WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Reek

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 19
permalink „Garrosh Hellscream” wysłany:
Co się tyczy Nazgrima, to w walce z nim będzie nam pomagał Gamon. Mam nadzieję, że wszyscy kojarzą tego taurena z tawerny w Orgri :D. Do tej pory zawsze był bity przez graczy, a teraz zamienia się w bohatera. Razem z Gamonem będziemy musieli zabić Nazgrima, lecz (co ciekawe) Gamon po śmierci orka mówi, że zadba, aby pamięć po nim pozostała. Bądź co bądź, Nazgrim mimo popierania złej strony miał swoje sukcesy w kampanii na Pandarii.

I mam nadzieję, że Blizz nie oszczędzi Garrosha, tak samo jak nie oszczędził Illidana czy Arthasa. Może jest obłąkany, może kontroluje go Sha, ale to co zrobił w Pandarii, nawet jego działania w Cata (Stonetalon Mountains) nie usprawiedliwią.
permalink „Matka Garrosha” wysłany:
A to matki Garrosha czasem nie spotykało się w Nagrand?
permalink „Garrosh Hellscream” wysłany:
Ludek napisał :
I mam nadzieję, że Blizz nie oszczędzi Garrosha, tak samo jak nie oszczędził Illidana czy Arthasa. Może jest obłąkany, może kontroluje go Sha, ale to co zrobił w Pandarii, nawet jego działania w Cata (Stonetalon Mountains) nie usprawiedliwią.
Ile razy można powtarzać, że Garrosha, żaden Sha nie opętał i wszystko robi z własnej woli... nawet Blizz to powiedział...

I Stonetalon nie był sprawką Garrego - radzę dokończyć questline po stronie Hordy by się o tym przekonać

Chodzi mi o to, że w Stonetalon Garrosh zaprezentował się z dobrej strony, kiedy ukarał Krom'gara (chyba tak się nazywał) śmiercią za znukowanie miasta Nocnych Elfów. Swoją drogą ciekawe, że kilka patchy później Garrosh od tak sobie zrzuca jeszcze większą bombę na Theramore.
permalink „Wow jest dla nolife” wysłany:
Może i jestem tu nowy, ale nie zmienia to faktu, że "inicjatywa" ludzi z tego innego forum jest dosyć... śmieszna. Nie zmienia to faktu, że jest z czego się pośmiać.
permalink „WoW początek, pomocy” wysłany:
Nie wiem czy to troll czy nie, ale wydaje się, że to typowy 13-latek, też kiedyś byłem w tym wieku.

Prepaida polecam kupić na keye.pl, bo obecnie tam jest najtaniej (80zł), a na początek polecam kupić samego battlechesta, tam dostaniesz 30 dni za free i 3 dodatki, więc spokojnie dolevelujesz do 80lvl i zobaczysz, czy chce ci się grać dalej i czy koledze się podoba (szczerze mówiąc, w te 30 dni to możesz dojść z 4-5 postaciami do 80lvl , więc możecie popróbować różne klasy). I nie musicie zaczynać w jednym miejscu, bo w lokacji startowej możecie dobić tam nie wiem... 5lvl może i jeden z was pójdzie do drugiego, to nie jest zbyt ciężkie.
Ostatecznie jak to jest z tymi Old Godami? Bo są 2 wersje zrobione przez Blizza, tylko nie wiem, którą ostatecznie Blizz uznał za prawdziwą:

a) Old Gods byli przed tym, jak Tytani przybyli do Azeroth
b) Old Gods przyszli po Tytanach
permalink „WoW początek, pomocy” wysłany:
Zdzichu napisał :
ok dzięki, nareszcie ktoś odpowiedział, no dobrze ale jak zamówie tego prepaida z keye.pl to czy będę mógł zapłacić jak mi przyślą paczkę pieniędzmi, a nie przez bank?

ok to tak spróbuję, a jeszcze jedno mam pytanie, bo kolega mówił, że do któregoś tam poziomu da się za darmo grać, ale jak i skąd ściągnąć tę darmową grę ?

Ok, więc tak. Prepaid na keye.pl jest w formie elektronicznej, czyli nikt nie przyśle ci paczki, a kod emailem. Więc nie możesz tam zapłacić inaczej niż przelewem. Najszybciej jest, jeśli masz konto w banku, wtedy kod otrzymujesz w mniej niż minutę (serio).

