WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Gra od zera dla kilku osób

permalink wysłany:
Witam,

szukam kilku (5-8, a w przyszłości więcej) graczy, którzy chcieliby zacząć przygodę z WoW od nowa/zera. Planuję na jakimś małozaludnionym serwerze stworzyć gildię, do której będą zapraszani nowi gracze o różnych profesjach tak, żeby każdy specjalizował się w czymś innym i żebyśmy razem odkrywali na nowo (lub po raz pierwszy dla niektórych) Azeroth. Czy są tutaj chętne osoby? Jeśli uzbiera się przynajmniej 5 graczy, porozmawiamy najpierw kto kim chce być, a później utworzymy gildię i nasze postacie.

Zapraszam!
permalink wysłany:
Zakładanie gildii na "mało zaludnionym serwerze" może skończyć się jedynie porażką. Gdybym miał tworzyć coś od nowa to na BL, Silvermoon albo Defias. Te serwery same z siebie przyciągają kolejnych Polaków. Taki odruch stadny. Każdy chce dołączyć do dużego stada.
Already they plot against us.
Seize this moment, Varian.
Dismantle the Horde...

Szukasz dużej, aktywnej gildii? Lej Horde W Morde na Wildhammer to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy :)
permalink wysłany:
No to więc na jakim serwerze zaczynamy ?
permalink wysłany:
Swietowit napisał :
No to więc na jakim serwerze zaczynamy ?
Jeszcze nie wiem, to jest do ustalenia, jak się zbierze kilka osób.
permalink wysłany:
Chcesz zrobić coś wyjątkowego? zrób gildię tylko dla jednej rasy. Zawsze chciałem mieć gildię gnomów, robić gnomowe wypady, zagnomić Orgrimmar, a po wszystkim usiąść w karczmie w Ironforge, które przejmiemy od krasnoludów, którzy tylko się pałętają po świecie. No ale podobnie jak najsłynniejszy gnom, Bilbo Baggins, jestem już stary i osiadłbym u elfów w lesie oddając się marzeniom i wspomnieniom =)
token za 30zł?
permalink wysłany:
No takie coś było wyjątkowe, gilda jednej rasy :)
permalink wysłany:
Mundek666 napisał :
Chcesz zrobić coś wyjątkowego?
Nie chcę robić czegoś wyjątkowego, po prostu chcę się dobrze pobawić zaczynając przygodę od nowa. Jeśli ktoś ma ochotę, proszę pisać.
permalink wysłany:
No to co z tą "Gra od zera dla kilku osób" ?
permalink wysłany:
Chlopaki.. poszukajcie socjalnej gildii na dowolnym zaludnionym przez polakow serwerze typu: Silvermoon, Defias, Burning Legion. Unikniecie rozczarowania jak z tej Waszej piatki 2-3 przestanie grac.
permalink wysłany:
Gram na Silvermoon inną postacią i ostatnio zacząłem zauważać lagi, więc może pomysł mniej zaludnionego serwera nie jest taki zły, skoro płynność/jakość rozgrywki byłaby wyższa. Co Wy na to?
permalink wysłany:
jak dla mnie bez różnicy
permalink wysłany:
nie mam zamiaru torpetować planów. po prostu nie wierzę, że znajdziesz "taką" liczbę osób. Problem w tym, że siedzę na BLu i widzę, że nie ma szału jeśli chodzi o narybek. Tym bardziej nie ma powodu przypuszczać, że nagle Polacy będą szturmować wowa. Nie ma ku temu argumentów, a główne "przeciw" to ciągle "aaaaa, bo to na abonament" albo "a można grać po polsku?". Większość niskich lvlów to alty albo wariacje graczy, którzy nie mają co w grze robić. Taka bolesna prawda na serwerach zaludnionych, a gdy przyjdzie co do czego i gracz będzie miał do wyboru serwer skromny lub zaludniony, to wybierze ten drugi. Po prostu. Wśród doświadczonych graczy nie znajdziesz osób chętnych do gry od zera. każda z tych osób zacznie grać na miarę swojego wolnego czasu i doświadczenia, przez co po kilku dniach zobaczysz, że ci nowi gracze mają od ciebie o np. 20 lvlów więcej. każdy gra na miarę swojego czasu i skilla. nigdy nie znajdziesz grupy osób, które poczekają na ciebie, bo mmo nie czeka. gdy ty idziesz styrany spać, inni grają godzinę i robią różnicę. Sorry ale taka mechanika większości mmo. wszystko sprowadza się do grindu/levelingu/endgejmu itp.
token za 30zł?
permalink wysłany:
Na serwera RP też tak jest, że wszystko sprowadza się do grindu/levelingu/endgejmu?
permalink wysłany:
Papaj napisał :
Na serwera RP też tak jest, że wszystko sprowadza się do grindu/levelingu/endgejmu?

Papaj, aktualnie wybor serwera nie ma tu nic do rzeczy. W WoWie gra "zaczyna sie" po wbiciu max lvla i polega glownie na rozwijaniu swojej postaci poprzez rozne aktywnosci PvE (raidy, M+) lub PvP (areny, BG).
Jest sporo innych aktywnosci pobocznych, ktore mozna robic ale, ktore nie wplywaja na to czy Twoja postac jest mocniejsza czy nie. Mozesz robic RP, lvlowac profesje, zbierac transmogi, walczyc petami ale to do engame'u idzie zdecydowanie wiekszosc graczy. To nie jest tak, ze robienie tych rzeczy jest zle, poprostu kazdy inaczej czerpie radosc z grania w WoWa (chociaz wydaje mi sie, ze ostatnio ludzie graja bardziej na sile niz dla funu).

Dlatego zrobienie tak malej gildii w kilka osob na malo zaludnionym serwerze raczej wiaze sie z porazka. Bedzie Was kilku i kazdy z Was bedzie chial robic co innego, bedziecie grac w roznych godzinach, bedziecie miec inne tempo gry i lvlowania. W miedzyczasie jednemu gra sie znudzi, drugi nie bedzie mial kasy na oplacenie abonamentu a trzeci poprostu przestanie grac. Poza tym jeden bedzie chcial zbierac kwiatki, drugi zbierac pety i nimi walczyc, trzeci robic dungeony a czwarty BG. I wszystko jest w tym spoko bo kazdy lubi inny aspekt gry ale w pewnym momencie Wasze cele w grze sie rozjada. Bedac na duzym serwerze zdecydowanie latwiej bedzie znalezc innych do wspolnej gry i dla tego co zbiera kwiatki i tego co robi dungeony. Dlatego tez lepiej dojsc do gildii socjalnej gdzie jest duzo osob online. Macie wieksza szanse na pomoc in-game, znalezienie innych osob zainteresowanych danym kontentem gry.

Dlatego serwery typu Silvermoon (Alliance), Burning Legion (Horda) czy Defias gdzie jest mix A/H sa najlepszymi serwerami, zeby zaczac przygode z WoWem. Jesli sie upierasz w zalozeniu nowej gildii to na tych serwerach tez bedzie najlatwiej zaprosic do gildii innych polskich graczy.
Mam nadzieje, ze to Wam troche ulatwi wystartowanie i podejmiecie dobre decyzje odnosnie tego gdzie grac.
permalink wysłany:
w0y7a5, przekonują mnie Twoje argumenty.