WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

[H] Twierdza - Vek'nilash (PVE)

permalink wysłany:
Jesteś samotnym strzelcem na Vek'nilash, Blade's Edge lub Eonar? A może na innym słabo zaludzionym serwerze? Zapraszamy do Twierdzy - gildii z dobrą atmosferą. Do grupy rajdowej poszukujemy głównie DPS. Regularnie składamy Time Walking, oraz - gdy tylko jest wystarczająco chętnych - RGB. Przyłącz się już dziś!
Napisz do nas w grzeulsar, Krriss, Szary lub Zajeczyca. Możesz też skontaktować sie przez battletaga:
Szary#21976, mirek#1607.
permalink wysłany:
Battle for Azeroth trwa w najlepsze, a Twierdza nadal mocno się trzyma i nie odpuszcza progresu. Mamy realne szanse być najlepszą gildią na połączonych serwerach Vek'nilash, Eonar, Blade'sEdge (obecnie jestesmy najlepszą gildią po stronie hordy). Chcesz razem z nami brać udział w wyścigu po prym na naszym realmie? Walczyć o realm firsty? Zapraszamy! Organizujemy rajdy progresowe, ale też "alt runy" wprowadzające nowe osoby. W soboty odbywają się RGB, a w piątki glory/achie runy. Guildchat pełen jest śmieszkowania i życzliwości, jesteśmy zgraną grupą ludzi, która relacje przenosi też do RL regularnie się spotykając. Zresztą - co tam będę pisać - przyjdź i się przekonaj:).
Uwaga! Spoty dla tanków i healerów są obsadzone, więc wskazane posiadanie offspecu.

Zainteresowanych zachęcam do kontaktu w grze: Pulsar, Krriss, Szary, Lanren, Ishri lub Zajeczyca. Możesz też skontaktować sie przez battletaga:
Szary#21976, mirek#1607, Zajeczyca#2619
permalink wysłany:
LINK
Nie zacheca jakos mega =(
Swiezakow co dopiero beda lvl tez bierzecie?
Pogralbym w koncu w hordzie a termin sobotnich rbg przykul moja uwage.
Pozdrawiam =7
permalink wysłany:
Nie jestem pewna, która część zniechęca? Ilość graczy? Efekt dobrej atmosfery oraz naszej ogromnej chęci i determinacji do zabawy z polakami na różnych serwerach - kilka gildii przeniosło się do nas w poprzednich dodatkach, bardzo często po uprzednim wspólnym rajdowaniu. Każdego chętnego zapraszamy i zachęcamy do wspólnej zabawy. Naturalnie są osoby, które wolą sobie po prostu grać po cichutku w polskiej gildii i z tym też nie mamy najmniejszego problemu - wybór należy do Ciebie. Jakby co - pisz ;)
permalink wysłany:
Marzyliście kiedyś o graniu w najlepszej gildii na swoim serwerze? U nas to możliwe! Szukamy chętnych do pomocy w utrzymaniu tej pozycji po wyjściu nowego rajdu. Głównie DPS oraz Healerzy, chociaż tank z offspecem też się u nas nudzić nie będzie. Jesteś sam(a)? Z ekipą? Wbijaj! Zależy nam na osobach, które poważnie podchodzą do rajdowania, a jednocześnie zachowują dystans do gry, więc nie przeszkadza im luźna atmosfera.
Chcesz wiedzieć więcej? Pogadajmy na discordzie! Odezwij się do jednego z naszych oficerów i umówmy się na spotkanie ;)
Szary#21976, mirek#1607, Zajeczyca#2619
permalink wysłany:
Visions of N'Zoth już wypełnia grafik wszytskich rajderów w WoW. A Ty? Nie możesz znaleźć swojego miejsca w grupie? Męczą Cię serwery pełne gildii "masówek", gdzie liczą się cyferki a nie Ty? Chcesz zabijać bossy bez spiny i bez hardkorowego rajdowania a mimo to uzyskiwać satysfakcjonujące wyniki? Zapraszamy do Twierdzy:). Dobra atmosfera, bardzo otwarta i zżyta społeczność i walka o prym na serwerze to coś, co możemy Ci zaoferować. Spróbuj, nie pożałujesz!
Zapraszamy do kontaktu w grze: Ishri, Lanren, Pulsar, Krriss, Zajeczyca lub poprzez btag: mirek#1607, Zajeczyca#2619.
permalink wysłany:
Shadowlands tuż tuż. Ostrzymy miecze, prasujemy magiczne tuniki, wyklepujemy powgniatane zbroje. Z nowym dodatkiem - jak od 10 lat - ruszymy na podbój nowego rajdu. Nasze połączone serwery: Eonar - Vek'nilash - Blade'sEdge oraz wkrótce AeriePeak - Bronzebeard to mała, bezpieczna przystań. Tutaj atmosfera jest wesoła, gracze pomocni i przyjaźni, a wśród nich weterani, nowicjusze, studenci, pracoholicy, jest nawet Kaka Szatana i Pjoter w Passacie! Ponieważ połączone serwery są małe, to wymagania też mniejsze, za to radocha z progressu wielka jak w Limicie gdy wreszcie wyprzedził Method. Stawiamy na wspólną dobrą zabawę, ale nie przeszkadza nam to regularnie walczyć o pierwsze miejsce na serwerze. Chcesz się dołączyć? Zapraszamy do rozmowy z naszymi oficerami: Owocek, Pulsar (mirek#1607), Ishri, Lanren i Zajeczyca.