WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

[A] Sorry Not Sorry - Silvermoon PVE

permalink wysłany:
Czempionie Azeroth!
Słyszałeś już, że gildia #SorryNotSorry znowu rekrutuje w swoje szeregi? Nie? Zatem śpieszę z radosną nowiną!
Szukamy graczy i graczek zainteresowanych dołączeniem do naszej kameralnej społeczności, która pod sztandarem śmieszkowania progresuje rajdy, gra niskie i wysokie mythic+, odpręża i integruje się przy glorkach, a także próbuje swoich sił w PVP - czyli wszystko to, co tygryski lubią najbardziej.

#SorryNotSorry
Rok temu założyłem wraz ze znajomymi tę gildię na przekór innym miejscom, gdzie nie mogliśmy znaleźć dla siebie miejsca. Teraz z dumą przedstawiam wam niehermetyczną społeczność, gdzie każdy znajdzie swój kąt i ma z kim spędzać czas na interesujących go aktywnościach. W tych trudnych dla WoWa czasach chcemy być latarnią dla zbłąkanych, których gildie przeniosły się do innych gier MMO oraz dla tych, którzy samotnie przemierzają Shadowlands. My naprawdę lubimy tę grę i trudno nam się z nią rozstać.
Jako GMowi zależało mi na stworzeniu miejsca, gdzie każdy ma prawo głosu i możliwość wpływu na kierunek w którym gildia zmierza. Personalnie chciałbym i dążę do tego, by miejsce które tworzymy było bezpieczne dla LGBTQIA+, gdzie każdy, niezależnie od swojej orientacji czy wyznania będzie czuł się bezpiecznie, bez zbędnego oceniania.

Kogo szukamy?
Szukamy osób otwartych, grających przede wszystkim dla przyjemności, bez napinki, ceniących sobie zarówno socjal, jak i dobrą zabawę w organizowanych przez gildię aktywnościach. Szukamy graczy pełnoletnich - wykazujemy się wyrozumiałością jeśli chodzi o harmonogramy pracy czy życie poza grą. Nie ma dla nas znaczenia, czy dopiero zaczynasz przygodę z WoWem, czy jesteś weteranem tego świata - przygarniemy Cię i postaramy się zapewnić Ci to, czego szukasz.

Co oferujemy?
Mamy zgrane, sarkastyczno-śmieszkowe towarzystwo, wzajemnie uzupełniające się wiedzą, doświadczeniem i pasją. Jeśli interesują Cię:
 • socjalna gildia z pozbawioną uprzedzeń, wykutą w ogniach śmieszkowania ze wszystkiego atmosferą,
 • progresowanie rajdu Sanctum of Domination (10/10H) w trybie Mythic oraz przygotowanie się do przyszłego tieru
 • pchanie wysokich kluczy i osiąganie Keymastera
 • projekty glorek oraz PVP
 • nauka lub nabranie doświadczenia jako Tank, Healer lub DPS
 • pogawędki na kanałach czatowych i głosowych o niebieskich migdałach
To może Ci się u nas spodobać.

Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało, zapraszam do komentowania.
Po więcej informacji i dalszą rekrutacje, zachęcam do kontaktu z naszym oficerem-rekruterem /Tumidaj lub bezpośrednio ze mną poprzez battlenet Funkyfairy#21101

Sława!

https://i.imgur.com/ecAjZ5s.jpg
im your dad in his 20s.
permalink wysłany:
Podnieście chorągwie!
Gildia Sorry Not Sorry na europejskim serwerze Silvermoon po stronie Przymierza po raz kolejny otwiera się na graczy, którzy szukają swojego miejsca na Azeroth. Szukamy aktywnych osób, które tak jak my czerpią przyjemność z gry i szukają kompanów na dobre i na złe.
Jako GMowi zależy mi na stworzeniu miejsca dla wszystkich w postaci niehermetycznej, wirtualnej społeczności przyjaznej dla mniejszości, gdzie każdy będzie mógł znaleźć swój kąt i grać po swojemu z graczami, których interesują te same aktywności.
W czasach, gdy graczy World of Warcraft ubywa, ważnym jest jednoczenie się i granie pod jednym sztandarem. Jako przedstawiciele polskiej społeczności tworzymy wirtualne miejsce spotkań, zarówno in-game jak i na naszym discordzie, by wspólnie doświadczać dobrodziejstw, jakie nasza gra ma do zaoferowania.

Co możemy zaoferować?
Jeśli lubisz niewyszukany, czasem ordynarny humor, dużo śmieszków i zróżnicowanie charakterów, to może Ci się u nas spodobać. Jesteśmy zgranym towarzystwem, wzajemnie uzupełniającym się wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Jeśli interesują Cię:
 • socjalna gildia z pozbawioną uprzedzeń, wykutą w ogniach śmieszkowania ze wszystkiego i koleżeńska atmosfera,
 • rajdowanie w swoim tempie, bez pośpiechu i presji w aktualnym i przyszłym patchu - obecnie Sanctum of Domination 10/10 w trybie heroicznym oraz 3/10 w trybie mitycznym, obecnie rajdujemy w czwartki (hc), niedziele oraz wtorki (mythic) od 20:30,
 • pchanie wysokich kluczy i osiąganie Keymastera,
 • cykliczne wydarzenia legacy - zdobywanie osiągnięć, wierzchowców oraz nowych wyglądów uzbrojenia,
 • cykliczne mordobicia na PVP - obecnie gramy dla zastrzyku adrenaliny, ale zbieramy się do utworzenia grupy rankingowej na battlegroundach,
 • nauka lub nabranie doświadczenia jako Tank, Healer lub DPS zarówno na rajdach, jak i na dungeonach,
 • pogawędki na discordowych kanałach czatowych i głosowych o niebieskich migdałach.
  To może Ci się u nas spodobać.

