WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Black Temple - smash Illidan !

permalink wysłany:
Oby później niż wcześniej. Cóż, Blizzard sam siebie pogrzebie, jeśli w następnym dodatku dane nam będzie "bliskie" spotkanie z Arthasem :D Wtedy wyplenione zostanie już prawie całe zło :D
permalink wysłany:
Ta racja budowa albo wynajmowanie domkow/mieszkan byla by ciekawa ;]
permalink wysłany:
Blizzard juz raz officialne ogłosił ze domków NIE planuje wprowadzac przynajmniej w najblizszym czasie. :>
  Fizban
permalink wysłany:
To niech wprowadzi inne zmiany zamiast tieru 47....
permalink wysłany:
Jejciu, toż wprowadzają :) Latające mounty dostałeś chociażby :D A tak poza tym wystarczy porównać zawartość oryginalnego WoWa z tą po patchach :)
  Fizban
permalink wysłany:
Wprowadzają, wprowadzają...
Tyle, że za wolno
W dodatku za dodatkową kase biednych graczy ;]
permalink wysłany:
No cóż, tak to już jest z tymi mmo :) Na szczęście warto płacić :)
permalink wysłany:
widze fajnei sie wam spamuje ;d tez uwazam ze warto placic ;pp
  Fizban
permalink wysłany:
Nie spamujemy -_-
Trzymamy sie tematu w naszej rozmowie...
  Baton
permalink wysłany:
Nie pamiętam kto wcześniej mówił że to Blood Elfy zaatakowały ludzi, ale jednak jes na odwrót (grałem znowu w W3:TFT) A sytuacja wyglądała tak:

Kael'Thas spóźniony przybył do generała Gharitosa (ponieważ pomógł Nocnym Elfom). Kael'Thas był gotowy iść na front walczyć z wrogami jednak Gharitos kazał mu pozostać w miejscu ich spotkania oraz naprawić zniszczone obserwatoria. Po naprawieniu pierwszego obserwatorium odkryli że pozostałe są na wyspie, więc potrzebowali łodzi, a port był spalony... Kael"Thas nie wiedzał co zrobić i wtedy zjawiły się Nagi i zaproponowały mu pomoc. Książe Krwawych Elfów przyją pomoc niechętnia jednak musiał ją przyjąć aby naprawić obserwatoria. Po naprawieniu ich Gharitos powrócił, Kael"Thas poinformował go że zadanie jest wykonane jednak generał ludzi nie był zadowolony że skorzystał z pomocy Nagów i że ma się to nie powtórzyć (bez pomocy Nagów nie mógłby wykonać tego zadania). Gharitos znowu wyruszył na front nie biorąc ze sobą Krwawych Elfów zato kazał im pilnować obserwatoriów. Po pewnym czasie zwiadowca Gharitosa doniósł Kael"Thasowi że zblirzają sie nieumarli, książe powiedzał że pokonanie ich nie powinno być trudne ponieważ ma ze sobą oddziały ciężkiej konnicy. Zwiadowca odpowiedzał mu że Gharitos potrzebuje jego jazdy na froncie i zabrał mu jego armie zostawiając tylko nielicznych. Skazał go tym samym na klęskę w walce z nieumarłymi. Mimo wszytko wódz krwawych elfów postanowił się bronić, i w tym czasie znowu pojawiły się Nagi ofiarowywujące mu pomoc. Miał tylko dwa wyjścia: Przyjąć pomoc nowych sojuszników lub zginąć w walce z nieumarłymi. Wybrał pomoc. Po zniszczeniu nieumarłych Gharitos powrócił i zobaczył że elfy miały do pomocy Nagi, wtedy skazał Kael'Thasa oraz jego lud na śmierć za zdrade narodu. Książe powiedzał mu że to była tylko i wyłącznie jego decyzja o przyjęciu pomocy Nagów i błagał aby oszczędził jego lud który był niewinny. Gharitos nie chciał tego słuchać i zamkną wszytkich Krawawych Elfów w więźieniu w podziemiach Dalaranu i skazał ich na śmierć. Jednak Nagi uwoloniły Kael"Thasa i postawiły mu warunek: Albo przyłączy się do Illidana i zaspokoją swój głod magii, albo będą czekali do rana kiedy ludzie zgładzą cały jego lud. Książe nie chciał żadnej z tych decyzji ale uznał że jeżeli Illidan potrafi im pomóc z głodem magii to powinni się do niego przyłączyć.

