WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

[H] REHAB - Burning Legion

permalink wysłany:
Czesc!

Jestesmy grupa ludzi, ktora gra ze soba od kilku miesiecy. Jest to nasza druga gildia na Burning Legionie - poprzednia rozleciala sie, ze wzgledu na wiele niedomowien i niepotrzebnych konfliktow. Spedzilismy pewien czas na Draenorze, jednak wspolnie zadecydowalismy, ze czas wracac na Burning Legion. Jestesmy zdecydowani na progress, zaden hardcore - rajdy weekendowe - jednak, przede wszystkim chcemy aktywnie i sprawnie rajdowac. Nasz obecny progress to 12/12 HC, chcemy zdecydowanie atakowac mythica. Nie oczekujemy od ludzi niczego, czego sami nie moglibysmy Wam zaoferowac, czyli - ogarniecie wlasnych postaci, przygotowanie do rajdu, przygotowanie taktyczne. Sa owszem, wsrod nas rowniez gracze casualowi, jednak i od nich oczekujemy pewnego progressu personalnego. Jesli jestes nowy, ale potrafisz sluchac i chcesz sie uczyc, zawsze pomozemy. Nasz regulamin, jak i niektore z wymagan, moga wydawac sie odstraszajace - niestety, musimy trzymac porzadek. Szanujmy przede wszystkim czas, ktory ludzie poswiecaja na to, zebyscie mogli sobie wszystko ogarnac. Atmosfera jest raczej bardzo luzna, jednak na rajdach, wymagamy bezwzglednej ciszy (chyba, ze macie cos waznego do dodania podczas encounteru) - prowadzac rajd, nie chcemy sie wzajemnie przekrzykiwac i denerwowac.

Jak wyzej widac, staramy sie zorganizowac gildie, tak zeby kazdy czul sie traktowany sprawiedliwie. Jesli uwazacie, ze cos jest nie tak - piszcie do Gm/Officerow. Jak zostalo wspomniane wyzej, nie klepiemy sie po plecach, nie glaszczemy po glowach, jesli jest zle. Moze byc ostro, w szczegolnosci na wyzszych M+ i progressie rajdowym - niestety, z doswiadczenia wiem, ze przeslodzone gildie, stoja w miejscu. My tego nie chcemy - jesli cos spaprzesz - licz sie z tym, ze ktos Ci to wytknie. W druga strone rowniez to dziala - jesli sie wykazesz, to na pewno nam to nie umknie.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu w grze - Epicfuhrer/Epicfury, Hukotv, Amatakan lub bezposrednio na discord - kanal poczekalnia - LINK

Zapraszamy!
permalink wysłany:
Link do discorda nie działa