WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

World of Nyan (Horda) - Burning Legion [PvE]

permalink wysłany:
Dzieńdoberek! Gildia miała sezon urlopowy tak jak chyba większość gildii, ale to już za nami! Dużo ludzi wraca do gry po najnowszym patchu, u nas jest nie inaczej.

Jeżeli szukasz gildii, szczególnie myśląc o nowym dodatku to serdecznie zapraszamy. Zaktualizowałem niektóre informacje w pierwszym poście, odświeżyłem nieaktualne działy na discordzie, jesteśmy gotowi na świeżą krew jak zawsze :).

Jak obecnie wygląda gildyjne życie? Codzienny spam na discordzie, bo leniuszkom nie chce się wchodzić na kanały głosowe, to już raczej wieczorami, po powrocie z pracy itd. Niektórzy dalej walczą z niesprawiedliwym życiem poza wowem do czasu nowego dodatku, ale wróciło wystarczająco ludzi by bawić sie na rajdach, testować postacie, mieć do kogo się odezwać. Na start BfA obecnie przewiduję około 50 aktywnie grających, nie wliczam tu Nowych, którzy na pewno tłumnie będą dołączać, gdyż wznawiamy aktywną rekrutację.

Podczas walki z legionem stworzyliśmy stabilne struktury gildyjne, zacieśniliśmy wspólne rodzinne więzi i jestem przekonany, że na nowym dodatku już będziemy mogli sprawnie korzystać z mitycznych rajdów. Wyżej wspomniane więzi między nami w żadnym wypadku nie oznaczają braku przyjaznego i ciepłego podejścia do nowych gildiowiczów!

W sprawie kontaktu przypominam, że najlepiej w grze skorzystać z komendy /who world of nyan i napisać do któregoś z członków gildii. Można również dodać mnie do znajomych po btagu. Na wakacje mam troche zajęć poza grą, ale jak tylko jestem to zawsze znajdę chwilę na rekrutacje! :)
permalink wysłany:
Trochę mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że gildia odpoczywa!

Obecnie poszukujemy bardzo pilnie healerów do dalszego progressu nowego rajdu. Po pierwszym tygodniu udało nam się dokonać 7/9NM oraz 1/9HC.

Przypominam, że szczególnie zależy nam na ludziach aktywnie korzystających z discorda i chętnych do rajdowania (nie mamy obowiązku obecności na wszystkich rajdach, spokojnie )

Zapraszam do kontaktu in game jak i również przez bnet :)
permalink wysłany:
Hejka! World of Nyan dalej żyje i szuka świeżej krwi do rozkręcenia imprezy po ostatnim dołku jaki blizz spowodował brakiem contentu. Nasze główne aktywności teraz to codzienne m+, przy herbatce i rodzinnej atmosferze na discordzie. Do tego uaktywnił się czat w grze i przede wszystkim ten komunikatorowy. Jeśli chcesz mieć z kim pograć, NIE LUBISZ GRAĆ SAMEMU (jak większość graczy), to serdecznie zapraszamy. Mam nadzieję, że znajdziesz u nas nowych przyjaciół i zagrzejesz miejsce na następne lata :)
permalink wysłany:
Hejka!

World of Nyan dalej działa :). Szukamy AKTYWNYCH graczy, takich, ktorzy nie zostawia gry po tygodniu, nie boja sie discorda i preferuja gre multiplayer. Rajdy sr, czw, nd 20 do 22:30 (8/8hc), brakuje nam ludzi do mythica. Robimy M+, mamy #kotki i trzymamy klase!

Patch 8.3 zbliża sie wielkimi krokami i chętnie przygarniemy powracające duszyczki. Zapraszamy serdecznie!
permalink wysłany:
Uszanowanko!
Nowy patch, nowy rok, nowa gildia? Zapraszamy do World of Nyan! To idealny okres by łatwo i przyjemnie wkręcić się do naszej rodzinki. Dużo powracających graczy, więc na pewno szybko się zaadaptujesz :).

Istnieje już możliwość aplikacji za pomocą wbudowanego do gry guild findera, polecamy ;)