WoWCenter.pl
Kriach spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
Uaredie spełnił kryterium osiągnięcia More Fun With Friends.     
MakaO zdobył Rivermane Robe.     
Equalityy zdobył Biornskin Vest.     
Makoto zdobył Cloudstriker Cord.     
Muattin zabił Varimathras (Heroic Antorus, the Burning Throne) po raz 3.     
liq zabił Varimathras (Heroic Antorus, the Burning Throne) po raz 7.     
PapryQ zdobył osiągnięcie Into The Wild Blue Yonder.     
Jazz zabił Siamat po raz 7.     
Puchy11 zdobył Bonespeaker Sandals.     
Dew389 zdobył Nethercaller Cloak.     
Imtomes zdobył Choker of the Fire Lord.     
St3aDq zabił Cordana Felsong (Mythic Vault of the Wardens) po raz 4.     
MattzPwnz zdobył osiągnięcie The Long Riders.     
FenomenSSL zdobył The Walls Fell.     
Tooly zdobył Foul-Sadist's Seal.     
Naoomi zdobył osiągnięcie Explore Borean Tundra.     
perseusz spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     

Token a nowicjusz

  Oldos
permalink wysłany:
Witam. Po kilku latach podchodów do WoW'a stwierdziłem że w końcu nadszedł ten dzień by spróbować z czym to się je. Żeby czasem nie wyrzucić pieniędzy w błoto najpierw sprawdziłem jeden z privów na którym wbiłem 41 level warriorem i stwierdziłem że gra mi się na tyle podoba że warto by było zacząć bawić się na globalu. Jestem w stanie kupić battlechest + Legion + 60 dni. Na razie mam plan by boostnąć jakąś postać (najlepiej warriora bo mam z nim jakiekolwiek doświadczenie) do 100 lvl i zacząć nim robić starsze raidy bo na nowszych po pierwsze brak dobrego gearu i po drugie co ważniejsze zero doświadczenia. W tym samym czasie stworzyć drugą postać (może dk?) i starać się ją szybko wyexpić jednoczenie chodząc na raidy odpowiednie dla aktualnego poziomu drugiej postaci już z drużyną by ogarnąć taktyki i ogólne PvE na raidach. Za zarobionego golda starać się ubierać jedną i drugą postać by zwiększyć ich efektywność w farmieniu oczywiście również odkładając na token. W wakacje dziennie mogę poświęcać grze do 6-7 godzin zaś później do max 5. Jeśli miałbym zacząć to pewnie koniec lipca początek sierpnia. Co o tym myślicie? Jakie są szanse że po tych trzech miesiącach będę na tyle ogarniał by zarobić na token? Oczywiście wszelkie rady co do tego jak zacząć mile widziane.
permalink wysłany:
Odezwij sie na skajpa do mnie, moge Ci pomoc/odp. na te pytania.
Wyslalem Ci PW
permalink wysłany:
Token to nie jest problem w wowie. Jeśli zaczynasz to skorzystaj z RAF-a (Recruit a Friend) przed aktywacją zakupionych kluczy.
Za RAF-a ludzie płacą goldem albo jakimiś itemkami, ja np. dopłacam połowę do pierwszego tokena (obecnie jakieś 120k golda), po prostu popatrz kto da lepszą ofertę, sprawdź czy Cię taka osoba nie wykiwa i zrób z nią RAF-a.
Dodatkowo będziecie mieć boost exp x3 do 90lvla przez 3 miesiące od startu RAF-a.

Po prostu zaraz jak wejdziesz na legion to weź sobie gethering + profke i rozwijaj ją. Pooglądaj na yt co opłaca się farmić i tak na tokena uzbierasz.

Moja krótka historia, po wyjściu legionu grałem 3 miesiące -> przestałem grać -> wróciłem miesiąc temu pisząc do blizzarda o 7 dni darmowe (bo przysługuje) -> wyfarmiłem tokena w 7 dni -> w miesiąc mam już 3 tokeny. (tak więc polecam swoją wiedzę)
permalink wysłany:
Po jakim czasie można pisać o te 7 dni? I co dokładnie pisałeś na czacie? :)
permalink wysłany:
mucios napisał :
Po jakim czasie można pisać o te 7 dni? I co dokładnie pisałeś na czacie? :)

Ja po 3-4 latach grania poprosiłem o 24h b o wiedziałem, że na urodziny dostanę kasę i sobie kupię. Dostałem 7 dni grania, życzenia i tort ingame. Jak dobrze uargumentujesz i nie będziesz chciwy i prosił co kwartał to też dostaniesz.
http://steamsignature.com/card/0/76561198026715524.png