WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Kumbol

Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43
permalink „Arthas: Powstanie Króla Lisza” wysłany:
Hej, sorry, że dopiero teraz odpowiadam, przegapiłem jakoś ten temat :'(

Ta scenka rozgrywa się we Frostmourne Cavern, jaskinii na północy Dragonblight. Prowadzi do niej ciąg zadań Przymierza, który startuje w Wintergarde Keep, a pierwsze zadanie zwie się "Imprints on the Past". Nie jestem pewien, czy Horda ma jakiś jego odpowiednik, obawiam się, że nie, ale niech wypowie się jakiś obeznany przedstawiciel drugiej strony konfliktu
permalink „Background Downloader” wysłany:
Uruchom sobie BackgroundDownloader w folderze WoWa. Mnie pokazuje 788 MB ściągnięte i już nic więcej nie chce zasysać.
Domyślam się, że po prostu serwery jeszcze nie wstały wtedy po przerwie technicznej :) Na tą porę już wszystko powinno być w porządku.

Btw. trailer z napisami nadchodzi
permalink „Recruit a Friend - nie dla nas” wysłany:
Ekhm... cóż, to może sprecyzujmy: podawanie nieprawdziwych danych o właścicielu konta jest wbrew umowie końcowej i warunkom użytkowania.

Wiadomo, każdy może nakłamać, żeby korzystać z tych bonusów, przy czym tak jak Barondo powiedział, w razie ew. hacka mogą być problemy z potwierdzeniem tożsamości. Każdy, kto świadomie dokonuje takiej zmiany powinien zdawać sobie sprawę z możliwych konsekwencji.

A ponieważ jesteśmy oficjalnym fansite'em, uprasza się o zaprzestanie dyskusji na temat sposobów obchodzenia limitów Blizzarda
permalink „Pre-paid 30 dni.” wysłany:
To prawa, że fizyczne karty prepaid na 30 dni nie istnieją, natomiast na oficjalnym Blizzard Store można zamówić kod na 30 dni, który otrzymuje się mailem, więc zapewne to one są sprzedawane na tych aukcjach. Jak sprzedawca ma dużo pozytywów, to myślę, że możesz kupować śmiało
A najlepiej, dla świętego spokoju, ściągnąć po prostu całego klienta z oficjalnej strony i spać spokojnie :) Albo pożyczyć od kogoś znajomego płytę z Wrathem i z niej zainstalować całą grę (na płycie Wratha jest pełny klient, razem z plikami klasyka i TBC, w wersji 3.0.1).
gremigobles napisał :
A zainstalowanie WOTLK zaktualizuje wowa przynajmniej do 3.01???

Tak jak napisałem wcześniej, WoW instalowany z płyty WotLKa ma już wersję 3.0.1 i ma pliki classica i TBC.
Dobrze by było, gdybyście oznaczali w odpowiedni sposób (np. tak jak ja to zrobiłem przy tym temacie) wypowiedzi, w których pojawiają się ewentualne spoilery dotyczące mającej się rozegrać fabuły. Część graczy woli jednak samemu odkrywać przedstawianą historię

Jeśli chodzi o Bolvara, to powiedziałbym, że to możliwe. Paladyn przeżył, o czym najpierw informowała nas (chodź nie bezpośrednio) scenka w 'umyśle' Yogg-Sarona podczas walki z nim, a teraz już potwierdzona przez dialog na początku rajdu Icecrown Citadel. Z modelu, który MMO-Champion wyciągnął z plików PTRa można przypuszczać, że "przypalony" Bolvar odegra jakąś istotną rolę w nadchodzących wydarzeniach. A ponieważ z dialogu z duchem Uthera w Halls of Reflection wiemy, że po Arthasie musi zostać powołany nowy Król Lisz, który będzie utrzymywał Plagę w ryzach, skojarzenie tych dwóch faktów wydaje się logiczne.

Kto tam jednak wie, co Metzen i spółka przygotowali w kontekście końcowej fabuły Wrath of the Lich King. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to przypuszczenie było zupełnie chybione.
permalink „World of Warcraft: Cataclysm” wysłany:
Neko napisał :
To nie pogłoski tylko pewna sprawa,film będzie opowiadał historie Arthasa(błe),słyszałem też coś że będzie robiony w..."komputerowym 3d"?w każdym razie ma wyglądać jak te przerywniki filmowe z W3.Nie pamiętam kto miał go robić ale na 1000% nie jest to Uwe Boll

Jeśli chodzi o film "Warcraft" - bo taki jest obecnie roboczy tytuł, to o fabule wiemy niewiele, praktycznie nic. Ta informacja o której mówisz, że film będzie opowiadał historię Arthasa to tylko plotka, która powstała po dodaniu podtytułu "Rise of the Lich King" na profilu produkcji na IMDB.com. Każdy może wysłać informacje na tą stronę i często jest ona źródłem fałszywych przecieków, więc można informację o wątku fabularnym traktować wyłącznie w ramach plotki, tym bardziej, że ten podtytuł szybko zniknął.

