WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

World of Nyan (Horda) - Burning Legion [PvE]

permalink wysłany:
Dzieńdoberek! Gildia miała sezon urlopowy tak jak chyba większość gildii, ale to już za nami! Dużo ludzi wraca do gry po najnowszym patchu, u nas jest nie inaczej.

Jeżeli szukasz gildii, szczególnie myśląc o nowym dodatku to serdecznie zapraszamy. Zaktualizowałem niektóre informacje w pierwszym poście, odświeżyłem nieaktualne działy na discordzie, jesteśmy gotowi na świeżą krew jak zawsze :).

Jak obecnie wygląda gildyjne życie? Codzienny spam na discordzie, bo leniuszkom nie chce się wchodzić na kanały głosowe, to już raczej wieczorami, po powrocie z pracy itd. Niektórzy dalej walczą z niesprawiedliwym życiem poza wowem do czasu nowego dodatku, ale wróciło wystarczająco ludzi by bawić sie na rajdach, testować postacie, mieć do kogo się odezwać. Na start BfA obecnie przewiduję około 50 aktywnie grających, nie wliczam tu Nowych, którzy na pewno tłumnie będą dołączać, gdyż wznawiamy aktywną rekrutację.

Podczas walki z legionem stworzyliśmy stabilne struktury gildyjne, zacieśniliśmy wspólne rodzinne więzi i jestem przekonany, że na nowym dodatku już będziemy mogli sprawnie korzystać z mitycznych rajdów. Wyżej wspomniane więzi między nami w żadnym wypadku nie oznaczają braku przyjaznego i ciepłego podejścia do nowych gildiowiczów!

W sprawie kontaktu przypominam, że najlepiej w grze skorzystać z komendy /who world of nyan i napisać do któregoś z członków gildii. Można również dodać mnie do znajomych po btagu. Na wakacje mam troche zajęć poza grą, ale jak tylko jestem to zawsze znajdę chwilę na rekrutacje! :)
permalink wysłany:
Trochę mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że gildia odpoczywa!

Obecnie poszukujemy bardzo pilnie healerów do dalszego progressu nowego rajdu. Po pierwszym tygodniu udało nam się dokonać 7/9NM oraz 1/9HC.

Przypominam, że szczególnie zależy nam na ludziach aktywnie korzystających z discorda i chętnych do rajdowania (nie mamy obowiązku obecności na wszystkich rajdach, spokojnie )

Zapraszam do kontaktu in game jak i również przez bnet :)
permalink wysłany:
Hejka! World of Nyan dalej żyje i szuka świeżej krwi do rozkręcenia imprezy po ostatnim dołku jaki blizz spowodował brakiem contentu. Nasze główne aktywności teraz to codzienne m+, przy herbatce i rodzinnej atmosferze na discordzie. Do tego uaktywnił się czat w grze i przede wszystkim ten komunikatorowy. Jeśli chcesz mieć z kim pograć, NIE LUBISZ GRAĆ SAMEMU (jak większość graczy), to serdecznie zapraszamy. Mam nadzieję, że znajdziesz u nas nowych przyjaciół i zagrzejesz miejsce na następne lata :)
permalink wysłany:
Hejka!

World of Nyan dalej działa :). Szukamy AKTYWNYCH graczy, takich, ktorzy nie zostawia gry po tygodniu, nie boja sie discorda i preferuja gre multiplayer. Rajdy sr, czw, nd 20 do 22:30 (8/8hc), brakuje nam ludzi do mythica. Robimy M+, mamy #kotki i trzymamy klase!

Patch 8.3 zbliża sie wielkimi krokami i chętnie przygarniemy powracające duszyczki. Zapraszamy serdecznie!
permalink wysłany:
Uszanowanko!
Nowy patch, nowy rok, nowa gildia? Zapraszamy do World of Nyan! To idealny okres by łatwo i przyjemnie wkręcić się do naszej rodzinki. Dużo powracających graczy, więc na pewno szybko się zaadaptujesz :).

