WoWCenter.pl
Zaskroniec zdobył osiągnięcie Power Ascended.     
Vantu zdobył Moonshatter Helmet.     
Faolch zabił Shade of Xavius (Heroic Darkheart Thicket) po raz 2.     
Jazz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Raaban zdobył Ered'ruin Chestguard.     
EjPii zabił High Priestess Azil po raz 1.     
w0y7a5 zabił Erudax po raz 8.     
Ogridan zdobył Fel-Treated Spaulders.     
Tooly spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
michaszl zabił Cordana Felsong (Mythic Vault of the Wardens) po raz 61.     
Dragon13 zdobył Carved Shell.     
Ishar spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
liq zdobył Vault Ticket.     
Allen zdobył Vileweave Cap.     
Gaross zdobył Xorothian Waistplate.     
Presst0n zdobył Cruel Vice Grips.     

[A] Niezniszczalni-Quel talas

  Jelcz
permalink wysłany:
Gildia niezniszczalni poszukuje aktywnych graczy, ze szczególnym wskazaniem na heali :)
Gramy po stronie przymierza. Aktualny progres to 7/10HC. Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy, każdy znajdzie kogoś z kim się dogada. W naszych szeregach są gracze casualowi jak i nastawieni na progres.


Garść informacji odnośnie rajdów. Aktywnie rajdować zaczęliśmy w lutym, jednak nasz progress okazał się być nieco większy niż przewidywaliśmy- a przestawać nie zamierzamy (: . Startujemy ok. 20 i ćwikamy do ok. 24. Na rajdach obowiązuje RCLootCouncil - a więc, grupa osób decyduje komu należy się item i jest dla niego/niej największym upgradem. System zaczęliśmy stosować stosunkowo niedawno, jednak nie dostałem jeszcze sygnałów aby ktoś był niezadowolony.

Aktualny progres:
LINK

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Jelcz-Quel'thalas
Zagadkaa-Azjol'nerub
Andrzeypl-Quel'Thalas
permalink wysłany:
Witajcie!

Dodam kilka słów od siebie. Gildia istnieje od początku serwera a w naszych szeregach jest prawie 150 ambitnych graczy którzy stale logują się do gry. Jeżeli zastanawiacie się czemu tak mało, odpowiedź jest prosta - cenimy sobie kulturę osobistą oraz przyjemną atmosferę. Co więcej, przy takiej ilości graczy stale możemy aktywnie pomagać sobie nawzajem, czy to w robieniu achivów, czy też wysokich M+. Posiadamy gildyjny discord na którym przesiadują ludzie w różnych godzinach - od 9 rano do 3 w nocy :)


Poniżej znajdziecie cały nasz skład oraz aktualny progress - 1/10 NH Mythic
https://www.wowprogress.com...

Pozdrawiam,
Zagadek

Kontakt

Jelcz-Quel'thalas
Zagadkaa-Azjol'nerub
Andrzeypl-Quel'Thalas

permalink wysłany:
Było by fajnie robić całego heroica The Nighthold Gildyjnie. Ale brakuje nam ludzi a ci którzy progresują i mają ukończony heroic czekają na was bo jesteśmy przygotowani by zaczynać The Nighthold Mithic.

Zapraszamy.
permalink wysłany:
Podbijam, jesteśmy jedyną polską gildią po stronie alliance która coś działa, fajnie byłoby znaleźć większą ilość graczy z którymi moglibyśmy zacząć robić poważniejszy content.
permalink wysłany:
Popieram kolegow z goory, przyjemna atmosfera w gildji jest u nas, kazdy sobie pomaga jak moze, ogolnie Polecam. Jedyna gildja polska na tym serwerze co cos robi.
permalink wysłany:
Strzała!
Gildia wciąż żyje i ma się bardzo dobrze! Wciąż się rozrastamy, nasz discord pęka w szwach, a grupa rajdująca cały czas progresuje. Wczoraj ubiliśmy Skorpiona na Mythicu, co jest dla nas olbrzymim suckesem, z uwagi na to, iż jeszcze 3 miesiące temu raczkowaliśmy Obecnie poszukujemy Healów (najlepiej pala/szam/monk) do skompletowania "dream teamu", jednak jeżeli masz duże doświadczenie i rozważasz grę na Quel'Thalas/Azjol'Nerub, pomożemy Ci się ubrać do wspólnego progressowania (wezmę pod uwagę również wybitnych dpsów i tanków). Rajdujemy w środy i czwartki (może dojdą niedziele) od godziny 20.00.

Zapraszam do kontaktu
Zagadkaa-Azjol'Nerub
zagadka#2414 BNet
  ogorek
permalink wysłany:
Ostatnio zajmujemy się progresowaniem NH Mythic . Ciagle poszukujemy ludzi do grupy rajdującej głownie heali , o ile tylko jesteś na discordzie możesz liczyć na wielką pomoc ze strony innych graczy tj. klucze +10 , NH normal/heroic dzięki czemu dość szybko będziesz wstanie się wygearować i dołączyć do grupy która progresuje NH Mythic , wystarczą tylko wasze chęci do współpracy . Zapraszamy wszystkich chętnych , oczywiście nie tylko heali :D
A poniżej taki mały gildyjny pokaz sił :p
Zdjęcia
permalink wysłany:
Update - 3/10 M :)

Wciaz poszukujemy dps do aktualnego skladu (sham, monk, dk) (: