WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Kumbol

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 43
permalink „Black Temple - smash Illidan !” wysłany:
Co do domków, to nie byłbym taki pewien że wogóle ich nie będzie :) Tydzien po wyjściu TBC w Community News był link do bardzo ciekawego wywiadu z Jeffem Kaplanem (http://www.mtv.com/games/vi...), gdzie wyraźnie widać że SĄ zainteresowani czymś takim :) Inna rzecz jakiej pewnie możemy się spodziewać w ciągu kilku "najbliższych" patchy (czyli pewnie za pare miechów ) to WBUDOWANA nagrywarka filmików . To też wyszło w tym wywiadzie :)

Many gamers enjoy making movies out of recordings of their adventures, mishaps and group dance routines in "WoW," but they are required to use outside programs to capture and assemble the footage. "We don't have an in-game video capture tool, but that is something we are extremely interested in," Kaplan said. "It's definitely one we would like to pursue."

Another small but potentially profound concept for "WoW" is player-generated housing. Gamers don't have a room of their own for their characters to live and decorate right now. This matters to Kaplan, who is a big fan of "Animal Crossing," the Nintendo franchise centered around cultivating a home and sense of unique, personal space. "I think housing can take 'World of Warcraft' to the next level," Kaplan said. "I want to make sure that when we introduce player housing to 'World of Warcraft' we do it right and give the feature the credit that it deserves, which is a massive amount of production time on the programming, design and art time. It's something we actually wanted to do for the original shipping game." But it's not coming, he said, until it's a "Blizzard-quality feature."
Ciekawe, prawda ? :> ;)
Chciałbym szanownych userów prosić o wypowiedź na temat naszej Wideoteki. Mianowicie, chciałbym się dowiedzieć, które miejsce wydaje Wam się lepsze jako host filmików. Póki co jest to Xfire, ale szczerze mówiąc nie wiem, czy jakość (zwłaszcza dźwięku) jest zadowalająca.

Gdy Wideoteka była jeszcze na etapie planów, YouTube odpadło ze względu na brak dobrej jakości HD. Jednak teraz wydaje się, że ta sytuacja się zmieniła, HD jest już dostępne na YouTube i stąd moje pytanie: Wolicie filmiki z wideoteki na Xfire czy YouTube? ;) A może jeszcze gdzieś indziej?

Cóż, ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że dodatek spełnił wszystkie moje oczekiwania, a w kwestii fabuły jeszcze je przerósł. Powracają stare postaci i lokacje, wiele scenek jest dubbingowanych a wykorzystanie technologii faz daje (nareszcie) wrażenie wpływu na otaczający świat.

Jeśli chodzi o PvP to wiadomo, do idealnego balansu między klasami jeszcze daleko ale pomijając to, Strand of the Ancients i Lake Wintergrasp są IMO majstersztykiem. Zwłaszcza Wintergrasp - tak od początku powinno wyglądać World PvP!

Poza tym muzyka, klimatyczne zony, questy (zwłaszcza te wykorzystujące nowe bronie oblężnicze i pochodne) i przemyślane, praktyczne rozwiązania (np. dwie wersje instancji rajdowych i Emblemów) czynią z WotLKa dodatek dużo lepszy od Burning Crusade. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie.

Tak po cichu powiem, że miłośnicy Warcraftowej fabuły jeszcze w tym roku dostaną na łamach Tbc.pl mały prezent.
permalink „Mag” wysłany:
Hmm... nie jestem pewien bo aż tak dużo 1v1 z lockami nie grałem, ale mam wrażenie, że sytuacja się trochę zmieniła, na korzyść magów rzecz jasna. Najwyższe rangi Mage Armor'a zmniejszają czas trwania szkodliwych Magiców o połowę. Z pierwszego Feara wychodzę humańskim racialem a potem to już króciutko się biega ;) No i Arcane i PoM Pyro w Loczka to piękny mix :) Można wreszcie mówić o jakimś balansie
permalink „Death Knight” wysłany:
Fakt, że DK jest moocno OP obecnie i z wytęsknieniem czekam na jakieś konkretne nerfy :D Bo 3.0.8 zbyt dużo ich chyba nie osłabia. Osobiście zbyt wiele nie grałem, za to mojego maga na Battlegroundach na 80lvl koszą ostro. Najgorsze są te anty-magic shieldy...
permalink „Najpiękniejsze Rasy” wysłany:
Yershuachu napisał :
Ja uwielbiam male undead!

Jedyne co uwielbiam (mówie jako Human na serwerze PvP ) w rasie Undeadów to ich rozbrajające emoty (śmiech i taniec).

Najładniejsze z Hordy zdecydowanie Blood Elfki, chociaż wredne i fałszywe zazwyczaj, a z Alliance'ów Humanki oczywiście ;) I precz kosmitom!
Asheva napisał :
oho prezent... cóż wy na tym forum za niespodziankowe klimaty robicie co?
A jak! Trzeba tajemniczy nastrój wprowadzić dla uatrakcyjnienia oczekiwania

Eleeist napisał :
Ale prezent nawet fajny, nie ma co... :).

