WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Zyzolec

Idź do strony: 1
Z oczywistych zapowiedzi to pewne jest Diablo IV ale byłbym pozytywnie zaskoczony z zapowiedzi World Of Warcraft po Polsku i coś dodatkowego do Warcraft III Reforged np. nowa grywalna rasa lub dodatkowa długa kampania dla pojedynczego gracza.
permalink „Czyżby WoW po Polsku???” wysłany:
Może będzie ten WOW po Polsku po pierwsze oficjalne kanały są tylko tych wersji językowych które w WOW-ie są dostępne LINK

Po drugie taka ikona może nic nie znaczy ale specjalnie by coś takiego robili z okazji założenia zwykłego kanały na Youtubie?

https://i.postimg.cc/rVLCH3TC/WOW.jpg
permalink „Czyżby WoW po Polsku???” wysłany:
Zobaczymy, jak nie zrobią zapowiedzi na tegorocznym BlizzConie to już raczej stracę nadzieję na Polskiego WOW-a.
permalink „Czyżby WoW po Polsku???” wysłany:
Oczywiście, że na Blizzconie nikogo by to nie interesowało oprócz Polskich graczy ale mogą to jakoś powiedzieć jako ciekawostkę na panelu dyskusyjnym, że będą tworzyć nowe wersje językowe aby spróbować zwiększyć liczbę graczy czy coś w tym stylu.
W sumie patrząc na to jaki obecnie WOW jest wielki to tłumaczenie takiej gry musi być ciężką pracą.
permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
Tak to prawda projekt ich pewnie przerósł tylko nie wiem czy też jeszcze całkowicie zrezygnowali z przerobionych map w kampanii dla jednego gracza tak jak pokazywali rok temu:

LINK

Wystarczy też wejść na forum, niezadowolenie jest bardzo duże w pewnym sensie Blizzard oszukał graczy:

LINK
permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
Byłem bardzo zadowolony po zapowiedzi tego remastera bo Warcraft 3 to jedna z moich ulubionych gier z dzieciństwa w jakie grałem ale tak teraz patrzę na początek kampanii i nie podoba mi się ten zmieniony styl graficzny coś gra straciła klimat albo mi się wydaje albo jest teraz zdecydowanie za ciemno, trzeba będzie samemu sprawdzić ale nie wiem jakoś słabo to wygląda albo mi się wydaje.

Tylko to beta choć wątpię by po premierze wyglądało to inaczej:

permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
Jednak nie podoba mi się ten remaster mam takie wrażenie, że modele postaci są zbyt ładne i dobrze wykonane do fatalnych tekstur z których wykonane są mapy, po pierwsze to jest zbyt jasno, popatrzcie na poniższe filmy np. drzewa wydają się ładniejsze w starej wersji sprzed prawie 20 lat.

Jeżeli finalna wersja kampanii dla jednego gracza ma tak wygląda to widać, że w Blizzardzie brakuje utalentowanych pracowników, od razu widać też, że ludzie którzy zostali przeniesieni z prac nad Heroes of the Storm została przeniesiona do tego remasteru.

1:18
5:49

permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
Zobaczymy jak to będzie wyglądać po premierze, ja obstawiam, że samą kampanię dla jednego gracza będą łatać i poprawiać ponad rok od premiery.
permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
Prawie dwadzieścia lat później to ten remaster powinien mniej więcej wyglądać tak jak na poniższym filmiku, czyli każdą misję w kampanii można by było też przejść z drugim graczem oczywiście dodając do tego odpowiedni balans poziomu trudności dopracowany do perfekcji.

permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
Osiol napisał :
Swoją drogą, wytłumaczy mi ktoś, skąd ludzie mają dostęp do kampanii? Skoro beta, do której niektórzy mają dostęp, ma tylko opcje grania po sieci?

Chyba odpalają mapę ze starego Warcraft 3 z poziomu customowej rozgrywki i to jest przenoszone na ten nowy silnik.
permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
Urywkami oglądnąłem jak koleś gra i zabili klimat, postacie na filmikach poruszają się jakby mieli kołki w tyłkach, a misja w Stratholme to ta komedia z pierwszej zapowiedzi nawet deszczu nie ma i misja jest przy błękitnym niebie, w starym Warcraft 3 było bardziej mrocznie.

Jeszcze na pierwszej stronie napisałem i się okazało, że w tej misji zmienili tą cutscenke aby nie było widać tych fatalnych tekstur komedia z ich strony i partactwo:

Jak zagracie to zobaczycie jak to zrobili w finalnej wersji

Post z pierwszej strony:
Jednak nie podoba mi się ten remaster mam takie wrażenie, że modele postaci są zbyt ładne i dobrze wykonane do fatalnych tekstur z których wykonane są mapy, po pierwsze to jest zbyt jasno, popatrzcie na poniższe filmy np. drzewa wydają się ładniejsze w starej wersji sprzed prawie 20 lat.

1:185:49

permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
Ja bym to bardziej nazwał partactwem niż skokiem na kasę idealnym przykładem jest ta misja którą pokazali podczas pierwszej prezentacji i dali ją w finalnej wersji tylko dlatego żeby stworzyć iluzję, że jakieś zmiany zostały wprowadzone ale nikt z tych partaczy nie zauważył, że ta misja to jakieś nieporozumienie choćby dlatego, że wygląda gorzej niż podczas tej prezentacji z 2018 roku, tylko się ośmieszyli nawet tam deszczu nie ma tak jak w oryginalne, a niebo jest błękitne tak jak napisałem na poprzedniej stronie kompletnie zabili klimat.Mnie Najbardziej bolą te minusy które wymienił Azqa czyli:

Wszystko musi być online.
Wiele tekstów jednostek, które nie były poprawne politycznie, wy*€*@ne.
Polski re-dubbing jest znacznie gorszy od poprzedniego.
nstalacja wersji Reforged wypi€**@la całkowicie klasycznego Wara 3.

Ale tam takie minusy jak Podbicie rozdzielczości cinematików zamiast pełnego HD remastera. to już czepianie się na siłę, to akurat im dobrze wyszło i nie widzę w tym nic negatywne ponieważ te stare cinematki są bardzo dobre.

Napisz na pracy, że wszystkie twory typu LGBT czy też Black Lives Matter to żydowskie wymysły które są również przez nich finansowane aby rozwalać narody tak jak jeszcze niedawno tworzyli i finansowali nazizm i komunizm oblejesz ale przynajmniej napiszesz prawdę. Natomiast jeżeli chodzi o branżę gier to tak jak zaraza dobiła branżę filmową przynajmniej Hollywood tak teraz gangrena atakuje przemysł growy i widać już przerzuty chociaż na przykładzie Blizzarda gdzie muszą zatrudniać mniejszości lub patrzą na kolor skóry i osoby te nawet nie muszą mieć umiejętności i talentów w pracy nad grami ale trzeba ich zatrudniać bo jak nie to znowu ktoś nakręcić firmie aferę, a to, że gry są coraz gorsze pod każdym względem przez poprawność polityczną to tych którzy to podtrzymują już nie obchodzi.
Idź do strony: 1