WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Kumbol

Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5 ... 43
permalink „World of Warcraft: Cataclysm” wysłany:
suruffka napisał :
Ten reforging to ZŁY POMYSŁ. Jak to będzie wyglądało wszystkie low levele w magic heavy metalu. klikniesz na jakiegoś gościa mając nadzieje ze znalazłeś tanka a tu 4 lvl. No pięknie.

Eee... że co? Dlaczego to ma tak wyglądać?
permalink „World of Warcraft: Cataclysm” wysłany:
Armir napisał :
Chyba żeście się pomylili. Reforging to poprostu zamienianie wyglądu danego przedmiotu na inny. Bierzesz przedmiot x na 80 lvl i przedmiot y na 5 lvl, po reforgingu będziesz miał przedmiot y ze statami x, czyli wszystkie ograniczenia zostaja, lvl, staty. Nie bedziesz miał dzięki niemu super twinków. Nie zrozumieliscie idei reforgingu. Aby każdy miał taki wygląd broni jaki mu się podoba, a nie kilof ze statami Boha na 4 lvlu.

O matko, Ty też niestety bzdury gadasz Armir

Reforging nie ma nic wspólnego z wyglądem itemków! Ideą reforgingu jest zamienianie części (póki co do około 50%) jednego statu, obecnego na danym itemku, na inny. Przykładowo, mamy jakiś item który daje 50 staminy i inne statsy, i dzięki reforgingowi zamieniamy 25 staminy np. na hit rating. Reforging będą mieć profesje crafterskie - Tailoring, Blacksmithing, Engineering, Leatherworking, Jewelcrafting.

Nigdzie nie było mowy o czymś takim, o czym Wy mówicie, że będzie można zmieniać całkiem wygląd itemku.
kroljan napisał :
I tak najwięcej pisał Kumbol.

Oj tam, ale podziękowania za całą relację i wszelaką pomoc idą na całą redakcję, włączając w to naszego niewidocznego, a jednak ciężko pracującego admina Agamnentzara, Baronda oczywiście, który poza pomocą w sprawozdaniach na żywo przetłumaczył mnóstwo tekstów i Eleeista
permalink „Biedne dzieci.” wysłany:
suruffka napisał :
Ja tez kiedyś kupiłem PACCA do Tibii, tylko dlatego ze grali tam ludzie z mojej klasy i chciałem się pochwalić ze wydałem na to kasę i jeszcze mam domek :D. Gra była super hiper extra nudna, dobijałem 15 lvl i już mi sie nudziło. Mialem milion postaci, no bo jedna mi się znudziła to robiłem 2 :D.

Uuuu suruffka to tibijczyk! Na stos z nim! A tak na poważnie... aż wstyd się przyznać, ale sam też miałem epizod w swoim życiu, w którym grałem w to cudowne niemieckie MMO ( ), dokładnie z tych samych powodów, o których Ty mówisz, tzn. kumple z klasy mnie wciągnęli. Na szczęście szybko się opamiętałem, zacząłem grać w WoWa a konto do Tibii opchnąłem za pół stówki na allegro
permalink „10-dniowy trial i serwery z EU” wysłany:
Hej

Przede wszystkim powiedz, gdzie zakładałeś trialowe konto. Trial europejski zakłada się na https://signup.wow-europe.c..., jeśli założyłeś przez stronę amerykańską (domena worldofwarcraft.com), to na koncie takim zagrasz tylko na amerykańskich serwerach.

Poza tym, jeśli masz amerykańską wersję klienta, to lekka modyfikacja pliku realmlist.wtf (poszukaj w katalogu WoWa, u mnie jest w Data / enGB) wystarczy, żeby łączyć się z europejskimi serwerami. Można go edytować w notatniku np. a treść dla połączenia z EU powinna wyglądać tak:

set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com
set realmlistbn ""
set portal eu


Pozdrawiam
permalink „10-dniowy trial i serwery z EU” wysłany:
barbarzynca napisał :
Czyli mam przerobić klienta i założyć nowe konto na Europejskim WoW ?

