WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Gry

  Fobos
permalink wysłany:
Nie wiem co Ty chcesz od Gothica, ale imo jest to najlepszy RPG, 2 i Noc kruka również. Nie rozumiem zabardzo w czym tkwi problem, ja po prostu przeszedłem gre 3 razy grając w każdym z obozów i czuje się spełniony, nie narzekam, że musiałem zabić opętanego ucznia dla kryształku który potem przysłużył się do obudzenia śniącego.
Dragon Age 2 = Slasher, to już nie jest RPG, zrobili to samo co z Mass Efecktem, mniej cyferek więcej klikania X(w przypadku mojego pada)
W Bulletstorma grałem w demko i powiem, że jako taki "odstresowywacz" daję rade, masakre robi się tam przyjemnie, ale nic poza tym.
Btw. Jak nie lubisz kiedy jest masa dialogów to odradzam Ci Planescape Torment który jest klasyką RPG ;p
Dążący do nieskończoności rozmarzony realista, konsekwentnie zmierzający do celu
permalink wysłany:
Planescape jest świetne, ta masa dialogów to tylko atut. Nie ma to jak przejść się po rynku w Ulu, spróbować jakiejś egzotycznej przyprawy a dopiero potem zająć się questami. Tam wszystko było genialne jeśli chodzi o historię, świat, dialogi albo nawet małe questy czy wątek romantyczny(większość twórców prowadzi je bardzo prostacko jak na tak ważną część dobrej historii).
Ogólnie rzecz biorąc to wg.mnie pod względem fabuły i bohaterów Planescape dorównuje tylko Fallout 1 i 2, chociaż tam tak naprawdę liczyły się duże questy poboczne, easter eggi i nawiązania. Deus Ex też jest świetny pod tym względem ale bardziej przypomina książki w stylu "Fundacji", mniej odniesień do osobistych spraw głównego bohatera ale za to pełen, genialny wątek główny.
Boże co za żal.

LINK
  Lorenco
permalink wysłany:
Co do Gothica - dla mnie skonczyl sie na pierwszej czesci. Swietny swiat, postacie, dialogi, historia - miod. Dwojka mi szczerze nie przypadla do gustu, a nastepnych czesci juz nawet nie probowalem instalowac.
permalink wysłany:
Jeżeli chodzi o cRPG to mnie urzekły obie części Star Wars: Knights of the Old Republic. Zarówno pod względem fabuły jak i rozgrywki. Coś w sobie miała ta gra. I szczerze powiedziawszy, chętniej zobaczyłbym trzecią część, niż MMO LINK. Pomysł jest w porządku, ale same zamierzenia gry, według mnie, przekombinowane.
permalink wysłany:
Demon's Souls na PS3 - jedyne RPG, w jakie grałam, w którym fabuła nie ma żadnego znaczenia i nie przeszkadza to w grze :) Pomijając, że to była moja pierwsza gra, w której zdarzyło mi się zginąć w tutorialu i ten poziom trudności utrzymuje się przez całą grę - oby więcej było takich gier *-* Już nie mogę się doczekać Dark Souls :)

Świątynia Pierwotnego Zła (czy jak to się tam zwało) - gdzie zasady D20 zrujnowały całą frajdę - kiedy najmiększe postacie trafiały w cel, a wszystkie moje "koksy" padały z missami >.> Fabuła nie utkwiła mi w pamięci.
permalink wysłany:
Teraz NeverWinter Nights 2 dorwałem od kolegi >:D, po pierwszej minucie taki trochę Baldur's Gate 2, ale dłużej nie pograłem, jeszcze się okaże wszystko >:D.

@down - nareszcie odstępy :*
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif
permalink wysłany:
Zapomniałem o jRPG'ach. Trzeba będzie dorwać jakieś Final Fantasy na PS2.^^
A póki co gram w Vampire the Masquerade:Radempition. Historia w tej grze była by świetna gdyby nie to że wszystko dzieje się tak szybko. Ale póki co nie gram dużo, w piątek w nocy szarpnę się na dłuższą sesję i może uda mi się wgryźć w fabułę.:D
Boże co za żal.

LINK
permalink wysłany:
Teraz olewke mam na WOW'a i chce przejść w końcu wszystkie Gothici bez czitów bo zawsze się przełamywałem w krytycznym momencie i dalej tylko z czitami xD
permalink wysłany:
Ja właśnie kupiłem najnowsze CD-Action i z ciekawości zainstalowałem CoJ 2. Przeszedłem jakieś cztery rozdziały i muszę stwierdzić że gra jest miodna. Jedynka miała dużo fajnych momentów ale dwójka to jeden z lepszych FPS'ów w jakie miałem okazję grać ostatnimi czasy.
Do tego właśnie pojawiło się demo Bulletstorma na PC, więc w tym tygodniu będzie chyba dużo grania.^^
Boże co za żal.

LINK
permalink wysłany:
Gram ostatnio przez Battle.neta w WarCrafta III The Frozen Throne i dla mnie mapki "nie-blizzardowskie", szczególnie RPG i RP, są świetną zabawą, szczególnie:
Fantasy Life 1.26
Twilights Eve Final
Footmens vs. Grunts
Troll & Elves Speed x4
Tylko 4 mapki, a tyle frajdy dają, że mogę cały czas tylko w WarCrafta grać ^^. Szkoda, że dopiero teraz to odkryłem...
http://i.imgur.com/xZtMKKT.gif
  Fobos
permalink wysłany:
Mi dużo frajdy daje edytor twierdzy ;p, niema to jak zrobić sobie warownie nie do zdobycia i pozwolić botom głowić się jak tu zabić mi króla
Dążący do nieskończoności rozmarzony realista, konsekwentnie zmierzający do celu