WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

[H] Wild Hedgehogs - Defias Brotherhood

permalink wysłany:
Tuptuptup! To niedźwiedzie? Nie! To mustangi? Nie! To DZIKIE JEŻE <Wild Hedgehogs>! Dołącz do nas! Wrogów bierzemy na kolce a swoim polewamy trunki! Gildia PvE/PvP, w której gramy razem i nie boimy się wyzwań – to jedno z naszych makr rekrutacyjnych, które mogliście widzieć jeśli gracie na Defiasie, albo połączonych serwerach;)

Dzikie Jeże oficjalnie istnieją od czasów dodatku Warlords of Draenor, jednak nasze korzenie sięgają dużo głębiej w przeszłość, bo gramy ze sobą już od „nastu lat” i to w różne tytuły, a założenie Gildii w WoWie było swoistą formalizacją gamingowego związku…

Nie jestem w stanie spamiętać wszystkich wspaniałych chwil, które przeżyliśmy razem w Azeroth, jednak śmiało mogę powiedzieć, że starczy tego na to żeby powiedzieć, że ta Gildia dla nas dziś jest jak rodzina.

Nasza grupa nigdy nie była przesadnie liczna, bo zawsze stawialiśmy na jakość a nie na ilość. Na początku 2019 roku przyjęliśmy w nasze szeregi kilka osób o bardzo imponującym dorobku w zakresie raidowania i tak zaczął się rozdział w historii Gildii, który trwa po dziś dzień. Położyliśmy większy nacisk na rekrutację i zebraliśmy grupę raidową, która począwszy od Battle of Dazar'alor zdobywa achievementy z serii „curve” za każdy raid, który tylko wyszedł. Może dla niektórych to niewielkie osiągnięcie, ale my jesteśmy dumni z tego, że gramy tylko w gildyjnym gronie i każdy raid w pewnym momencie udaje się „czyścić” jednego wieczora.
Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim Jeżom bo to właśnie dzięki Wam mogę się tym chwalić – jesteście niesamowici :D

Gildię tworzą przede wszystkim ludzie i to właśnie Wy jesteście najważniejsi. Chcecie wiedzieć co łączy najbardziej wszystkie Jeże? To, że każdy tak bardzo różni się od siebie. Mimo różnicy wieku, która czasami sięga około 30 lat i poglądów potrafimy się dogadać, chociaż nie zawsze bywa łatwo.
Jedno z przykazań Jeży mówi „Szanuj Jeża swego”.
Nie chcę Wam mydlić oczu i pisać tutaj o niesamowitych sukcesach i mega atmosferze, bo każdy kto był chociaż chwilę w jakkolwiek bardziej aktywnej Gildii wie, że problemy i ciśnienia pojawiają się zawsze. Mogę Wam natomiast zagwarantować, że niczego nie zamiatamy pod dywan.

Co oferujemy:
- W tym punkcie jest największy update: Raidujemy w 4 grupach: 1 grupa na norm 2 grupy na hc i 1 grupa na m. Jest to stan rzeczy na początek 9.1 - w miarę gry ilość grup może ulec zmianie - staramy się zawsze dostosować do potrzeb Gildii. Generalnie w 9.1 raidujemy 6 dni w tygodniu jeśli by sumować wszystkie grupy.
- Tygodniowe klucze na m+ od 0 do 15+ jeśli jest taka potrzeba chociaż wiele osób robi również wyższe.
- Eventy robimy rzadko (ostatnio mniej więcej raz na dwa miesiące) ale jeśli już to się dzieje to z pompą i np. wygrana to token na miesiąc gry.
- Rated BG organizowane 2x w tygodniu z naszym autorskim systemem gry rotacyjnej co oznacza, że nie ma stałego składu i każdy chętny będzie mógł zagrać.
- Zoptymalizowany i na bieżąco obsługiwany przez nas serwer Discord
- Oddanych ludzi (jeży?), z którymi gra (tuptanie?) to najczęściej sama przyjemność
- Nie ograniczamy się jedynie do WoWa, więc możliwe, że znajdziemy wspólne zainteresowania w innych grach :)

Czego oczekujemy:
- Obecności na Discordzie w wymiarze: minimum podczas raiduc oraz rbg (ze sprawnym mikrofonem)
- Zaangażowania i aktywności jakiejkolwiek – nic nam po „Jeżach Duchach”, którzy przemykają tylko jak cienie na liście graczy – Grasz z nami to się odezwij raz na jakiś czas, chodź na dunga, wypij piwo na Disc – cokolwiek – daj się poznać.

