WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

mikbur

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 41
permalink „Zmiana serwera” wysłany:
Sorry za odkopywanie starego tematu ale mam pytanie odnośnie transferu postaci na inny serwer. Gdy już się zdecyduje i zapłacę te 30 EURO (chyba?) to czy będę mógł w tej kwocie przy okazji zmienić frakcję czy muszę wykładać kolejne 30 EUR? Chce na BL do kochanych rodaków ^^ c(:
permalink „Wow-plyta pirat” wysłany:
błąd crc = uszkodzona płyta. Nie wiem po co komu wersja 2.4.3 i tak trzeba ściągnąć dodatkowe kilkanaście giga ^^
Nie wgrasz tbc jak nie masz podstawki.
permalink „Hackniete konto?!” wysłany:
Kupiłeś nówkę czy używaną =P? Jak używaną to poprzednik mógł narobić bajzlu ...
Tokena możesz kupić miedzy innymi na allegro.
permalink „Wow-plyta pirat” wysłany:
Cała gra zajmuje coś około 25 GB.Jakoś odwrotnie się do tego zabierasz kup wreszcie ten kod =) jak masz słabe łącze to zostaje wersja box zamiast kilkudziesięciu będziesz miał kilkanaście gigabajtów do ściągnięcia takie kombinowanie to starta czasu moim zdaniem.
permalink „Kto jest Naj” wysłany:
Ludzie czy naprawdę tak ciężko odłożyć 1,20 zł codziennie? Grajcie sobie na tych privach ale nie liczcie na to że będziecie neutralnie traktowani tym bardziej że jeszcze bezczelnie się tym chwalicie , naprawdę nie ma czym! Odpuść jednemu to się zleci 1500-100 900 i będzie to strona o prywatnych serwerach wow.
permalink „Która klasa to najlepszy tank” wysłany:
Nie ma czegoś takiego jak najlepsza klasa dla tanka, każda ma swoje wady i zalety wszystko zależy od gearu,taktyki na danych bossów no i oczywiście najważniejsze czyli skillu. Trzeba również pamiętać o ciągłym rozwijaniu wowa i zmianach w które wnoszą patche.
wysłane po 10 minutach 50 sekundach:
HordeMan napisał :
Jak dla mnie najlepszy tank to paladyn (Nie bluzgajcie, to moje osobiste zdanie)
Osobiście byłem tankiem na Wotlk i bardzo przyjemnie:)
Zaliczylismy(juz nie pamietam jaką inste) bez healera bo... ja sam sie healowałem...
7mobkow na mnie, ja tankuje, mało hp? banka heal do fulla, znowu spadło hp? Lay on Hands, i do fulla!
to moje zdanie.

To co tu napisałeś to ma się nijak do tematu, tu chyba chodzi o tankowanie na poziomie czyli instancję która wymaga zgrania całego zespołu a nie walić na instę 70-80 lvl z gearem od LK i udawać prO! Na yt jest masa filmików jak solują bossów raidowych np. DK ale skoro np. warrior tego nie potrafi to nie znaczy że to słaba postać, po prostu wow to gra zespołowa, szczególnie na instach/raidach (rekomendowanych) dlatego też nie ma co sugerować się takim wpisem to jest moje zdanie.
permalink „Kto jest Naj” wysłany:
HordeMan napisał :
Mikbur, dziecko drogie, obecnie zbieram na nowy sprzęt , bo na tym gra nie działa mi płynnie, po dokupieniu nowego sprzętu załatwię sobie przyzwoitą kartę graficzną do starego komputera, bym mógł pykać z braciszkiem, potem będe zbierał na telefon dotykowy, a potem się zobaczy, więc widzisz, to jest problem dla mnie, który jako tako mam ambicjie, i na granie na globalu nie mam po prostu pieniędzy.

Każdy ma jakieś problemy, wystarczy dobrze rozłożyć swoje wydatki , mam kompa z ery łupanej pentium 4 na pokładzie o komfortowej grze na bg i raidach nie ma mowy trzeba się trochę namęczyć ale na pewno nie będę z tego powodu grał na priv ten argument jest śmieszny ... Szerze mi to wisi czy ty grasz na privie czy na globu, tylko jest problem w tym że te forum jest dla globalowców i jak zaczniesz mieszać globlane servery które są takie same z jakimiś śmiesznymi zmodyfikowanymi serverami prywatnimi na których pewnie jest więcej bugów niż zabawy to zrobi się BURDEL nie z tej ziemi.
Po co ten żal o telefonie przecież to w ogóle nie związane z tematem ja też bym chciał wiele rzeczy ale nie wyję o tym do księżyca tylko staram się je zdobyć albo biorę zimny prysznic i wracam to realnego świata w którym trzeba się pogodzić że wszystkiego mieć nie można. HordeMan nie gniewaj się ja tylko mam swoje zdanie na temat ludzi którzy grają na piratach , ty masz inne i każdy kto się z tobą nie zgadza jest dzieckiem to przykre. Ostatni dzień świat niech każdy spędzi go w spokoju i przede wszystkim w radości.
To co chciałem powiedzieć to powiedziałem Koniec Transmisji.
permalink „Kto jest Naj” wysłany:
HordeMan napisał :
To w łatwiejszy sposób można nazwać dyskryminacją, na każdego kto gra na privie według niektórych trzeba pluć, sr** i rzy***, to najprostszy sposób dyskryminacji niepełnoletnich (nie chcę tu nikogo obrazić, niektórzy na tej stronie są mili i tolerancyjni np: Lorenco, Ziomb itp.)

