WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Za kilka dni mam zamiar kupic battlechest, co dalej?

permalink wysłany:
Tak jak w temacie, aktualnie gram na koncie trial do 20lvl 1. Co mam zrobić (gdzie wejść i co wpisać) po zakupie battlechestu? 2. Gdy wyjdzie Nowy dodatek Battle for Azeroth również mam zamiar go nabyć i co mam wtedy zrobić? Proszę o odpowiedź na te dwa pytania :)
permalink wysłany:
Jeśli kupiłeś kod na Battlechesta to klikasz przycisk "Zrealizuj kod" który jest tutaj pod logiem World of Warcraft Legion

https://zapodaj.net/images/361c25e3f9752.png

następnie wpisujesz kod i wybierasz konto które ma zostać ulepszone.

Jeśli kupisz jakiś dodatek to tak samo, natomiast w przypadku zakupów bezpośrednio od Blizzarda przez Battlenet przy zakupie wybierasz konto, płacisz i gra sama się ulepsza.
permalink wysłany:
Dzięki za jasną odpowiedź ;)
permalink wysłany:
Teraz jest przecena na Legion i BC ale jeśli kupię przez battlenet to od razu bede musiał grać żeby czas gry mi nie minął czy będę mógł wpisać te kody i zacząć grać np miesiąc po kupnie i mieć ten miesiąc grania od zaczecia gry?
permalink wysłany:
O ile mnie pamięć nie myli (bo zaczynałem grać na globie kilka ładnych lat temu), to abonament (tzn. to 30 dni za kupno WoWa) odlicza się w momencie dodania Battle Chesta. Jeśli więc chcesz kupić teraz, a pograć za miesiąc, to dodaj kody do konta Battle.net dopiero za miesiąc.
permalink wysłany:
Dzięki a wiesz może do kiedy będzie przecena na Legion i BC z okazji czarnego piątku?
permalink wysłany:
do 27 albo 28
tylko że kupując przez Battlenet od razu dodaje się do konta i aktywuje jeśli korzystałeś z triala to do 48h trwa ta aktywacja(zmieniając hasło można przyśpieszyć ;p)

nie wiem co w przypadku kupowania jako giftu/podarunku czy daje się nazwę konta i przyjaciel otrzymuje na swoje konto, czy dostaje się klucz
permalink wysłany:
Wydaje mi się, że po dodaniu BC i Legionu trzeba było jeszcze wybrać opcję upgrade'u konta (m. in. z tego powodu, że do jednego konta Battle.net może być podłączone kilka kont). Dopóki tego nie zrobi, to czas gry nie powinien zacząć się odliczać.
permalink wysłany:
Ja teraz kupiłem legion na tej przecenie i przy kupnie musiałem od razu podać konto na które chce kupić, dopiero potem przechodziło się do płatności.
permalink wysłany:
Witam.
Jestem kompletnie zielony obecnie z powoduu tego ze od Wotlk nie gram w WoWa. Jak iserwer polecili byscie pod polskie gildie? Zalezy mi by serwer nie byl wyludniony i byl to serwer PvP. Przydalo by sie rowneiz info dotyczace gildii.
permalink wysłany:
Ja kupowałem kiedyś tam Battlechesta i dwa dodatki z Battlenetu ale z zamiarem natychmiastowej aktywacji, więc nie wiem czy idzie to jakoś wstrzymać(dawno to było). Jednak wątpię.

To zależy jaka frakcja Horda trzyma się głównie na Burning Legionie masa rodaków i gildii. Jest jeszcze sporawo polskich graczy na Defias Brotherhood po tej stronie konfliktu. Natomiast Przymierze podzieliło się głównie właśnie na te dwa realmy, oba są pvp w tym, że w następnym dodatku usuwają ten podział(będzie można decydować czy chce się world pvp czy nie).
permalink wysłany:
Aha... czyli kolejna dobra zmiana... Jak ktos nie chce World pvp to nie gra na serwerze pvp...
permalink wysłany:
Nie do końca, nie będzie serwerów pvp ani pve. Po prostu włączasz sobie, że chcesz pvp i w świecie spotykasz również tylko i wyłącznie takich graczy w zamian masz zwiększoną ilość doświadczenia i lepsze nagrody za różne aktywności, żeby wynagrodzić dodatkowy element trudności oraz poświęcony czas podczas ścierania się z przeciwnikami, gdy robisz np world quest. Nie do końca jeszcze wiadomo jakie będą zachęty do grania z włączonym open world pvp.

Natomiast jeśli chcesz zrobić zadania na spokojnie w jednym z głównych miast(i tylko tam) możesz zmienić sobie, że nie chcesz się bić, wtedy spotkasz tylko takich graczy, którzy też nie chcą. Nie da się tego zmienić podczas robienia zadania.

Jak dla mnie spoko, aktualnie nawet na serwerach pvp nie ma parcia na nie. Ludzie totalnie to olewają, więc jeśli Blizzard jakkolwiek zachęci ludzi do walki to będzie to ogromny postęp ;p
permalink wysłany:
No niestety world pvp umarlo w tej grze jak wiele innych fajnych rzeczy.
permalink wysłany:
World PvP umarło przez graczy, a nie deweloperów. Dzisiaj każdy stawia na szybkie world questy, power-leveling, heirloomy, Elixir of the Rapid Mind etc. Jak ktoś Ci zabija moby potrzebne do zrobienia questa to nadal możesz go nękać, jak za czasów Classica, aż gość przeloguje się na maina.