Rekrutujemy, ponieważ przede wszystkim jako Gildia ciągle chcemy się rozwijać aż się cały serwer zatrzęsie od naszego tuptania :)

W Shadowlandsach okazało się, że nasza filozofia gry spodobała się bardzo wielu graczom. Przyjęliśmy w nasze szeregi mnóstwo fajnych osób i bawimy się naprawdę wyśmienicie.

Nie to żebyśmy jakoś mocno to śledzili, ale wydaje nam się, że w 9.1 jesteśmy największym polskim hubem na Defiasie po stronie Hordy - także tego... zapraszamy do wspólnego tuptania ;)

Wielkie dzięki jeśli zebraliście się w sobie żeby doczytać do końca ten post :) Jeżeli jesteście zainteresowani i chcecie tuptać jako Dzikie Jeże to poproszę o kontakt do mnie, czyli:
Crushar#21559 – tudzież do każdego Dzikiego Jeża :)
Można nas również znaleźć in game w Guild Finderze.

Wild Hedgehogs out,
Cya in Azeroth!
permalink wysłany:
Gramy gramy - w swe szeregi zapraszamy :) Od ostatniego posta Gildia jest wciąż aktywna i miło mi powiedzieć w imieniu wszystkich Jeży, że w nowy dodatek wejdziemy "rozgrzani" i gotowi do podboju Azeroth ;) Na pre-patchu ogarniamy nowe mechaniki klas, gramy razem i świetnie się bawimy. Nie brakuje w zasadzie żadnych klas, ale rekrutacja wciąż jest otwarta - im nas więcej tym weselej :)

Jeśli wciąż szukacie aktywnej Gildii, która stawia na zgranie i dobrą zabawę a przy okazji robi sporo contentu to zapraszamy do nas! Nie ma co czekać - dołączcie do stada ;)

Zważywszy na połączenie serwerów mające ostatnimi czasy miejsce zapraszamy oczywiście również wszystkich graczy z Darkmoon Faire, Earthen Ring, Ravenholdt, Scarshield Legion, Sporeggar oraz The Venture Co :)

Najlepiej wyszukać nas w Guild Finderze a w notce aplikacyjnej wpisać WoWcenter.pl żebyśmy wiedzieli skąd dowiedzieliście się o Jeżach.

Lok'tar Ogar!
Cya in Azeroth
permalink wysłany:
https://i.imgur.com/Wpyq5xJ.jpg

Dzikie Jeże pozdrawiają z Shadowlands :) Rekrutacja trwa :)
permalink wysłany:
Jeżyki tuptają moi drodzy i ciągle jest w stadzie miejsce :) Jest nam niezmiernie miło bo Gildia zrobiła się mega popularna a nasza liczebność znacznie wzrosła. Przyjęliśmy w nasze szeregi mnóstwo fajnych osób i bawimy się naprawdę wyśmienicie - także tego... zapraszamy do wspólnej gry ;)
permalink wysłany:
Bump oraz update w opisie Gildii. Pojawiły się w naszym kalendarzu stałe wydarzenia takie jak Rated BG oraz więcej dni raidowych :)

Tup tup :)
permalink wysłany:
Mimo tego, że aktualnie jesteśmy w takim miejscu patcha, że w teorii niewiele powinno się dziać, to u Jeży wszystkie wydarzenia Gildyjne wciąż są aktywne (social, raidy, rbg a nawet eventy - ostatnio niezwykle udany turniej wiedzy z "Lore" z pulą nagród blisko 400k gold).

Jeżeli nie macie z kim grać i szukacie Gildii z przede wszystkim dobrą atmosferą jednocześnie oferującą naprawdę sporo contentu do wspólnej gry to wystarczy zapukać do jeżowych drzwiczek :)

Stuk Tup :)
permalink wysłany:
https://i.imgur.com/at02JfD.jpeg

Aktualizacja głównego posta :) Jeżyki zapraszają do wspólnej gry a na screenie nasze ostatnie For The Horde ;)
permalink wysłany:
https://i.imgur.com/oGpUDvr.jpg

Dzikie Jeże wciąż nieprzerwanie rekrutują moi drodzy :) Dzisiaj Gildyjnie padł Fyrakk - idealne wydarzenie żeby pościka rekrutacyjnego odświeżyć ;)

Aktualnie najstarsza aktywna Polska Gildia na Defiasie a do tego jesteśmy Cross Faction więc zapraszamy również wszystkich chętnych z Alliance!!!

Wesołych i szczęśliwego nowego roku!

Cya in Azeroth ;)
permalink wysłany:
Dzikie Jeże wciąż rekrutują. Xfaction zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego grania i posiedzeń na discordzie :) Aktualnie oprócz tradycyjnego raidowania robimy również glorki :)

https://i.imgur.com/6J2cf53.jpg