WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Solowanie magiem

permalink wysłany:
cześć, zamierzam grać magiem i chciałem się was zapytać czy da radę magiem solować raidy z contentu cata i pre-cata?
permalink wysłany:
Jak wszystkimi innymi postaciami.
  Tomia
permalink wysłany:
Pamiętaj, ze mag to najgorsza klasa w grze do solowania.
permalink wysłany:
To rajdow cata i pre cata?

Soluje mageim BEZ PROBLEMOW wszystko z cata co tydzien (25hc itd)
https://imagizer.imageshack.us/v2/567x229q90/745/wEqPEM.png
permalink wysłany:
Cuteness napisał :
To rajdow cata i pre cata?

Soluje magiem BEZ PROBLEMOW wszystko z cata co tydzien (25hc itd)
Owszem mag jest najgorszą klasą do solowania.
Z Cata/precata nie ma problemów bo masz 720 ilvl i pewnie bossowie padają poniżej 10 sekund.

Jednak jeśli kolega Owsiak będzie grał od początku, to zaraz po wbiciu 100 może być trochę ciężko ze względu na brak gearu (choć w 670-680+ powinno już nie być problemu).

Generalnie jedynym bardziej problematycznym bossem dla maga może być Spine of Deathwing - jako, że nie możesz go zbić "na pałę", mobki swoje uderzyć potrafią, a u maga kiepsko z leczeniem.

Ewentualnie zanim wbije gear do spalenia Maloriaka "na raz" będzie musiał wszystko powoli robić, addy zabijać by go na ostatniej fazie nie zjadły.

Chimaeron też może zjeść kogoś z małym dpsem/selfhealem.

No i Shannox HC zakłada stunlocka jeśli nie ubijesz go DPS-em poniżej 22 sekund.
http://backloggery.com/ludek_cortex/sig.gif
Poważny avatar by Kojt <3
permalink wysłany:
Magiem w Wodzie soluje bez problemu od poczatku malo tego czesc solowalem na Mopie (owszme nie 25hc) i nie twierdze ze jest najlepsza postacia do solowanie - poprostu mwoie ze sie da tak jak ktos napisal KAZDA postacia na 100

No i Shannox HC zakłada stunlocka jeśli nie ubijesz go DPS-em poniżej 22 sekund.
dlatego bije sie piesela a nie shanoxa ^^
https://imagizer.imageshack.us/v2/567x229q90/745/wEqPEM.png
permalink wysłany:
A ja nie mówiłem, że magiem się nie da solować na początku (z tym niedoświadczony gracz może mieć problemy z bossami wymienionymi przeze mnie choćby dlatego, że nie zrobi ich na "pałę" i czasem trzeba będzie jakoś taktykę ogarnąć), tylko to że mag ma najgorzej w tej dziedzinie gry ;)
http://backloggery.com/ludek_cortex/sig.gif
Poważny avatar by Kojt <3
permalink wysłany:
Generalnie grałem troche w WoD'a już ale tylko na privie hunterem. I chciałem czegoś innego próbować, czegoś czym można łatwo solować żeby szybko gold na token mieć. Wydaje mi się że Arcane Mage może być przyjemniejszy
permalink wysłany:
owsiak napisał :
Generalnie grałem troche w WoD'a już ale tylko na privie hunterem. I chciałem czegoś innego próbować, czegoś czym można łatwo solować żeby szybko gold na token mieć. Wydaje mi się że Arcane Mage może być przyjemniejszy


Lepiej usuń ten post bo Tomia cię wyśmieje

A co do najlepszych klas do solowania jest Blood DK, Hunter i Lock ten pierwszy ma najpotężniejszy lifesteal i absorb w całej grze więc jest nieśmiertelny, gdyby nie enrage to mógł by zsolować nawet niektóre bossy w aktualnym raidzie bez większego problemu, A co do dwójki pozostałych to po prostu maja peta i jest cacy choć hunter to aktualnie najprostsza i najbardziej mobilna klasa w grze więc na twoim miejscu bym właśnie to wybrał  Tomia
permalink wysłany:
Mag jest najgorsza klasa do solowania i generalnie do gry jako pierwsza postać.
- jest clothem
- nie ma tankującego peta jak lock/hunt
- nie ma zadnego sensownego selfheal jako jedyna klasa
- musi castować i tankować jednocześnie przez co dostaje głupie pushbacki[cofanie castu srednio po 0,3 sec]. Swoją droga nie mam pojęcia dlaczego tej denerwującej mechaniki nie usuną, huntrd oczywiscie nie ma pushbackow.
+ ma hero i większość bosów zabija na zasadzie kto pierwszy padnie. Dlatego gear w solowaniu magiem jest dośc istotny. Taki Shannox po zabiciu psa potrfi naprawdę mocno bić. Gear z life leech jest mile widziany.