Istnieje już możliwość aplikacji za pomocą wbudowanego do gry guild findera, polecamy ;)
permalink wysłany:
Dobry dzień/wieczór wszystkim czytającym!

Gildia oczywiście dalej żyje i ma się dobrze. Obecnie dopięliśmy do progressu 11/12M, więc cutting edge na wyciągnięcie ręki, ale niektórzy już nabawili się kontuzji tejże ręki i zabrakło mocy. Oczywiście dalej staramy się osiągnąć to wyróżniające osiągnięcie, ale braki uzupełniamy ze źródeł pozagildyjnych.

Tak czy inaczej, nasza załoga pokazała na co ją stać. W Shadowlands nie chcemy osiąść na laurach i dalej chcemy walczyć na najwyższym poziomie.

Co warto wiedzieć? Spodziewamy się dużego napływu świeżej krwi (w sumie, podejrzewam, że sam jesteś na to dowodem ;). W związku z czym planujemy zorganizować dwie grupy rajdowe. Jedna do przekraczania naszych granic i limitów, progressując mythic. Zaś druga będzie oferować wypady na łatwiejszych poziomach trudności, specjalnie dla mniej zaangażowanych w grę, bądź bardziej początkujących. Plan jest taki by rozłożyć rajdy tak czasowo by w któryś dzień ludzie z pierwszej grupy mogli pomagać reszcie.

Niezależnie od poziomu trudności, dalej w gildii obowiązuje regulamin i dbamy o zapewnienie każdej pozytywnej, kulturalnej i miłej duszyczce swojego idealnego miejsca w WoWie. Dalej dbamy o aktywność na discordzie, nawet teraz mimo braku contentu, ciągle widoczni są ludzie na kanałach głosowych.

Zatem zapewniam dużo pozytywnych wrażeń i miło spędzonego czasu dla ludzi o różnym poziomie zaawansowania w grze. Szczególnie zwracam uwagę na nowość związaną z planowaną grupą nastawioną na progress, gdzie można będzie znaleźć miłą atmosferę i wysoki poziom gry, co trudno dostępne na naszym serwerze ;).

Zapraszam do kontaktu w grze. Najlepiej skorzystać z komendy "/who world of nyan", po czym odezwać się do kogoś z pytaniem o rekrutacje, prawie zawsze jest online ktoś odpowiedzialny za to zadanie.
Równie skuteczne jest skorzystanie z nowego guild findera, gdzie łatwo nas odnajdziesz. Codziennie patrzymy na aplikacje i je akceptujemy. Później jest siedem dni by wbić na discorda (link w guild info), pogadać i na tym koniec rekrutacji, a zarazem początek nowej przygody :).
permalink wysłany:
Może tym razem uda się Blizzardowi wypuścić dodatek! Jeśli również masz taką nadzieję i planujesz pograć dłużej, poznać ciekawych i przyjaznych ludzi, to zapraszamy do naszej gildii! We wtorek obchodziliśmy czwarte urodzinki <3
permalink wysłany:
Hejo! Dodatek chyba się udał, przynajmniej do tej pory ^^. Doszliśmy już do etapu klasyki gatunku, czyli HC 10/10 wywalczone, teraz przymiarki do mythica. Chcemy jednak mieć pare osób nadmiaru, aby swobodnie rotować między ludźmi, którzy mają słabszy/gorszy dzień. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z mythic rajdowaniem to możesz u nas idealnie wstrzelić się w zapotrzebowanie i dostać stałego spota ;)!

Brak doświadczenia nie jest żadnym problemem jeśli tylko potrafisz słuchać i uczyć się od innych, bo zawsze chętnie pomożemy jeśli wcześniej ktoś się zgłosi o pomoc. Oferujemy niemalże sesje "coachingowe" ^^.

Zapraszam do głównie do aplikowania w grze poprzez guild findera "World of Nyan", jeśli nie znajduje to ustawcie filtr gildii pod rajdy. Do usłyszenia na discordzie!