Da się grać bodajże do 20lvl. Zakładasz normalnie konto battle.net i szukasz opcji, żeby grać w wersję trial. Ale nie wiem, czy ci się opłaca, bo zanim to wszystko ściągniesz, obaj będziecie już mieli 50 lat. Jak kupisz battlechesta to też trochę będziesz musiał ściągnąć, ale będzie to coś koło 10GB, a nie 30! Ogólnie obecnie battlechest kosztuje około 20-30zł (wersja pudełkowa), więc lepiej to kupić niż trialem się męczyć.
permalink „WoW początek, pomocy” wysłany:
Zdzichu napisał :
Kumbol napisał :
Zdzichu napisał :
Nie działa mi ta strona :/

Teraz ok: https://eu.battle.net/accou...

Co do prepaida, na keye.pl kupuje się klucze, dostajesz potrzebny kod mailem, a opłaty dokonujesz poprzez którąś z popularnych płatności internetowych, takie systemu obsługują karty płatnicze i praktycznie wszystkie banki, zazwyczaj można też zrobić zwyczajny przelew (taki przez blankiet - idziesz do kasy w banku i wpłacasz).


Ale ja nie mam konta w banku i bez zgody rodziców nie mogę dlatego wolałbym zapłacić listonoszowi, znalazłem taką stronę, tutaj to jest chyba w pudełku i będę mógł zapłacić normalnie, ale jest też drożej :/

LINK

Sam przecie mówiłeś, że rodzice ci kupią, jak będziesz miał dobre oceny, więc o co ci chodzi człowieku?
permalink „Siege of Orgrimmar - Screeny” wysłany:
Krzysztofowicz napisał :
Nie uważacie że blizzard faworyzuje hordę?? jak Niby sojusz może sobie dac rade w takim rajdzie skoro inni gracze hordy będa ogli atakowac sojusz elfów ludzi i drenaj?

Człowieku co ty wypisujesz, przecież raid w Orgri to będzie oddzielna instancja, nie będą tam się przecież kręcili normalni gracze albo jakieś low levele... a sam raid zaczyna się w Vale of Eternal Blossoms.
Ja tam lubię większość bossów i encounterów z poprzednich dodatków, ale np. z MoP... najbardziej chyba nie lubię Lei Shi, ciągle tylko się chowa albo ma tą bańkę. Nie ma przy tym żadnego funu z gry. Ogólnie całe T14 to litania nieudanych bossów.
permalink „DPS WW” wysłany:
Osobiście muszę przyznać, że nie wiem o co chodzi, ale dpsowanie monkiem wychodzi mi... średnio. Ostatnio ilvl podniósł mi się z 470 do 505 i prawdę mówiąc różnica w dpsie jest prawie żadna. Dodatkowo dałem sobie kilka enchantów i przeczytałem poradnik PODOBNO najlepszego monka na świecie, żeby obczaić rotację i tak dalej (okazało się, że wszystko robiłem prawidłowo ;)). Ogólnie DPS mam w granicach 71-72k, nie mówię o bossach, które mają modyfikacje do otrzymywanych obrażeń (Horridon etc.).
permalink „Filmy” wysłany:
Ja także czekam teraz tak naprawdę tylko na kolejną część Hobbita (i oczywiście jeszcze kolejną )... Wiadomo, kiedy wyjdzie Desolation of Smaug konkretnie w Polsce?
permalink „Rajdy ze starych dodatków.” wysłany:
Głównym powodem może być to, że starsze raidy są lepsze od tych, co są teraz. Choć Ventas dobrze prawi, u mnie na serwerze niektóre pety chodzą po 4-5k (a inne nawet 1k nie osiągają ;P). Choć sam jestem achi hunterem i ogólnie kolekcjonerem petów (dobra, mam tylko 96, więc nie powinienem tak się nazywać) i jakoś za każdym razem, jak takowego chcę sprzedać, to tak na niego patrzę smutnymi oczami, wymieniam sobie jego zalety i go zostawiam. Gdyby nie to, miałbym już dużo golda w plecaku.
permalink „The Burdens of Shaohao” wysłany:
Podobała mi się ta seria. Ogólnie podoba mi się to, w jaki sposób Blizzard prowadzi dalej historię w MoPie, tego brakowało w WoWie.
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 19