Miło, że się podoba
permalink „Areny” wysłany:
Prot warriorów owszem, spotyka się teraz zdecydowanie częściej na arenach niż to miało miejsce za czasów TBC, ale taki duet jest raczej mało efektywny. Pojedynczo z jakimiś 2 innymi klasami za to potrafią być denerwujący

Osobiście gram 3vs3 (jedyny słuszny i naprawdę wspierany przez Blizza tryb), w którym można powiedzieć, że jako taki balans jest. Gram w setupie Rogue, Mage i Priest. Najwięcej póki co mieliśmy 1730, ale mam nadzieję, że to nie był szczyt naszych możliwości.

Ogólnie największym problemem obecnie na arenach jest... damage. W znakomitej większości przypadków cała walka nie trwa dłużej, niż 2-3 minuty z powodu niesamowitego bursta (nagłe, ogromne obrażenia z wykorzystaniem większości cooldownów itp., by jak najszybciej zjechać jednego z graczy). Resilience IMO jest teraz zbyt mało efektywny :(
permalink „Wieści.” wysłany:
W piątek zostały oczyszczone fora Public Test Realmów europejskie i amerykańskie, więc myślę, że niedaleko po weekendzie możemy spodziewać się pierwszego buildu 3.1 i wysypu nowych informacji. Postaramy się informować na bieżąco
Jeśli tylko na jednej postaci się dzieje, to spróbuj wywalić folder WTF z folderu z WoWem. Tam są przechowywane wszystkie ustawienia, więc grafę byś musiał od nowa ustawiać, ale to bardzo często pomaga. Polecam też wyłączyć, przynajmniej na chwilę, addony ;)
permalink „Forum zamiera...” wysłany:
Nawet nie tylko w planach ;) Proszę spojrzeć na stronę główną forum :)
permalink „Arena 3v3” wysłany:
Tak jak w czasach TBC tak i teraz bardzo dobrze dalej radzą sobie setupy RMP - Rogue Mage Priest. Ja osobiście gram 3v3 w dość niekonwencjonalnym ustawieniu Hunter Mage Shaman resto. Mieliśmy już rating 1843 (7 do broni PvP! 7!!!) ale spadliśmy i teraz balansujemy w granicach ~1700. :)
permalink „Niesamowite Itemy na BG” wysłany:
Tak jak już Pawelo powiedział, takie super wykoksane postaci to "twinki". Grają na skrajnych levelach (19, 29), mają najlepsze możliwe bronie (np. bardzo rzadki >epicki< dagger na 19 level z Shadowfang Keep - takie itemy często chodzą na AH za niebotyczne sumy) i do tego są zenchantowani najlepiej jak sie da enchantami na 60 level. Przy TBC Blizzard wyciągnął z tego wnioski, i nowe enchanty wprowadzane w TBC i Wrathcie mają już wymaganie levelowe.

Jednak właśnie wraz z najbliższym patchem 3.2 sytuacja powinna się diametralnie zmienić. Jako że jedną z największych nowości tej aktualizacji będzie możliwość levelowania na Battlegroundach, te wykoksane twinki 19-levelowe w końcu musiałyby awansować i już nie byłyby najlepsze. Ale ponieważ społeczność twinków urosła przez te wszystkie lata, Blizzard i na to ma sposób, mianowicie będą nowe NPC w Storwmind i Orgrimmar, u których za 10g będzie można wyłączyć zdobywanie doświadczenia. I teraz najlepsza część: ci, którzy wyłączyli zdobywanie expa będą się mogli spotkać na battlegroundzie tylko z innymi, którzy to zrobili. Tak więc teraz będzie twink vs. twink! ;-)
permalink „jak zarobic golda??” wysłany:
Nie ma twojego serwera na liście bo grasz na PIRACIE i za to dostałeś poprzedniego bana. Ehh... to tak trudno zrozumieć, że nie wspieramy tutaj takich graczy? Zresztą, nawet jakbyśmy chcieli, to realia i ekonomia zwykłych (oryginalnych) serwerów jest zupełnie inna od tego, co masz na piracie.
permalink „Jak robic screeny?” wysłany:
Chodzi Ci o screeny bez widocznego interfejsu ;-) Żeby go schować, wystarczy wciśnąć Alt - Z.
permalink „yyy nowy wow??” wysłany:
ONN czyli fikcyjna stacja telewizyjna, która wypuściła ten filmik, zajmuje się parodiowaniem wiadomości. To chyba wszystko wyjaśnia :) Nie ma takiej gry :)
permalink „Battle.net” wysłany:
Póki co takich "realnych" korzyści z połączenia kont z Battle.netem nie odczujemy. Ale idea jest taka, że pojedyncze konto Battle.net ma służyć do logowania się do wszystkich gier i usług Blizzarda - włączając w to WoWa, przyszłe Starcraft 2 i Diablo 3 czy Blizzard Store. W chwili obecnej największym plusem połączenia tych kont jest Mobile Authenticator, o którym więcej tutaj i tutaj. ;)
Hej ;) Nie korzystałem co prawda z tej usługi, ale domyślam się, że skoro zblokowało Ci postać, to pewnie cały proces przenosin już trwa. Radziłbym poczekać jeszcze te 1-2 dni, i jak dalej będzie to samo to po prostu skontaktować się z Blizzem w sprawie postaci 'zaginionej w akcji' ;) Nie martw się, na pewno nie stracisz ;)
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 43