zabity (czy w jej przypadku unicestwiony). Bardziej prawdopodobne, że uratujemy ją od szaleństwa i na końcu razem z Vereesą i Allerią zrobią sobie piknik na jakimś cmentarzu w Quel'Thalas.

Utrzymując, że prawdopodobnym dodatkiem są N'Zothy, opętane Jainy itp. to jakich krain byście się spodziewali? Wiele osób spekuluje nad tym, że ponownie zejdziemy pod wodę, choć moim zdaniem tylko o nią częściowo zahaczymy a nasza wyprawa będzie dotyczyła głownie wysp takich jak Kul Tiras, Zandalar (a Malestorm wyląduje w okolicach Northrend xD) Albo Blizzard nas zaskoczy i zobaczymy co skrywa "ciemna strona Azeroth" (całkiem możliwe, że nic i zwyczajnie szaleją tam mocne sztormy) lub też dostaniemy nową planetę.


Ciekawi mnie czy Plakat Jainy jest pewnego rodzaju informacją, że na 100% zostanie ogłoszony nowy dodatek. Przed Legionem zrobili to bardziej dosłownie Link
SzopenPogo (YouTube)
For the Alliance!
permalink wysłany:
Mi się wydaje że w którymś dodatku wskrzeszą Galakronda, jeśli gracze dalej bedą grać, to co nowych złych będą pewnie wyciągać z kapelusza :).
PC: Intel Cor 2 Quad Q9550, Kingston HyperX 8GB DDR2, Sapphire Radeon HD 7850 2GB, Samsung HD753LJ 750GB, OCZ MoDXstream Pro 600W,Samsung CH580
Notebook: Asus R510JK - Intel i7 4710HQ, 12 GB RAM, Geforce GTX 850, HD 750GB
Phone: Lumia 640 LTE
Console: PlayStation 4 FAT - 2 TB
permalink wysłany:
Rozumiem, że NE w order hall u palka jest, ale żeby palkiem był troll?
permalink wysłany:
Dawno temu czytałem, coś w czasach Lich Kinga, że dodatków ma być 16. Wiecie coś na ten temat?
Polecam bardzo tego Pana:
Ścieżki Azeroth Blog
LINK
permalink wysłany:
Blizz mógł sobie rozpisać pomysły na 16 dodatków. Od tego są burze mózgów w korpo. Ale zrobią tyle, ile się im opłaci.
Already they plot against us.
Seize this moment, Varian.
Dismantle the Horde...

Szukasz dużej, aktywnej gildii? Lej Horde W Morde na Wildhammer to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy :)
permalink wysłany:
liq napisał :
Blizz mógł sobie rozpisać pomysły na 16 dodatków. Od tego są burze mózgów w korpo. Ale zrobią tyle, ile się im opłaci.

Ja mam osobiście nadzieję, że zrobią Warcraft'a 4, a potem WoW'a 2 :]
Chociaż nie obraziłbym się na jakiegoś zajebistego RPG'a w uniwersum Warcraft'a
Polecam bardzo tego Pana:
Ścieżki Azeroth Blog
LINK
permalink wysłany:
Ktoś wcześniej napisał, że hawajskich klimatów nie było. Moim zdaniem były aczkolwiek tylko przez chwilę (mam na myśli początek gry Goblinami po ucieczce z Kezan). Samo Kezan też było w sumie taką rajską wulkaniczną wysepką ale zmienioną w industrialne centrum przez Gobliny XD.

Co do nowego dodatku wydaje mi się, że będą wysepki ale w okolicach Easter Kingsdoms, Kul Tiras i jakies okoliczne, chociażny Zandlar. Trolle uwielbiam i bardzo mi pasują do takich wyspiarskich klimatów. No i piraci oczywiście. W sumie nie trzeba przesuwać Malestormu bo można go zmniejszyć xD. Albo, teoretycznie, wysepki zrobić tam na mapie gdzie jest podwody obszar już istniejący (w końcu tamto było było po wodą, to teraz możemy być an nej xD).

Odnośnie tego dialogu Varimathrasa to druga częśc oczywiście odnosi się do Sylwki ale pierwsza może być metaforą, że po prostu spora część Przymierza zginie (wiecie, strzaskana maska na proporcu = Forsaken = śmierć). Że taka przenośnia ale w to wątpię xD.
permalink wysłany:
Varimathras? To ten sam co służył Sylvanie i jednocześnie knuł za jej plecami podkopując autorytet oraz dalej utrzymując kontakt z plagą i legionem? Nie wspominając już o zdradzie i zasadzce w bitwie przy bramie Króla Lisza. Jeśli tak, to nie wiem czy jest to postać godna zaufania...

Zapewne sprawa legionu nie zostanie rozwiązana w 100%, część z lordów ucieknie albo przeżyje i dalej jak to demony będą mieszać oraz pojawiać się od czasu do czasu na jakimś podziemiu w kolejnych dodatkach. Możliwe, że jest to jakaś próba zaostrzenia konfliktu Horda - Przymierze, jeśli tak to mam nadzieję, że nie będzie tak nieudolna jak w aktualnym dodatku. Zresztą pvp i tak już nic nie uratuje ;p

Robienie znowu z kolejnego przywódcy Hordy pozbawionego uczuć chorego psychopatę, który realizuje swoje durne ambicje bo miał trudne dzieciństwo jest beznadziejne. Z drugiej strony o Sylvanie i o tym, że nie można jej ufać jest mowa dość często... kto wie może jednak znowu będziemy walczyć z wodzem.