WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Muattin

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 14
permalink „Legion cinematic” wysłany:
Witam wszystkich! Jestem nowy na forum aczkolwiek stronę przeglądam regularnie od dłuższego czasu :). No ale przejdę do tematu. Co do cinematica - osobiście uważam za udany, głównie dlatego, że ren z WoD'a mnie nie powalił. Odnosząc się do filmiku z MoP'a to fakt, te postacie orka i człowieka były przepakowane haha. Wracajàć do naszego filmiku leginowego to zabrakło mi clue Warcrafta, a więc walki między Przymierzem a Hordą. Ja rozumiem, że się jednoczą przeciw większemu złu (coś na zasadzie "okej, stawimi czoła Legionowi razem, a później wracamy lać się po mordach" hehe :D ) ale wolałbym, źeby chociaż jacyś szeregowcy w tym filmie albo niektórzy liderzy jakoś rywalizowali, a dostajemy Variana i Sylvanas idących ramię w ramię. Mega podoba mi się scena kiedy Sylva klania się Varianowi i razem walczą, czuć to niebezpieczeństwo zmuszająće ich do sojuszu ale jednak Sylavanas i Varian razem to takie zbyt cukierkowe hahaha xD. On jest zatwardziałym wrogiem hordy, a Sylvanas wszystkiego co żyje xD.
permalink „Legion cinematic” wysłany:
@Caritas

Właśnie ten wątek mi się mega podoba, że takie dwie postCie walczą razem aczkolwiek uważam ciągle, że jednak tak zdeprawowany lider jak Sylva dla mnie wygląda trochę zbyt słodko walcząc wraz z kimś z Przymierza :D.


@Ludek

Moment z Varianem pod wodą też mi się nie podoba w takiej formie. Runął statek powietrzny, z dużą siłą pierdyknął w morze i rozumiem że Varianek nam się obił i odpadł na chwilkę ale gdyby wypłyną jakoś mniej amerykańsko, energicznie ale jakoś nie tak jak superbohater byłoby lepiej. Ale to tylko moja opinia :)
permalink „Legion cinematic” wysłany:
Obejrzałem sobie ten cinematic raz jeszcze i zaintrygowało mnie to, że Sylvka napiernicza infernala z Variankiem, potem statek spada, a ona przecież z niego nie wyskakuje. No i nagle Varianowi pod wodą zbiera się na rozmyślania, a jak wychodzi to tamta już nawala ze skałwy wszystko zielone co się rusza. PREDATOR SYLVANAS hahaha
permalink „Nowości w Legionie” wysłany:
Wracając do modeli, też uważam, że Anduin jakiś taki gorylowaty wyszedł. Natomiast modele Sylvanas czy Cenariusa podobają mi się bardzo! :D Co do Bolvara to najwidoczniej będzie on tylko w queście/scenariuszu na broñ dla DK występował,ma szkoda. Chociaż może też nagle nam się gdzieś pojawi ;). Ja najbardziej czekam na więcej screenów albo dokładniejszy opis class halls :).
permalink „Nowości w Legionie” wysłany:
Przeczytałem ten spoiler i zastanawiam się jak to będzie wyglądało z drugiej strony, mam na myśli drugą frakcję hmm....
permalink „Nowości w Legionie” wysłany:
W takim razie wynika z tego, że u czerwonych nastąpił zaskakujący switch. Zatem w świetle opisanych zdarzeń oo stronie niebieskich powinien on także nastąpić. Obstawiam, że tutaj może to być Szary albo toś z rasy niebieskoskórej :D.
permalink „Nowości w Legionie” wysłany:
Ja mi chodziło bardziej o to :) :

Spoiler (pokażukryj)
Varian ginie, więc Anduin naturalnie zostaje królem ludzi. Natomiast moim zdaniem nie nadaje się on na przywódcę całego Przymierza. Prędzej widziałbym na tym miejscu Magniego bądź Velena. Pierwszy to jednak twardy krasnolud hehe, a Velen jako przywódca Ally w dodatku o Legionie jest dl mnie jak znalazł. Jednak chodzi mi po głowie również taka opcja, że skoro Sylva została łorczifem hordy to może Genn zostanie aliantów - wszak mówiono, że ich wątki zostaną rozwinięte w Legionie. Anduin to takie ciepłe kluchy, na wodza ludzi jest ok ale całej frakcji nieeee.


Variana zacząłem lubić to go ubiją ;__; a zielony jezus oczywiście nadal będzie skakał po ziemi. Meh.
permalink „SPOILERY Legionowe” wysłany:
Nie wydaje wam się, że Calia może się pojawić tak jak Bolvar tylko w jakimś queście albo coś? Bo jakoś tak nagle wcisnąć ją w wir wielkich wydarzeń trochę mi się nie widzi. No chyba, że Blizz przemycał ją ciàgle pod naszym nosem w innej postaci albo pod innym imieniem/nazwiskiem i nagle okazuje się, że zawsze coś tam w świecie majstrowała xD. Vol'jina mam nadzieje nie zabiją bo go lubię :D. A wiadomo może coś odnośnie innych liderów? Wątpię żeby tylko Sylva i Varianek wyskoczyli na ustawkę z Legionem xD :D.
permalink „SPOILERY Legionowe” wysłany:
Sorry, chodziło mi, że Vol'jin zaginął,ma nie umarł. Błąd się wkradł xD.
permalink „SPOILERY Legionowe” wysłany:
Topork,ma gdzie masz te nowe herby klasowe? Jak patrzyłem to zostały chyba te same.
permalink „SPOILERY Legionowe” wysłany:
No tak, troszkę się pozmieniały te herby ale myślałem,że chodzi Ci o jakieś całkowicie nowe .
permalink „SPOILERY Legionowe” wysłany:
Prawda jest taka, że Ysera już śpi od dłuższego czasu i naprawę fajnie, że coś z nią zrobią ale żeby tak od razu zabijać? Mogłaby jeszcze sobie pożyć, pospać, a Thrallowi mogłoby się coś w końcu stać. Moim zdaniem powinni zamieć Fordringa na Thralla i uśmiercić w końcu Zielonego Jezusa. Nie widzę sensu w takim podrasowywaniu jednej postaci, bo w takim razie w Legionie w którymś patchu dowiemy się, że Green Jesus dostał boosta od samych tytanów i stanie obok nich w Panteonie xD. No bo do tego to wszystko teraz zmierza haha.

Może jestem jakiś ograniczony ale według mnie Thrall może sobie ratować i miliard razy świat, Kalimdor, orków, fajnie, niech będzie tym aspektem i w ogóle oh i ah ale mi nie pasuje na herosa w walce z legionem. Okej, jest przywódca ale ja bym widział w roli jakiegoś uber herosa po naszej stronie Velena. W końcu on jest potężnym kapłanem, przepełnia go światłość więc jest naturalnym przeciwnikiem legionu. Poza tym, kto bardziej pasuje do roli przywódcy Azeroth w takim czasie jak nie Velen którego pobratymcy stali się najsilniejszymi sługami Sargerasa?

Chciałbym tez prosić o wyjaśnienie jednej kwestii. Może nie doczytałem, a może mi to umknęło albo się pogubiłem, nie wiem. Zielony zabił Garego w Draenorze, zresztą alternatywnym. Posłużył się żywiołami, jak na szaman przystało, a więc nie zrobił nic złego. Co w tym niehonorowego? Gary był wojownikiem i to jego żywioł, walka fizyczna, a szaman odnajduje się w walce z użyciem żywiołów. Dlaczego te odwróciły się nagle od niego? W dodatku te z Azerothu, a nie te z Draenoru których użył do zniszczenia Garego? Już prędzej tamte powinny strzelić focha xD.
permalink „Do loremasterów” wysłany:
Wiem, że tutaj rozprawiamy o księgach Medivha i tak dalej, ale że temat nosi tytuł "Do Loremasterów" to pomyślałem, że mogę to pytanko wrzucić tutaj :D . Mianowicie mógłļy mnie ktoś oświecić? Mam co prawda dość WoDa, tym Draenorem to juz rzygam choć wygląda pięknie xD. No ale mam pytanie. Podczas questowania alta przypomniały mi się pewne rzeczy związane z Arakkoa. No i troszkę się pogubiłem. W TBC pomagaliśmy niektórym Arakkowa, tym z Shattrath i walczyliśmy z tymi w dungach i w niektórych rejonach Outland, ze Skettis. Okej, kumam to wszystko ale w WoDzie nagle pomagamy WSZYSTKIM upadłym Arakkoa, a walczymy z tymi normalnymi, z tą najwyższą kastą. No nie teraz nie do końca rozumiem. Czy to przypadkiem nie jest tak, że w Draenorze poniekąd wspieramy tą złą frakcję? No bo niby zabijjamy Setthe czy jak on się tam nazywał, tego ich boga śmierci. Ale te słoneczne Arakkoa to upper class haha, a my pomagamy tym którzy wierzą w Anzu, który operuje mroczną magią, a którego mamy przyjemność ubić w TBC. Więc o co w tym w ogóle chodzi? xD Gubię się już którzy są dobrzy, którzy źli, a którzy neutralni. A może wszyscy są "szarzy"? xD
permalink „SPOILERY Legionowe” wysłany:
Mam nadzieję, że dostanie MŁOTEM W ŁEB I UMRZE xD, to jedyny młot którego mu życzę xDD
permalink „SPOILERY Legionowe” wysłany:
Niech się już nawet skupią na Anduinie, niech z niego zrobią Blond Jezusa ale, na Boga, niech dadzą juz spokój Thrallowi. Z epickiej postaci z każdym patchem i dodatkiem robi się coraz bardziej żałosny. Wiem, że Blizz musi mieć jakiegoś warcraftowego Mesjasza ale nie zawsze musi to być ten Zielony xD.
permalink „SPOILERY Legionowe” wysłany:
Czyżby w takim razie Blizz postanowił uśmiercić Yserę, a na jej miejsce (nie do jej domeny ale jako aspekt ogólnie) wejdzie Wrathion czy inny czarny smok? :D Wszak liczba aspektów pozostałych przy życiu musi się zgadzać! No a skoro mają się odnaleźć niespaczone jaja czarnych smoków, a Thrall ma Weltschmerz....hmmm :D xD
permalink „SPOILERY Legionowe” wysłany:
No ja wiem to wszystko ale Thrall został aspektem ziemi mówiąc krótko tak? Czasami się gubię bo grałem w Vanili i w TBC, a później wróciłem dopiero od MoP'a. No ale mi chodziło o to, że czarne smoki były FEEE I BEEE tyle czasu więc może teraz coś się zmieni ;). Swoją drogą mina Thralla, w momencie jak jest mowa o "new generation", kiedy patrzy na swoją ukochaną - bezcenna. Wyraz twarzy jakby chciał ją zabić xD. Wybaczcie ale ja po prostu mam już dość ubijania orków więc czekam z niecierpliwością na Legion i dlatego tak uwziąłem się Thralla haha xD. Liczę na coś większego z gnomami, worgenami i Velenem, a także oczywiście na COKOLWIEK związane z TROLLAMI <3. haha :D .


BTW w końcu jakiś fajny set dla szamana w Legionie. Od tych początkowych z podstawki sporo było kijowych :/ . Patrząc na Order Hall szamanów to tak bardzo nie pasują mi tam draenei, ale nie Ci Złamani tylko normalni, "nasi". Bo ja wiem, żywioły, wszystko pierwotne i masywne, bla bla ale te kamienie i inne cuda do orków pasują ale draenei ze swoją dumną postawą i dla trolli to jakoś mi to nie pasuje. Mogliby tam dorzucić jakieś strefy z w stylu krasnoludów wildhammer, draenei czy kilka drewienek dla trolli xD.
permalink „Nowości w Legionie” wysłany:
Bardzo mi się podoba, że architektura Suramaru jest podobna do inncyh elfickich budowli ale jednak ma w sobie coś innego. Niby to oczywiste i taki szczegół ale bardzo mi się to podoba. Może dlatego, że spośród elfów w WoWie najmniej lubię Nocne xD.
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 14