permalink wysłany:
Priest też peta nie ma i jakoś czyszcze raidy z cata. Fakt że ma lepsze leczenie jednak taktyki dla wszystkich są takie same. Wystarczy popatrzeć popróbować i uczyć się na błędach.
permalink wysłany:
A co do najlepszych klas do solowania jest Blood DK, Hunter i Lock ten pierwszy ma najpotężniejszy lifesteal i absorb w całej grze więc jest nieśmiertelny
Acz jeśli jak kolega Owsiak mówi - chce solować dla golda, nie dla samego faktu zabicia bossa w pojedynkę to Blood jest kiepskim wyborem bo... jest wolny.

Obecnie najwięcej kasy idzie natrzepać na raidach Cata 25HC, a tam od ilvl 670+ nie ma znaczenia kim grasz, byle byś jakiś dmg robił, dlatego plusują strasznie klasy z wysokim burstem (najprawdopodobniej najlepsze czasy da się wyciągnąć na enh szamku bo jest melaskiem z BL)... a jak już się w ogóle ma legendarny pierścionek to nie ma co się bawić w najlepszą klasę bo większość bossów zajmie nam max 20 sekund (padną równo z wybuchem pierścionka)

jednak taktyki dla wszystkich są takie same.
Niekoniecznie - w sytuacji gdy nie możemy bossa zdpsować na "pałę" i musimy jednak jakiś taktyk się trzymać, tanki mają najłatwiej bo tyczy się ich najmniej mechanik (lwia część nie tyka tanka, nawet gdy solujemy), natomiast gdy idziemy DPS-em nie dość, że zazwyczaj idzie na nas komplet dpsowych mechanik to jeszcze dostajemy te tankowe w gratisie ;)

Ja na chwilę obecną swoje farm runy robię DK we froście, gear nie jest optymalny bo nigdy nie chciało mi się pełnego setu dla DPS-a zbierać, no i upki pierścionka lecą na tankowy, acz z ilvl 718 oblecenie wszystkich cata raidów zajmuje mi półtora godziny max (łącznie z loading screenami i czasem dolotu) - bossy trzaskam w pełnym rynsztunku tj potek, flask, jedzonko +125 i runka - większość pada w 5-15 sekund z dłuższych walk poniżej minuty udało mi się zbić Ragnarosa (49 sek) i Madness of Deathwing (54 sek)
http://backloggery.com/ludek_cortex/sig.gif
Poważny avatar by Kojt <3
permalink wysłany:
Rogalem Firelandsy czyszczę w 21 minut. Mam ambicje żeby zejść poniżej 20 minut. Z dragon Solul trochę gorzej około 30 ale tam dużo gadania jest i czekania aż się npcki odpalą. Reszta raidów to 10 minutowe spacerki.Prietsem tam gdzie nie mam takiego dpsu na Shanoxa stosuje jeden myk. Mianowicie kiedy pokazuje się trap który zamienia nas w sopel i zamraża ustawiam się tak aby Rageface (to ten pies który na nas skacze i stunuje na 30 sekund) wszedł w tego trapa. Kiedy pozbywam się kundla w ten sposób dps jest już formalnością. Warlockiem raczej problemów nie mam tak cały dps przyjmuje demon. Obecnie ubieram powoli dk i nim też mam zamiar dorabiać w ten sposób. W kolejce mam jeszcze huntera 45 lv i druida feral 75. Oni też sie kiedyś doczekaja 100 lv.

Ludku co do stwierdzenia że taktyki dla wszystkich są takie same. Rozwinę to bo nie o to mi chodziło. Mianowicie ja idę clothem i 5 innych osób idzie clothem, nas wszystkich obowiązują te same mechaniki. To nie jest przecież tak że ja mam gorzej czy łatwiej a inni jeszcze inaczej.
  Tomia
permalink wysłany:
Ja soluje rogalem z 680ilvl. Klasa jest świetna na solowania:
- nieskończony sprint
- dzieki leech psn jestesmy niesmiertelni
- zawsze możemy wyjść z combat vanishem
  purfet
permalink wysłany:
z zaskoczenia każdego wysolujesz maguskiem :)