WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

mikbur

Idź do strony: 1, 2, 3, 4 ... 41
permalink „Problemik z Petem” wysłany:
To bedzię tak wchodzisz w spellbooka, zakładka Beast Mastery i tam masz Tame Beast, znajdujesz peta jaki ci się podoba klikasz Tame Beast czekasz aż się w tobie zakocha i to wszystko ;)

http://img855.imageshack.us/img855/341/wowscrnshot091211071257.jpg
permalink „Wasze UI - Oceny, rady, itp.” wysłany:
No żesz w morde :D

Wszystkie world dropy, z kart i innych bonusów brakuje tylko 3 które dośc łatwo zdobyć nie licząc tych z kolekcjonerki klasyka :D
Nie ma najlepszej gdyby taka instiała wszyscy by nią grali albo przestaliby grać w Wowa z powodu słabego bilansu, najlepiej jak potestujesz kilka i sam zdecydujesz. Możesz jeszcze dodać sam od siebie jakimi postaciami już grałeś i dlaczego ci się podobają nie podobają, co ułatwi znaleziene postaci pod ciebie ale jak już mówiłem wcześniej najlepiej samemu spróbować metodą prób i błedów. Ważne jest też na jakim patchu grasz?
permalink „Jak zagrać” wysłany:
Odpal launcher i poczekaj aż zaktualizuję ci się do wersji 4.2.2.14545 , oczywiscie wpierw załóż darmowe konto na batte.necie, pózniej będziesz miał do wyboru tyle serwerów że aż cię głowa zaboli od wyboru ;D
permalink „Czwarty Dodatek ” wysłany:
Tylko osioł nie zmienia zdania :D Co z tego że mówił do było dawno i nieprawda, wydaję mi się że na Blizzconie uchylą robka tajemnicy ;)
I z tego co się orientuje to działa raz , ktoś cie zaprasza kupujesz grę + prepaida i osoba która cię zaprosiła dostaje 30 dni za darmo, a nie że cały czas będzie dostawać darmowe dni, chciałem kiedyś dla siostry tak zrobić żeby dostała rakiete ale nie mogłem przez problemy regionalne w PL to nie działa :/.

A z tym czwartym miastem to chodzi ci o Dalaran?Shattrath City? Jeśli tak to masz tam bank i możesz przechowywać róźne rzeczy, są jeszcze inne miejsca gdzie masz dostep do swojego banku np. Booty bay itp. Gobliny mają nawet swojego goryla i w każdym miejscu mogą zajrzeć do banku.
permalink „Reklama strony (?)” wysłany:
Ludzie się nie znają , na tym serwisie zawsze wszystko jest przetłumaczone i jest gites. No innych jest różnie w zależności od widzimiśie szefów raz jest dużo wiadmości a póżniej nie wiadomo czemu omija się kilka ważnych, dlatego wybrałem ten serwis, i w ogóle podoba mi się stronka wygląda podobnie jak ta z worldofwarcraft.com stara :D Kosmos Ale ludzie zadawalają sie ochłapami, może nie wiedzą o wowcenter? No nie wiem jakaś reklama zawsze się przyda ale jak zrobić dobrą? no nie wiem trzeba szpilberga zapytać.

Powinniśmy być wdzięczni za ten boczek, który spożywamy. Wiesz, komu?
-Kumbolowi
permalink „Reklama strony (?)” wysłany:
@Gremigobles

Źle rozumiesz :D Powinniśmy być wdzięczni całej ekipie nie tylko Kumbolowi a wymieniłem jego bo to taki nasz Boss tutaj teraz, ale chodziło mi o całą ferajne.Dlatego żeby nikt nie czuł się urażony Agamnentzar,Slip20,Barondo,Tajgeer i cała reszta teamu która się przewijała przez kilka lata, wielkie dzieki za znakomitą robotę i dalej trzymać taki poziom to będzie super :). Oczywiście jak już zacząłem tu swoje życiowe wywody nie zapomnę też o szarych userach dzieki którym wszystko tetni życiem, dla nich też należy się wdzięczność żę chce im się w tym wspaniałym miejscu tworzyć historię wowcenter i Chwała im za to.
Zaloguje sie na batka wejdz w profil World of Warcraft i tam gdzie masz tą ramkę z nazwą konta,statusem licencji, czasem gry powinnieneś mieć gdzieś Claim 7 days wystarczy kliknąć i aktywować.
permalink „Karty loot ” wysłany:
Wiem że w booty bay stoi goblin, wystarczy wybrać item który zdobyłeś wpisujesz kod i możesz kupić/dostać przedmiot.
permalink „Mały problem” wysłany:
Jak wgrasz wszystkie dodatki to i tak trzeba chyba dossać około 10GB nawet jak masz wszystkie płyty.
A jeśli chodzi o granie na privach to pomyliłeś strony, jak chcesz potestować to możesz to zrobić na darmowym koncie które zakładasz za darmo i możesz grać ile wlezie do 20 poziomu z małymi ograniczeniami.
https://eu.battle.net/accou... Tu masz link grasz za darmo aż dostaniesz klucze i wiecej nie pisz o privach bo to nie ładnie na nich grać.
permalink „NIE MOGE SIE ZALOGOWAC” wysłany:
Zaloguj się na http://eu.battle.net/pl/ i sprawdź jakie konto startowe założyłeś, czy jest to US czy EU? Później porównaj ze swoim klientem, jeżeli masz konto EU to musisz mieć klienta EU i na odwrót.
Idź do strony: 1, 2, 3, 4 ... 41