WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Kakej

Idź do strony: 1, 2, 3
Dragon13 napisał :
Z tego co wiadomo to Sylvanas najprawdopodobniej pracuje razem z Azsharą, bo niby czemu akurat rozkazała czekać swoim statką na flote przymierza nad Nazjatarem.
Po drugie Nagi użyły do rozstąpienia morza Tidestone - pilaru stworzenia z Legionu, które od tak wzieły sobie z Krypty Sargerasa.
Po 3 Ashara używa Heart of Azeroth do uwolnienia Nzotha który będzie grand final Bossem w patchu 8.3, czyli ostatnim bossem dodatku, a wiec mamy HoT 2.0 z Cata pomieszanym z MoP 2.0.

Czasem wydaje mi się że twórcy powinni trochę odpocząć od universum, bo gdzie niby zabiorą nas w następnym dodatku ? Znowu w kosmos ?

Ja myślę, że raczej nie pracuję, a wykorzystuję Azsharę. Podejrzewam, że blizzard wybieli Sylvanę jak Illidana. Na zasadzie, że ona będzie kluczowa do pokonania Nzoth'a - w końcu void się jej boi jak było widać w komiksie o siostrach.
Zostanie strącona z tronu Warchiefa, lub będzie to konieczne właśnie do pokonania Old God'a i znowu na nim zasiądzie Thrall z potrzeby zjednoczenia Hordy na nowo :)
LINK

Bardzo ciekawe informacja, co o tym myślicie?
Do mnie przemawia fakt, że Sylvanas wszystko planowała i chciała uwolnienia Nzoth'a, żeby mogła sama go zniewolić i wykorzystać do swoich celów.
Lis25 napisał :
To by nie miało sensu jeśli by współpracowała z Nzothem. Void ostrzegał Allerie żeby ta zabiła Sylwane póki mogła. Czyżby o czymś nie wiedzieli?

Nie chodzi o współpracę, a wykorzystanie
Wyszedł nowy cinematic i taka cisza tutaj ? :) Co myślicie?
Ja zauważyłem, że w każdym cinematicu w BfA pojawia się Sarufang. Myślę, że pompują go po to, by zginął jakąś bohaterską śmiercią o której zawsze marzył.
perseusz napisał :
Wielka szkoda, że Tyrande nie będzie zaangażowana w walce przeciwko Azsharze, kilka tysięcy lat sprawia, że zapominamy o wrogu.

To jest mega słabe. Powinna w pierwszej linii uderzać na Azshare.
Dragon13 napisał :
Po obejrzeniu końcowego cinematicu z pałacu Azhary, można wnioskować że ona nie ginie.

Cinematic biedny i bez żadnego "wow".
W ogóle dużo ludzi/jutuberów mówi, że WoW przy tym dodatku umiera i zauważalne jest to nawet przy tym temacie na forum. Zwróćcie uwagę jak obszerna dyskusja była przy spoilerach legionowych :)
Kazak napisał :
Jeśli to prawda, to naprawdę coraz bardziej żałuję, że Warcraft nie skończył się na TFT. Przecież to co oni odwalają z historią z dodatku na dodatek przechodzi ludzkie pojęcie. Ehhhh, dałbym wszystko żeby wrócił stary Blizzard, a to coś co nosi tą nazwę zniknęło na zawsze, razem z Activision.

Ojejku jaka maruda.
Nie widzę problemu w zwykłym poprzestaniu śledzenia uniwersum i nie przejmowania się nim.
Ja jako fan wolę by działo się cokolwiek, niż nic. A jeżeli stwierdzę, że jest to całkowite dno i metr mułu to przestanę się nim interesować. A do TFT zawsze można wrócić, przeżyć historię jeszcze raz i na tym zaprzestać.
permalink „Zapraszamy Do przygody !!!” wysłany:
Ludek napisał :
Mam pytanie.

Dlaczego wspieracie swoją inicjatywą pirackie (vel prywatne) serwery? Trochę nie przystoi to robić i reklamować się na oficjalnych stronach fanowskich.

Może i racja, ale robią to za darmo i dobrze, że to robią, ponieważ blizzard nie kwapi się do spolszczenia WoW'a z tego co mówią.
Z mojej perspektywy (używałem addonu jak grałem) to mam od graczy coś za darmo, czego oczekuję od gry. Proposuje i życzę zdrówka oraz powodzenia w dalszej pracy nad addonem :)
permalink „Warcraft 3: Reforged” wysłany:
Może i ocena nie jest zasłużona (0.5 obecnie), ale cieszę się z niej, ponieważ jest o produkcji bardzo głośno (nawet na telefonie służbowym wyskoczył mi w powiadomieniach artykuł z gazety.pl o tym).
Dlaczego chcę, żeby było głośno? Żeby jak najszybciej naprawili grę.
Nie kupiłem preordera, choć chciałem, ale z powodów finansowych stwierdziłem, że kupię w lutym od razu po wypłacie - byłoby to dzisiaj. Cieszę się, że tak postanowiłem, ponieważ mogę się wstrzymać i nie robić żadnych zwrotów.
Może i jestem naiwny, ale wierzę w tę grę i wierzę, że ją naprawią - wtedy mają moje pieniądze.
Ktoś podał przykład No Man Sky - z tego co wiem w chwili obecnej gra cieszy się szacunkiem wśród graczy, więc jest nadzieja i dla naszego Reforged.

Jeśli mam być szczery to graczem przez sieć W3 byłem raczej niedzielnym, jedyne co grałem to survival chaos tak naprawdę. W Reforged czekałem na tę odświeżoną kampanię z nadzieją na nowe smaczki fabularne.

A więc pozostaje mi czekanie na lepsze opinie i może zniżkę ceny :)
Nigdzie nie mogę znaleźć modelu Kael'a, możesz wrzucić?
wysłane po 7 minutach 12 sekundach:Ok znalazłem.
Tutaj wykopane nowe modele: LINK

A tak z ciekawości to co będzie Kel'Thuzad robić w shadowlands? Wiadomo coś? A ostatnio nawet spekulowałem sobie, że to dobry moment na jego powrót :)
Temahemm napisał :
Kakej napisał :
Już w tę środę dostaniemy cutscenke ze śmierci Nathanosa

czekam na cgi jailera, żeby było porządnie fabularnie animacyjnie, bo ten zeszłododatkowy brak nzotha cgi to jest masakha

To ja tez. A z Nathanosa nic nie ma. Quest jeszcze niedostępny ?
permalink „Czy WoWCenter umarło?” wysłany:
Ja mimo tego, że nie gram to zaglądam na stronę regularnie. Niestety odpalam - widzę, że nic nie ma i wyłączam. Zawsze lubiłem tematy na forum ze spoilerami lorowymi i dyskusjami :)
Idź do strony: 1, 2, 3