WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

DPS

permalink wysłany:
Witam nadal mi nie daje spokoju ten dps. Na różnych stronach jakich patrzylem odnośnie dps to jest napisane żeby dawać w crit i Multi tylko problem w tym ze jak w moim gunie zmienilem bony na versalityty i mastery to podniosło mi dps. Z crit i Multi mialem ponad 8500 a z versa i mastery prawie 9 i naprawde nie wiem czy to ma jakies znaczenie czy może mimo ze mam mniejszego dps zostac przy bonach crit i Multi. Wiem ze to może nie wielka różnica ale nie mam pojecia o co tu chodzi. Rozmawialem tez i obserwowalem hunterow MM i najwięcej maja crita i Multi a resztę stat bardzo Malo. Naprawde proszę o pomoc.
permalink wysłany:
Robisz 8500 mając 710 ilvl? Serio? Co ty z autoshota dpsujeaz?
,,Masz wrogów? To dobrze. Przynajmniej o coś w życiu walczyłeś"
permalink wysłany:
Można troche jaśniej. Pytam sie o dps dlatego ze mnie ta sprawa zastanawia. Powtórzę gram hunterem MM i zastanawia mnie czemu mam dmg mniejszego z crit i Multi niż z versalityty i mastery. Wiec jak wiesz co jest nie tak to proszę o pomoc. Naprawde zauważyłem ze wszyscy mm dają w crit i Multi i nie mam pojecia co robię zle. Dlatego proszę o jakas cenna rade. Czy cos mam zmienić?
permalink wysłany:
Crit multi to priorytetowe statystyki wiec w nie powinieneś pakować. Swoim hunterem robie 90k dps przy 719 ilvl. Nwm co robisz źle. Możliwe ze masz zła rotację, lub hunter nie jest dla Ciebie.
,,Masz wrogów? To dobrze. Przynajmniej o coś w życiu walczyłeś"
permalink wysłany:
Możesz mi napisać w jakim przedziale masz Stat. damage w grze od jakiego do jakiego przedzialu. I może wiesz przy okazji czemu jakmi znika ikona o nazwie sniper Training to dps mi na chwile maleje. Czyli mam rozumieć ze wszystko ladowac tylko w crit i Multi? Ja naprawde staram się ogarnąć i chce grać hunterem bo przyjemniej mi się nim gra niż roque. Nie wiem czy to ma znaczenie ale w mobki ja i ponad 100k wale.
permalink wysłany:
Czytam ten temat i po prostu ręce mi opadają, nie wiem czy ty tak naprawdę czy ty sobie jaja robisz ale jak mierzysz dps to podaj to co pisze ci recount(addon do pomiaru dps itp) to będzie jaśniej, poza tym przeczytaj sobie co robi twoje mastery to będziesz wiedział dlaczego dps ci maleje.
permalink wysłany:
Tak nie mam co robic tylko pisac bzdury. W sumie nic się sensownego nie dowiedziałem. Wiec w sumie jakie to ma tak naprawde znaczenie. Porobię popróbuje i zobaczę.
permalink wysłany:
Mastery: Sniper Training
Requires Hunter (Marksmanship)
Requires level 80
When you stand still for 3 sec, you gain Sniper Training for 6 sec, which increases your damage, shot range, and critical strike damage by 5%.

Wszystko już wiesz czy dalej nie :D?


Dodatkowo dps zależy również od talentów. Jezeli jesteś w MM i twój ostatni spell to lone wolf a masz przy sobie peta to też się nie dziw :)
permalink wysłany:
Tak juz ogarnalem znalazłem filmik na youtube o MM i tam nexos wszystko tłumaczy a moim ostatnim spellwm jest focusing to jest ten środkowy bo według mnie jest najbardziej przydatny ale dzieki za pomoc i pozdrawiam.
wysłane po 1 minucie 39 sekundach:
Lukasyno napisał :
Tak juz ogarnalem znalazłem filmik na youtube o MM i tam nexos wszystko tłumaczy a moim ostatnim spellem jest focusing to jest ten środkowy bo według mnie jest najbardziej przydatny ale dzieki za pomoc i pozdrawiam.