WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Nowy w wow - kilka pytań.

  Barosz
permalink wysłany:
Cześć,

zainstalowałem sobie wowa i gram na classicu. Próbowałem jako rogue, ale strasznie długo idzie farmienie i obecnie przesiadłem się na mage ( lvl 12 troll).

Zastanawiam się czy jest jakiś sposób, aby szybciej się poruszać po świecie ? Wiem są mounty, ale do tego czasu zanim je zakupie minie jeszcze sporo czasu - albo nie wiem czy w dużych miastach jak np. Orgimmar są jakieś boosty do szybkości chodzenia ? W przypadku grania jako mage iść, tylko i wyłącznie we frost i nie wydawać kasy na inne skile ?
permalink wysłany:
Classic jest wolny. Taka jego natura. Chcesz grać szybciej, płynniej robić historię graj w BfA i kolejne dodatki a nie tego starego kapcia :)
Already they plot against us.
Seize this moment, Varian.
Dismantle the Horde...

Szukasz dużej, aktywnej gildii? Lej Horde W Morde na Wildhammer to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy :)
  Barosz
permalink wysłany:
Na retailu jest tyle kontentu, że aż mnie to przeraża a zdrugiej strony mało jest graczy na niskich poziomach - nie ma z kim robić dungi.
permalink wysłany:
Wszystko zależy od wyboru serwera. Jako nowego gracza przydzieliło cię na któryś z nowych serwerów gdzie graczy jest mniej.
Owszem, na retailu jest dużo contentu ale jest odkrywany powoli, krok po kroku. Dzięki nowemu mechanizmowi dostosowywania się poziomem do niskopoziomowych graczy nie ma problemu ze znalezieniem kogoś do pomocy. Jest jednak coś co się nigdy nie zmienia, kolejki na dungeony dla DPSów :D Przyzwyczaj się, że grając magiem będziesz czekał dłużej na dungeona niż tank czy healer.
Jeśli będziesz miał więcej pytań śmiało pisz, doradzimy.
Możesz też mnie dodać na bnecie Kefcio#2983 szybciej dostaniesz odpowiedź jak zadasz pytanie jak będę online
  Barosz
permalink wysłany:
Na razie pogram na classicu, bo podoba mi się klimat i poziom trudności. Ogólnie czytam o tym magu i niby taki kozak, że farma aoe itp. ale kiedy próbuje tak farmić to w 85% przypadków kończy się to moją śmiercią a biorę grupkę max 3 mobów z 15 lvl !!. Obecnie mam 18 lvl niby na 20 jest ten blizzard i zobaczymy może wtedy coś się zmieni. Tak samo nie do końca rozumiem enchanting - obecnie biegam z greater magic wand, ale kupiłem ją w AH. Aby ją zrobić musiałbym mieć 70 lvl enchantingu gdzie mój obecny to 15. Nie wiem jak bym miał to niby nadgonić - słyszałem, że mając tailoring można robić itemki i bodajże pierwsze zielone itemki są od 70 lvl, ale stanąłem na 48 bo nie mam co crafcić bo brakuje mi materiałów. Wszystko z różdżkami kończy się na tym, że kupuje na Ah. Zauważyłem, że gold bardzo się liczy i np. idąc we frosta lepiej chyba nie wydawać nie potrzebnie kasy na skile z fire albo jakieś debufy z arcane ?
Tak po za tym gram trolem i w ogóle nie ogarniam tego - mam spodnie koszulę rękawice buty a moja postać chodzi goła :D Itemki nie mam zniszczone ani nic takiego więc o co chodzi :D ? ?
permalink wysłany:
Granie aoe magiem opiera się głównie na blizzardzie. Pull mobków> frost nova> blink> blizzard. Gdzieś pomiędzy można wcisnąć cone of cold. Jak na którymś mobku wejdzie frost resist no to robi się ciekawie :D

Żeby podbić level enchantingu wszystkie itemki zielone i wyżej rozbijasz skillem Disenchanting. Z materiałów które dostajesz robisz itemki. Trzeba porobić kilka słabszych żeby podbić poziom i robić te lepsze. Tailor jest o tyle prosty, że matsy potrzebne do craftu lecą z humanoidów. Jak ci brakuje no to farma mobków albo AH.

Classic jest ciężki, jeśli to twój pierwszy raz to bardzo polecam korzystać z poradników, jakie skille kupić jakie nie i jak rozdawać talenty. Reset jest czasem bardzo drogi a kasy na classicu jest bardzo mało. Poza tym na 40 lvlu czeka cię wydatek 100g jeśli chcesz jeździć na mouncie.

Co do troli to taki ich urok, wizualnie nie mają butów, są zgarbione i zbroja na nich kiepsko leży ale nadrabiają racialem Berserking, chyba najlepszy dla casterów.