WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Mgły Pandarii Trailer PL

permalink wysłany:
Aryman napisał :
Jeśli ktoś nie ma pojęcia o fabule WoW-a i jak nawet podaje mu ją jak na tacy i nie może jej pojąć to jego problem. Nie wiem pójdźcie na korki z lore WoW-a czy coś Ja wam lepiej nie pomogę...

Szkoda, już chcialem napisać na PW ile za godzinkę
permalink wysłany:
@Aryman Ja bym Ci radził poprosić dyrekcję gimnazjum, zeby zorganizowała specjalnie dla Ciebie paraolimpiadę z tego lore. Nie wiem, przestań tyle o tym czytać, wyjdź na dwór, może okaże się, że poza WoWwiki istnieje jeszcze żel do mycia twarzy i tonik, a także inni ludzie.

Spinasz się do tej lore, a tak na dobrą sprawę, to chyba nie zauważyłeś, że większości użytkowników tego forum (która się wypowiadała w obu tematach przez Ciebie zasyfianych) wcale nie imponuje Twoja wszechwiedza. Odwrotnie wręcz, irytuje, bo epatujesz nią na lewo i prawo. Słowem - jesteś po prostu nachalny. A nadgorliwość jest gorsza od zatwardzenia.
permalink wysłany:
Rummian, jestes prawie takim bossem jak ja - to komplement!
Btw. ja jeszcze tej wiedzy nie zauwazylem, zauwazylem narazie BRAK WIEDZY i wyciaganie wnioskow, teorie takie jak ta, ze tupolew zahaczyl o skroplona mgle.
mój reflink w goldentowns: LINK
"Mam duszę jak wnętrze konia trojańskiego - dużo zmieści."
  Aryman
permalink wysłany:
Podsumowując i nie odpisując na wasze bez sensowne posty nikt z was przez parę stron nie obalił, ani tego co napisałem o dodatkach, ani nie udowodnił, że moja wiedza na temat lore Warcrafta jest bzdurą, więc jaki jest werdykt?

@Rummian myślisz, że gdybym musiał się przygotowywać do egzaminów gimnazjalnych miałbym czas na poszerzanie wiedzy o lore Warcrafta. Nie no nie mogę, coś Ci już na temat gimnazjum napisałem, ale widzę, że ktoś kiedyś Cię musiał tak hate'ować, skoro nie możesz przestać...

EDIT:
Nie obchodzą mnie jakie tam rasy wprowadzi Blizzard On wie co ma robić, ale sądząc po waszych postach, chcielibyście grać jakimś szajsem bez żadnej podstawy w fabule.
permalink wysłany:
Ktos tu ma kompleksy :<
mój reflink w goldentowns: LINK
"Mam duszę jak wnętrze konia trojańskiego - dużo zmieści."
permalink wysłany:
@Wraafum, toteż ten brak wiedzy, którym Aryman się popisuje, przeradza się w błazenadę ;D.

@Aryman ja nie odwołuję się do Twojego obecnego postępu w edukacji, ale do poziomu mentalnego, jaki sobą reprezentujesz. Wyjdź na chwilę z siebie, stań obok (tylko na chwilę, bo dwóch takich jak Ty to dla tego świata zbyt wiele) i na zimno przemyśl sobie, nie co, a w jaki sposób piszesz. Chociażby:

sądząc po waszych postach, chcielibyście grać jakimś szajsem bez żadnej podstawy w fabule.

Zero pokory, zero zrozumienia dla innych poglądów, zero ogłady. ZERO - tak można skwitować Twoją postawę. End of story.
  Aryman
permalink wysłany:
Odpisując dalej (myślałem, że to już się skończy):

Wasze posty dziesięciokrotnie przewyższają zawartością wiedzę o lore niż moje (przeczytaj co piszesz :D). A dla graczy co uwielbiają wszystko w grze polecam jakieś Runes of Magic czy inną tego typu super grę której F2P jako pierwsze rzuca się w oczy!

