Hej wszystkim!
Mam pomysl jak zrobic wojne Azeroth. Aliance vs Horda
Zrobimy grupy z dowodcami, podzielone na role. (nie wyjawie szczegołów bo chcę aby inni zaowazyli to w swiecie gry i wtedy dopiero podrabiali).
W zaleznosci od liczby graczy w gildii mozemy nawet zrobic kilka dowodcow plutonow (kilka druzyn).
Bedziemy robili wyprawy na tereny Hordy. (gramy w Aliance)
Oczywiscie bedziemy tez robic dungeony i rajdy.
Wymagana dobra atmosfera- gracze w kazdym wieku.
Co o tym sadzicie? Gildia nazywa sie Gods and Godnessess na Burning Legion.
Gram postacią "Noc". Jestem wlascicielem gildii, pisac na priv.
|
|