Kogo szukamy?
Szukamy osób otwartych, grających przede wszystkim dla przyjemności, bez napinki, ceniących sobie zarówno socjal, jak i dobrą zabawę w organizowanych przez gildię aktywnościach. Szukamy graczy pełnoletnich - wykazujemy się wyrozumiałością jeśli chodzi o harmonogramy pracy czy życie poza grą. Nie ma dla nas znaczenia, czy dopiero zaczynasz przygodę z World of Warcraft, czy jesteś weteranem tego świata - przygarniemy Cię i postaramy się zapewnić Ci to, czego szukasz.
Dołącz do naszej społeczności i eksploruj Azeroth pod sztandarem Sorry Not Sorry. Wskaż nam kierunek, w którym mamy się rozwijać - twój głos ma znaczenie!

Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało, zapraszam do komentowania.
Po więcej informacji i dalszą rekrutację, zachęcam do kontaktu z naszym oficerem-rekruterem /Tumidaj lub ze mną w wiadomości prywatnej na fejsie.

https://i.imgur.com/JPhW8Rs.jpg
im your dad in his 20s.
permalink wysłany:
[PL ONLY]

Poszukiwaczu przygód, czy słyszałeś już o gildii #SorryNotSorry po niebieskiej stronie na europejskim serwerze Silvermoon?
Jeśli nie, pozwól, że co nieco Ci opowiem.

Wszystko zaczęło się od Halloween 2020, gdzie z grupą znajomych postanowiliśmy stworzyć własną społeczność w odpowiedzi na brak gildii, w której czulibyśmy się dobrze i swobodnie.
#SorryNotSorry powstało z myślą o graczach, tych nowych jak i tych doświadczonych, którzy szukają spokojnej enklawy i społeczności, w której ich głos jest ważny i realnie może wpłynąć na dalsze kształtowanie gildii.
Staramy się w dalszym ciągu celebrować indywidualne podejście do gry, inkluzywność i poczucie wspólnoty.
W czasach, gdy graczy World of Warcraft ubywa, ważne jest dla nas jednoczenie się i granie pod jednym sztandarem. Jako przedstawiciele polskiej społeczności tworzymy wirtualne miejsce spotkań, zarówno in-game jak i na naszym discordzie, by wspólnie doświadczać dobrodziejstw, jakie nasza gra ma do zaoferowania.

Szukamy osób otwartych na nowe doświadczenia, grających przede wszystkim dla przyjemności, bez napinki, ceniących sobie zarówno socjal, jak i dobrą zabawę w organizowanych przez gildię aktywnościach. Szukamy graczy pełnoletnich - wykazujemy się wyrozumiałością jeśli chodzi o harmonogramy pracy czy życie poza grą. Nie ma dla nas znaczenia, czy dopiero zaczynasz przygodę z WoWem, czy jesteś weteranem tego świata - przygarniemy Cię i postaramy się zapewnić Ci to, czego szukasz.

Jesteśmy zgranym, sarkastyczno-śmieszkowym towarzystwem, które wzajemnie uzupełnia się wiedzą, doświadczeniem i pasją.
Jeśli interesują Cię:

- socjalna gildia z pozbawioną uprzedzeń, wykutą w ogniach śmieszkowania ze wszystkiego atmosferą,
- wspólne rajdy - obecnie Sepulcher of the First Ones (11/11N, 7/11H) w trybie normalnym w czwartki oraz w trybie heroicznym w niedziele oraz wtorki; planujemy utworzenie stałych grup dla mniej i bardziej zaawansowanych graczy.
- wspólne instancje i kluczowiska, pięcie się w rankingach i osiąganie Keymastera,
- eksplorowanie starej zawartości gry, zdobywanie osiągnięć i wierzchowców,
- próbowanie swoich sił w nowych rolach (Tank, Healer i DPS) w przyjaznej atmosferze,
- pogawędki na kanałach czatowych i głosowych o niebieskich migdałach.
To może Ci się u nas spodobać.

Daj sobie szansę i spróbuj!
Dołącz do naszej społeczności i eksploruj Azeroth pod sztandarem #SorryNotSorry. Wskaż nam kierunek, w którym mamy się rozwijać - twój głos ma znaczenie!

Po więcej informacji i dalszą rekrutację, zachęcam do kontaktu z naszym Oficerem-rekruterem /w Tumidaj lub ze mną /w Grimfizzle.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279300726_5395397420491564_3056975465460125204_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=XCNJobDio9wAX9j9uXQ&tn=nz0pyE0wbrUvbFLU&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AT_ZQuYKMXy_PHGEK9dGwCl-I8vzvhhu5eireJPYr2oLQQ&oe=6273F6A5
im your dad in his 20s.