PS. Nie znam się na tym RoM czy innych walnąłem tak tylko, może i to jest prawdą...
permalink wysłany:
Ludzie, LUDZIE

Ogarnijcie się, pieprzycie mi tu o podstawach polskiego a nie o lore warcrafta które jest piękne.
Jednakże lore ma mnóstwo luk których blizzard nie uzupełnił sam tylko poprosił o to pisarzy i co niektórzy jeszcze bardziej zrąbali sprawę. A wracając do tematu, Aryman cały czas twierdzi że każdy dodatek ma jakiegoś głównego bossa, niestety muszę się nie zgodzić, bo to że miał on więcej hp czy lepszy loot nie oznacza że jest on silniejszy jeżeli chodzi o o lore, ja do dziś nie jestem w stanie ogarnąć jak śmiertelnicy potrafili zabić Algalon the Observer, który jak dobrze pamiętam jest wysłannikiem tytanów, twórców warcrafta (może i starcrafta i diablo ale o tym nie wiemy).
Dobra opiszę to tak :
w classicu mógłbyś walczyć bez końca z bossami wymyślanymi przez blizzarda dopóki... właśnie, dodatek nie kończy pokonanie głównego bossa lecz jakimś konkretnym wydarzeniem, a to że ma zajebistego bossa z lore to niezła przystawka do głównego dania czyli wydarzenia.
TBC rozpoczął się nie dlatego że zarąbaliśmy rangarosa czy innego bossa, tylko dlatego że otworzył się główny portal do Outlandu i statek Draenei rozpieprzył się w azzeroth.
I znowu dodatek nie kończy zabicie jakiegoś tam łowce demonów czy samą lewą rękę Sargerasa (no może pół) tylko przebudzenie Lich Kinga i tak zaczyna się WoTLK
WoTLK też rozpoczął się wydarzeniem i nie skończył się śmiercią Lich Kinga tylko przebudzeniem Deathwinga który wstał lewą nogą i poprzestawiał trochę świat. I tak samo podejrzewam że Cata nie skończy się śmiercią Deathwinga tylko "przypłynięciem" Pandarów, znowu wydarzenie. Każde z tych wydarzeń jest potwierdzone przez eventy wprowadzane przed wypuszczeniem dodatku.

Więc w końcu doszedłem to tego że nie ma głównego bossa dodatku tylko jest główne wydarzenie.

PS, Archimonde był potężniejszy od Kil'jaedena ponieważ Archimonde został generałem płonącego legionu a Kil'jaeden lewą reką sargerasa i jego głównym agentem, dokładnego cytatu ci nie przytoczę ale pamiętam że było to w wojnach starożytnych
[]---- Palladyni ----[]
"oczyszczą Azeroth ze zła od którego ginie radość życia"
  Aryman
permalink wysłany:
@Danson
No wreszcie jesteś pierwszą osobą, która napisała taki post o jaki mi chodziło...

To tak właśnie jak napisałem opierając się o lore, że najpotężniejszymi bossami dodatków są Deathwing>Lich King>Illidan, nie wymieniając reszty jaka się pojawiła, bo to bez sensu patrząc na to, że WoW to tylko MMO. Z tego co pamiętam to Algalon the Observer nie był zabijany tylko pokonywany, a na koniec dosłownie pisząc dawał po prostu swój loot.