Jeśli chodzi o technikę wykonania - kolejna bzdura. Z oficjalnych informacji prasowych Blizzarda i Legendary Pictures (producenta obrazu, znacie ich z takich hitów jak "300", "Batman: Początek" czy oskarowy "Mroczny Rycerz"), to ma być "live-action movie", czyli film z żywymi aktorami, a nie w całości renderowany komputerowo.

Reżyserem filmu jest Sam Raimi, co ogłoszono chwilę przed ubiegłorocznym BlizzConem. Ostatnia twórczość Raimiego to przede wszystkim hitowa trylogia o Spider-Manie.

permalink „World of Warcraft: Cataclysm” wysłany:
Żaden problem

Wracając do tematu, to nie ekscytujmy się zbytnio pokazanymi screenami z Ashenvale. Co jest niezaprzeczalne to to, że z pewnością wpływy Hordy w tym rejonie zostaną mocno pogłębione, ale nie przesadzajmy w drugą stronę, Przymierze na pewno tak łatwo nie odpuści tego symbolicznego lasu. Od zawsze stanowił istotny punkt na drodze levelowania Night Elfów i Draenei. Myślę, że Blizzardowi chodzi bardziej o zaakcentowanie konfliktu Przymierze vs. Horda w tym rejonie (święte miejsce vs. potrzeba surowców). Ashenvale to pierwszy Contested Territory dla Elfa czy Draenei podążającego zgodnie z questami przez grę, równie dobrze może być pierwszy dla Hordy, jeśli gracz zdecyduje się iść na północ z Barrens, a nie zapominajmy o przebudowywanej Azsharze, która w Cataclysmie będzie drugim startowym zonem (lvl 10-20) dla goblinów, a która sąsiaduje z lasem. Blizzard zapewne chce wzmocnić wrażenie batalii o to miejsce, a to pasuje jak ulał do koncepcji "Bring War back to Warcraft", która przyświeca developerom przy produkcji dodatku.
permalink „World of Warcraft: Cataclysm” wysłany:
kevinkor napisał :
ale niby worgeny i gobliny mają mieć prolog ?

Ich zony startowe mają być podobnym doświadczeniem do startu Death Knight'a, w zamierzeniach jeszcze lepszym, i opowiadać także historię wcielenia nowych ras do swoich odpowiednich frakcji. Oprócz tego trochę informacji pisaliśmy w tym newsie.


kevinkor napisał :
aha i jeszcze jedno nelfy stracą stolice prawda?

Nieprawda
permalink „Angielski w Wowie...” wysłany:
Ja też dorzucę od siebie, że jakaś perfekcyjna znajomość angielskiego z całą pewnością nie jest konieczna. WoW to gra, i jak wiele innych, wytworzyła wśród społeczności specyficzny slang i akronimy, po których przyswojeniu jesteś w stanie porozumieć się bez większych problemów w ogólnych kwestiach typu handlowanie itp. Oczywiście jeśli chcesz się wdawać w jakieś większe konwersacje po angielsku, to znajomość języka na pewno byłaby mile widziana, ale potwierdzam też to, co powiedział poprzednik. Burning Legion jest chyba najbardziej tolerancyjnym serwerem dla ludzi nieznających angielskiego i z pewnością bez problemu znajdziesz tu nawet wyłącznie polskojęzyczne towarzystwo do wspólnej gry.

Ale gorąco zachęcam do nauki języka! Szczerze przyznam, że jeśli poznasz paru fajnych ludzi z innych krajów, to WoW wręcz przyczynia się do pogłębiania umiejętności językowych. Mówię z własnego doświadczenia.
permalink „World of Warcraft: Cataclysm” wysłany:
Oj muszę znowu wkroczyć i skorygować Nie będzie w Cataclysmie jednego, wspólnego wielkiego miasta jak Dalaran albo Shattrath. Zostało to nawet po raz kolejny potwierdzone dość niedawno na oficjalnym forum. Stare stolice mają powrócić do łask.

Podwodny zone, o którym mówicie to Sunken City of Vashj'ir, ale to strefa przeznaczona do levelowania, a nie neutralne miasto
Nie wiązałbym raczej tych dwóch rzeczy. Błąd na pewno wyglądałby inaczej.

To jest Visa czy Visa Electron? Bo jeśli to jest ta zwykła bankomatowa karta z Superkonta np. to nią nie da się płacić w internecie Wiem, bo sam mam taką do konta studenckiego. Do płatności internetowych korzystam z eKarty z mBanku.
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43