Jasno wynika że ludzie zaatakowali pierwsi, a nie Krwawe Elfy.
Rogue 70lvl. Frozen :(
  Fizban
permalink wysłany:
Wszystko bardzo ładnie ale mieszaja ci sie fora internetowe
Rozmowa na ten temat była na battlenecie

I co tu duzo mowic...
Garithos to zwykly rasista
I musze przyznac ze jakbym zyl w takim swiecie jak Azeroth to bylbym taki sam PP Szkoda ze zginal ;( W dodatku zabili go na luzie... Powinnien byc filmik jak z walki Arthasa z Illidanem co najmniej
  Baton
permalink wysłany:
Barondo napisał :
Baton napisał :
Gharitos zaatakował pierwszy? Kiedy? Grałem w W3: TFT i po drugiej pomocy ze stron Nag, Kael'Thas nie tknął żadnego człowieka a Gharitos skazał go na śmierć. W więźieniu został uwolnionu przez Lady Vash i wtedy owszem zaczął zabijać ludzi ale żeby uwolnić swoich braci i uciec. Ale to ludzie ich pojmali, tamci w ramach samoobrony uciekli.

W takim razie polecam zagrać jeszcze raz :)

Nie, chodzi o to forum. Na górze cytat z poleceniam zagrania jeszcze raz, no i zagrałem .
Rogue 70lvl. Frozen :(
permalink wysłany:
Fizban napisał :
Wszystko bardzo ładnie ale mieszaja ci sie fora internetowe
Rozmowa na ten temat była na battlenecie

I co tu duzo mowic...
Garithos to zwykly rasista
I musze przyznac ze jakbym zyl w takim swiecie jak Azeroth to bylbym taki sam PP Szkoda ze zginal ;( W dodatku zabili go na luzie... Powinnien byc filmik jak z walki Arthasa z Illidanem co najmniej

o ile ja dobrze pamietam to filmik byl..co rycerz smierci wygral ;]
  Fizban
permalink wysłany:
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania...
permalink wysłany:
Co do domków, to nie byłbym taki pewien że wogóle ich nie będzie :) Tydzien po wyjściu TBC w Community News był link do bardzo ciekawego wywiadu z Jeffem Kaplanem (http://www.mtv.com/games/vi...), gdzie wyraźnie widać że SĄ zainteresowani czymś takim :) Inna rzecz jakiej pewnie możemy się spodziewać w ciągu kilku "najbliższych" patchy (czyli pewnie za pare miechów ) to WBUDOWANA nagrywarka filmików . To też wyszło w tym wywiadzie :)

Many gamers enjoy making movies out of recordings of their adventures, mishaps and group dance routines in "WoW," but they are required to use outside programs to capture and assemble the footage. "We don't have an in-game video capture tool, but that is something we are extremely interested in," Kaplan said. "It's definitely one we would like to pursue."

Another small but potentially profound concept for "WoW" is player-generated housing. Gamers don't have a room of their own for their characters to live and decorate right now. This matters to Kaplan, who is a big fan of "Animal Crossing," the Nintendo franchise centered around cultivating a home and sense of unique, personal space. "I think housing can take 'World of Warcraft' to the next level," Kaplan said. "I want to make sure that when we introduce player housing to 'World of Warcraft' we do it right and give the feature the credit that it deserves, which is a massive amount of production time on the programming, design and art time. It's something we actually wanted to do for the original shipping game." But it's not coming, he said, until it's a "Blizzard-quality feature."
Ciekawe, prawda ? :> ;)