WoWCenter.pl
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Admiral.     
pepex18 zdobył osiągnięcie Serpentshrine Cavern.     
Bernard spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Night Elf Slayer.     
SzopenPogo zdobył osiągnięcie Chromie Homie.     
Kornislav spełnił kryterium osiągnięcia Admiral.     
WojanD zabił The Black Knight po raz 1.     
Mista zdobył Bonemeal-Crusted Armplates.     
Saimeraa spełnił kryterium Win 100 Arena (3v3) matches in Legion Season 4 osiągnięcia Ferocious Combatant.     
METOD zdobył osiągnięcie Ahead of the Curve: Kil'jaeden.     
Watus zabił Harjatan (Heroic Tomb of Sargeras) po raz 6.     
MakaO zdobył osiągnięcie Eastern Plaguelands Quests.     
Sickera zdobył Ley-Charged Band.     
Goryx zdobył Obliterum Ash.     
Mainka346 zdobył osiągnięcie Legion Medic.     
Martwywilk zabił Helya defeats (Mythic Maw of Souls) po raz 35.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
perseusz spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
liq spełnił kryterium Hunter osiągnięcia Troll Slayer.     
oLo97 zdobył Saliva Corroded Pike.     

Trudności w ukończeniu questu

permalink wysłany:
Cześć. Jestem nowym graczem jak i jestem nowy na forum. Mam pytanie do bardziej niż ja ogarniętych ludzi. W quescie From bad to worse należy znaleźć i zabić lieutenant palliter, problem w tym, że chodzę po lokacji od dwóch dni i żadnego nie znalazłem oczywiście korzystam z mapy. Być może pytanie mocno nie rozsądne, ale co zrobić aby ukończyć quest? Może to jakiś błąd w grze. Z góry dziękuje za pomoc.
permalink wysłany:
LINK

zrób to co na filmie :) zawsze jak mam problem z questem pacze na youtube
permalink wysłany:
Cześć. Muszę znowu poprosić o pomoc. Jestem dopiero na 15 poziomie, mam do wykonania quest earning the ropes. Gram po stronie Hordy rasą Ork klasą Szaman i kompletnie wiem co mam robić. Czy w ogóle na tym poziomie i koncie próbnym można mieć peta i robić bitwy? Gdzie znajdę jakie mam pety, wchodziłem na konto postaci i nie widzę odpowiedniej zakładki.
permalink wysłany:
Z tego co się orientuję na koncie trial(wersji próbnej do 20 poziomu) nie można toczyć walk petów. Pety można mieć. Dostęp do nich możesz uzyskać w okienku Collections, to ta ikonka z głową konia. Znajdują się tam mounty, pety, toyie, heirloomy oraz transmogi przełącza się pomiędzy nimi poprzez zakładki na dole okienka.
permalink wysłany:
Dziękuję za pomoc. Gram jak wyżej pisałem Orkiem Szamanem skąd wziąć tego peta? Gdzie go kupić, żeby jak już zdecyduje się zmienić rodzaj konta wykonać podany prze ze mnie quest?
permalink wysłany:
Peta może kupić od npca, który dał Ci questa na walki petów.
permalink wysłany:
Rozumiem, tylko, że on odleciał na balonach. Gdzie w Orgrimmarze można kupić tego peta? W internecie są tylko informacje tylko o petach hunterów o pozostałych klasach nic nie mogę znaleźć.
permalink wysłany:
Trochę to ogarnąłem, znalazłem Varzoka, ale mam tylko dostępnego węża (być może jestem taki biedy) i tu moje pytanie czy taki pet wystarczy do ukończenia questu?
permalink wysłany:
Tak wystarczy, w orgrimmarze można chyba tylko węża kupić, jak chcesz innego to musisz lecieć do innej stolicy, np. w undercity kupisz karalucha.
permalink wysłany:
Cześć. Kolejny raz chciałbym zwrócić się do was o pomoc. Mam duży problem z wykonaniem questu A Captain's Vengeance, ciągle ginę. Gram Warlockiem na 16 levelu. Co robię źle? Jedną z części już wykonałem. Dwóch pozostałych nie potrafię gdyż ciągle "mnie zabijają". Bardzo peszę o radę oraz z góry dziękuje za pomoc.
  ryjek17
permalink wysłany:
najlepiej i najszybciej chyba będzie jak zaczniesz korzystać z wowhead.com,tam znajdziesz duzo odpowiedzi na swoje pytania i szybciej bedziesz znał odpowiedz.
permalink wysłany:
Cześć. Wystąpiły u mnie problemy z questem The Escape, mianowicie Wizzlecrank stoi w miejscu i tym samym quest staje się nie możliwy do wykonania. "Stoję" sobie razem z nim bardzo długo. Oglądałem filmiki i sprawdzałem w innych źródłach robię tak jak inni, a on stoi. Jakieś porady? Z góry dziękuje za pomoc.