To ty właśnie plujesz i wyzywasz np. mnie od dzieci ponieważ mam inne zdanie i wyrażam się w ostrych słowach o piratach ale nie obrażając ich. Ty masz jakieś urojenia, czytasz miedzy wierszami tylko to co chcesz nie odwołujesz się do wszystkich argumentów tylko do tych które ci pasują! Udajesz ofiarę a najbardziej się rzucasz ze wszystkich.


I jeszcze ten twój podpis który obraża połowę graczy wowa. Tylko hordziarze są normalni cała reszta ally to dzieci? Zastanów się co piszesz a później oceniaj innych, bo tak naprawdę to ty najbardziej ze wszystkich jesteś chamski i wypisujesz rzeczy wyssane z palca.
permalink „Wow sie tnie” wysłany:
Pytanie jest następujące czy grałeś wcześniej na raidach cata i dobrze chodziły? Czy odkąd pojawił się cata masz taki problem? Z nowym dodatkiem wymagania jednak się trochę zmieniły i żeby chodzić na raidy,siedzieć w zapełnionej stolicy to trzeba mieć mocnego kompa żeby to w miarę płynnie wyglądało. Jeżeli to wina laga to możesz sam sprawdzić latency. Możliwości jest kilka:

1.Laptop bo kilku latach pracy mówi dość i szybko się nagrzewa przez co fps spadają i nie da się grać.
2.Wirus? Skanowałeś kompa jakimś antywirusem?
3.Wgrywałeś ostatnio jakieś programy? Może one powodują takie problemy ponieważ są uruchomione w tle i zżerają zasoby komputera.
4.Można też spróbować przeinstalować sterowniki do karty graficznej żeby mieć najnowszą wersję, w ostateczności przeinstalować system ale to gdy już będziemy mieli pewność że to wina zasyfionego systemu powoduje zacięcia.

Aha i jaki to model tego Radeona? Z tego co wiem to ten turion to nie jest demon szybkości miałem go kiedyś , lepszy od Pentium 4 3,2Ghz ale gorszy od takiego Intel Centrino Duo 1,6 Ghz. Na jakich ustawieniach grasz? Może trochę obniżyć detale , zmniejszyć rozdziałkę wtedy wydajność się poprawi.
permalink „ban” wysłany:
To zależy tylko od tego czy ten drugi server jest od tego samego usługodawcy , jeśli nie to na pewno na drugi server bana nie dostaniesz, na globalu wszystko jest od Blizzarda wiec jakakolwiek próba oznacza ban na konto czyli blokuje nam wszystkie servery. W wypadku twoim może być rożnie jeżeli grasz u Staśka na serverze 2.0 a u Andrzeja na 3.0 to bana ci nie da bo niby skąd będzie wiedzieć że dostałeś bana na 2.0 skoro ma odrębną bazę danych?
permalink „Wow sie tnie” wysłany:
Wydaje mi się że to wina procesora, o ile jako tako dawał sobie rade z wotlk-iem na raidach to tak w cata nie nadąża, oczywiście chodzi mi o raidy, nie ma co sugerować się wymaganiami podanymi przez blizzarda bo są to raczej tylko aby uruchomić grę i polevelovać postać. Możesz spróbować obniżyć detale i sprawdzić co się wtedy stanie, może akurat będzie dobrze. Mi się pomysły skończyły może ktoś mądrzejszy tu zajrzy i znajdzie magiczne rozwiązanie, bo ja go niestety nie widzę na chwilę obecną.
permalink „Wow sie tnie” wysłany:
Ja tak z ciekawości spytam się odnośnie ścin w stolicach, pytanie jest do użytkowników co próbowali grać na DirectX 11. Czy też tak macie że w stolicy odpalając D11 macie więcej fps niż przy D9? Dla mnie to jest dziwne bo niby 11 powinno zwiększyć wymagania gry a u mnie jest odwrotnie gdy odpalam D9 to mam w tłoku 20-30 fps a jak odpale D11 to idzie 50 minimum, ogólnie po odpaleniu D11 zwiększa mi się wydajność o jakieś 35% też tak macie?
permalink „Jaka rasa wasza ulubiona?” wysłany:
Tylko krasnoludy , ŚPIEW! PIWO! TANIEC! PIWO! WALKA! PIWO! SCHABOWY! PIWO! WIECEJ PIWA! IRONFORGE! MURADIN! PIWO! Za Przymierze! za krepych malutkich wąsaczy ! Do tego krasnoludy opowiadają najlepsze dżołki
permalink „Repa dla horde expedition” wysłany:
Hehe key cata jak key cata możesz go nie mieć :) dobrze by było jakbyś miał chociaż key Klasyka+Wotlk no i opłacał abonament a nie grał za darmo na brzydkich serwerach.
permalink „Race Change.” wysłany:
Możesz kupić taką usługę na allegro, jest w miarę bezpieczna ponieważ osoby które to rozprowadzają mają same pozytywne komentarze (+100) ale zawsze jest jakieś minimalne ryzyko dajesz obcym swoje dane.

Tutaj link http://allegro.pl/world-of-...
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 41