Zwróć na to uwagę, co by się stało, gdyby Ci bossowie nie zostali pokonani, co nowy dodatek by się zaczął? Więc logicznie myśląc byli tymi głównymi bossami, a po ich pokonaniu, nie nastawał pokój w Azerocie/Outlandzie tylko pojawiał się nowy rozdział w historii, że tak to ujmę :)

PS. Archimonde jest już od dawna martwy, konkretnie od końca WCIII bez dodatku, więc po co miałem o nim pisać?
  mikbur
permalink wysłany:
A jak Deathwing nie zginie tylko znów stanie się Strażnikem Ziemi? Takie historie się zdarzają. Może tuż przed śmiercą wydarzy się jakiś cud? :)


.... i tak nadejdą Pandareni :D
permalink wysłany:
Moim zdaniem nawet gdyby ci bossowie nie padli świat toczyłby się dalej i nastały by w końcu te wydarzenia (oczywiście myślę tylko o lore bo jak każdy wiem WoW jest mmo i musi się toczyć dalej, nie zabija się kury znoszącej złote jaja)

ach czasami żałuję że nie jest to jakiś single player z rozszerzeniami do kupienia składającymi wszystko w 1 logiczną całość
[]---- Palladyni ----[]
"oczyszczą Azeroth ze zła od którego ginie radość życia"
  Aryman
permalink wysłany:
To czy Deathwing zginie czy spotka go inny los pewnie się dowiemy jeszcze w tym roku (ale moim zdaniem jeśli nie zginie to coś gorszego pewnie go spotka)...

No to widzisz, WoW to MMO i Ci bossowie musieli prędzej czy później zostać pokonani, skoro mamy na nich raidy.
permalink wysłany:
Można go kochać i nienawidzić za to, że gra jest tak poplątana z lore, ja już nie wiem co o tym myśleć, może zainteresuję się bardziej lore Diablo
[]---- Palladyni ----[]
"oczyszczą Azeroth ze zła od którego ginie radość życia"
  mikbur
permalink wysłany:
Można i tak ale wydaję mi się że w trzeciej cześci też nieźle namieszają i będziemy mieli kolejną bigosową opowieść (oczywiscie tylko fragmenty) Blizzard by musiał chyba stworzyć nową gre :)
permalink wysłany:
Oj tam oj tam, Wraafumie, zapomniałem tylko. W każdym razie następny post Wraafuma będzie jednym z niewielu racjonalnych postów na swojej stronie :3.

@Aryman - no właśnie gimnazjum skończone, ale z interpunkcją gorzej u Ciebie niż u podstawówki :O.
Fajnie sobie ciśniecie, pospinajcie się jeszcze trochę, to może sobie pójdzie, będzie spokoju nieco :D. Rlly, Arymanie, nie jesteś jedynym właściwym człowiekiem, który może interesować się lore, a to, że ktoś ma inną opinię (być może spowodowaną brakiem znajomości lore, ale niekoniecznie :p), to nie znaczy, że jest "niegodzien" istnienia i wypowiadania się o WarCrafcie.

Szkoda, że w Well of Eternity nie będzie tego alternatywnego timeline'u z Krasusem, Rhoninem i Broxigarem :/. Azshary, która jest suaba i wcale nie przez nią rozpieprzył się Kalimdor, też nie będzie, Blizzard wcale o niej nie pamięta, mhm :3.

O ile Thrall będzie Aspektem Ziemi, to Garrosh pozostanie Warchiefem. A to sprowadzi "zagładę" Kalimdoru i Nocnych Elfów, czyż nie :D? Szkoda, że Blizzard wprowadzając w dodatkach jakąś rasę potem prawie że o niej zapomina. Kiedy ostatnio mieliśmy Draenei jakiegoś w fabule? Albo Blood Elfa? Farseer Nobundo i jakaś Blood Knight (o nie, napisałem "jakaś", mój post wskazuje, że należę do grupy ludzi nieznających lore <ironiaaa>). Gdyby każdy dodatek był w jakiś sposób zintegrowany z poprzednimi, to podejrzewam, że Draenei i Nelfy nie pozwoliłyby na odbicie Theramore :D.

A tak w ogóle... Pandaren zaczyna w MoP, od 10. levelu ma Cata -> Outlands -> Northrend -> Cataclysm -> znowu Mop... BLIZZARD WOOT?!
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif