![]()
Myślę, że granie w WoWa to świetna okazja do nauki.
|
|
![]()
Mi Rivendar poleciał za 5 podejściem. White Swifthawk Stridder za 1. I to był koniec farta. Reszta idzie ślamazarnie.
Co do samego tematu, to cokolwiek Blizz zrobi i tak nie uratuje spadku graczy. Sam patch widać, że fejkowy, nic ciekawego według mnie. Skalowanie starego contentu by wyszło na minus. Ludzie w większości go robią już dla samego lore i to, że muszą to katować normalnie jak za starych czasów pewnie by frustrowało. |
|
![]() Jesli to był tekst skierowany do mnie to nietrafiony, bo ja to rozumiem ;p Chciałem po prostu jakoś zacząć tamtym zdaniem. Na myśli miałem to, że Blizz żadnym patchem w WoD nic nie zmieni, bo ludzie wrócą dopiero na Legion. Nie wrócą też wszyscy. Myślę, że to będzie bardziej stopniowy etap. Część będzie czekała na opinie reszty czy opłaca się kupować abonament. WoW już jest na etapie, że część (np. ja lub Ludek, który uwielbia się bawić ze swoimi Niemcami) gra raczej dla ludzi. Można sobie posiedzieć, pogadać i coś razem porobić. Blizz powinien połączyć mniej zaludione serwery, bo wtedy samym graczom na nich byłoby łatwiej poprzez większy wybór na ah no i większą ilość ludzi na takim serwerze. Nie zrobili tego, bo albo im się nie chce, albo wierzą, że te wszystkie serwery znowu sie zapełnią. |
|
![]()
Nikt nie napisał, że odpadnie też mnóstwo ludzi. Jakaś część odpadnie. Tak naprawdę od Legionu zależy jak będzie wyglądała dalsza populacja WoWa.
|
|
![]()
5mln to było chyba sprzedanych kopii gry. To nie przekłada się na aktywnych graczy.
|
|
![]()
GW2 nie wiadomo, bo Arena nigdy nie ujawniła danych dotyczących graczy. Może to sugerować, że jest słabo. Dodatkowo opowiada się za tym zrobienie Megaserwera: poza WvWvW (które i tak jest olane i coraz mniej graczy tam biega) nie ma znaczenia na jakim serwerze grasz, bo wszyscy grają razem.
|
|
![]()
Wydaje mi się, że to będzie to: LINK
|
|
![]()
Jaki serwer? To jest ważne.
|
|
![]()
Zarzuć linkiem. Zapiszę sobie.
|
|
![]()
Trochę odkopuję, bo mnie to zastanowiło. Ciekawe czy w Legionie będzie coś o toporze BroxigARA. Jeśli dodatek będzie głównie o BLu to chyba coś powinno być wspomniane.
|
|
![]()
Musisz zdobyć ten achiev, żeby móc latać: LINK
|
|
![]()
WoDa trzeba kupić osobno. Kupienie abonamentu za golda to kupienie abonamentu za golda. Nie dostajesz za to żadnego dodatku.
|
|
![]()
Poza wrzuceniem dwóch nowych mountów to nic specjalnego jak dla mnie. Jeszcze mają zwiekszyć szanse na drop Felblightów o 20%, więc cena na ah spadnie.
|
|
![]()
DK to jeden z lepszych tanków obecnie. Na yt jest film jak taki blood soluje Kazzaka.
|
|
![]() Gul'Dan pada w drugim raidzie. |
|
![]()
Ja nie wiem co ludziom ten LFR przeszkadza. Przecież nie trzeba na niego obowiązkowo chodzić.
|
|
![]()
Może podczas Walki z Guld'Danem w raidzie będzie jakiś motyw, że będzie wysysał energię z Illidana i to będą kolejne fazy walki. |
|
![]()
Dla mnie cinematiki Classica i TBC są takie sobie, bo sa o niczym. Randomowe postacie coś sobie robią i tyle. Legionu całkiem spoko. Wygląda to tak jakby to juz miał być koniec i Legion wszystko wykonczy, ale never surrender.
|
|
![]()
Tylko, że ci taureni musieliby mieć osobną lokację startową, bo było wyjaśniane, że oni żyli na Broken Isles od zawsze, odcięci od reszty.
|
|
![]()
Mastery na pierwszym miejscu, potem multistrike. Po eq lecieć do Taanan podropić, a potem już HFC na normalu. Rotacja nie jest jakaś skomplikowana. Używaj Pilalr of Frost jak jest dostępny, killing machine zużywaj na Frost Strike.
|