Na to wychodzi, jeśli faktycznie masz amerykańskiego clienta i amerykańskie konto
permalink „O co chodzi z tymi znaczkami?” wysłany:
Warto wspomnieć, że w zapowiedzianym systemie ratingowych battlegroundów stare tytuły systemu Honoru mają powrócić System zadebiutuje razem z Cataclysmem
permalink „Warrior Swieza 80-tka” wysłany:
Jest mnóstwo rzeczy, które można robić po nabiciu maksymalnego poziomu. Właściwie, panuje powszechna opinia, że to właśnie na maksymalnym levelu gra się zaczyna. :) Przede wszystkim zbieraj sprzęt. Chodź na 5-osobowe heroici, a za Emblems of Conquest wyfarmisz sobie naprawdę porządne itemki. Graj PvP! Wintergrasp jest fantastycznym sposobem nabijania honoru, więc staraj się być na bitwie, jeśli akurat niedługo ma się odbyć. Farmiąc honor dorobisz się niezgorszego setu PvP, z którym na arenkach z pewnością coś ugrasz. Zachęcam też do robienia achievementów w wolnym czasie, stanowią o twoim postępie w grze, i tym, co tak naprawdę "osiągnąłeś".
permalink „Znowu” wysłany:
Czasami najlepszym rozwiązaniem byłby po prostu format :) Poza tym, polecam komórkowego Mobile Authenticatora, ~2zł i śpisz spokojnie
permalink „Znowu” wysłany:
Malutka i praktyczna aplikacja na komórkę, która generuje unikalne, 60-sekundowe kody. Wiążesz kod seryjny takiej aplikacji ze swoim kontem battle.net i od tej pory przy każdym logowaniu do WoWa potwierdzasz to kodem z programu. Dzięki temu haker nie dobierze się do twojego konta, bo najpierw musiałby ci zakosić telefon ;)
permalink „Znowu” wysłany:
Nortom napisał :
Kartę to mam...tyle że się boje kupować to...bo raz coś nie zadziała, zgubię to i co? i będę miał konto w d**ę...chociaż z drugiej strony ktoś się chyba uwziął na moje konto ;/

Oj bez przesady, awaryjność fizycznych tokenów jest minimalna, bateria starcza na parę lat. A komórkę z aplikacją upilnujesz chyba lepiej niż login i hasło. Ja tu nie widzę żadnych negatywów posiadania Authenticatora, chyba że za negatyw uznamy podawanie dodatkowego kodu przy logowaniu. Osobiście mam wersję na iPhona i chwalę sobie.
permalink „Znowu” wysłany:
Wtedy trzeba napisać / zadzwonić do Blizzarda niestety i przygotować sobie CD keye i inne szpargały, o które Was mogą zapytać w celu potwierdzenia własności, i wtedy Wam "odłączają" Authenticator od konta.
Spróbuj jeszcze oprócz Cache'a usunąć folder WTF. Są w nim wszystkie ustawienia gry, zobacz czy po jego wywaleniu addony będą śmigać ;)
permalink „World of Warcraft: Cataclysm” wysłany:
Eleeist napisał :
jakiego filmiku używają do robienia i obróbki filmików.

^^ ekhm... tego to ci nie powiem Cóż, Blizzard ma cały departament dedykowany Cinematicom, który produkuje filmiki do wszystkich ich gier. Współpracują przy tym (wiadomo) ściśle z ludźmi odpowiedzialnymi za fabułę (z Chrisem Metzenem np.). A korzystają z mnóstwa specjalistycznych programów do modelowania i animacji takich jak Maya czy RenderMan studia Pixar.
permalink „Jedna rodzina!” wysłany:
Ja niestety muszę się wypowiedzieć negatywnie. Testy 3.3 właściwie będą już powoli dobiegały końca i PTRy zostaną wyłączone, a potem zanim kolejne się pojawią to trochę minie, a i poprzednie postacie, jak zwykle zresztą, zostaną skasowane przed rozpoczęciem nowej fazy testów Nie wiem czy to faktycznie byłoby przyjemne wciągać się do takiej okresowej gry :)
permalink „Pilgrim's Bounty!” wysłany:
Specjalny artykuł o tym evencie powinien się pojawić w najbliższym czasie (dziś - jutro).
Idź do strony: 1, 2, 3, 4, 5 ... 43