WoWCenter.pl
Wtorek zabił Yogg-Saron po raz 5.     
liq zdobył Cruel Gladiator's Ring.     
DellUser zabił Kur'talos Ravencrest defeats (Mythic Black Rook Hold) po raz 55.     
Zagadkaa zdobył osiągnięcie Armies of Legionfall.     
Osiol zabił Grand Magistrix Elisande (Heroic Nighthold) po raz 3.     
basel1 zdobył Fel-Treated Belt.     
MakaO zdobył Cruel Gladiator's Ring.     
Kumbol zabił Xavius (Raid Finder Emerald Nightmare) po raz 1.     
w0y7a5 zabił Gul'dan (Heroic Nighthold) po raz 2.     
Vampyr78 spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Orc Slayer.     
xGlarex zabił Guarm (Mythic Trial of Valor) po raz 5.     
Kefiozo zdobył Bonespeaker Cinch.     
Xauwey zabił Advisor Vandros (Mythic Arcway) po raz 13.     
Colt zdobył Helmet of Reverent Loyalty.     
Lilija spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Vantu zdobył Wardbreaker Warboots.     
Saimeraa spełnił kryterium Death Knight osiągnięcia Undead Slayer.     
szlachetna zdobył Aldrachi Warblades.     

Kupno gry i dodatków (kilka pytań)

permalink wysłany:
Witam!
Jestem nowy w całym Uniwersum WoWa i chciałbym zadać kilka pytać. Grałem tylko do 20lvl Paladynem i bardzo mi się spodobało. Planuje kupić sobie dodatek Legion i zacząć całą zabawę lecz nie wiem czy dobrze robię. Słyszałem, że ten dodatek to poprostu miazga i sam chcę się o tym przekonać. Czy to dobry dodatek na rozpoczęcie przygody? Czy nie będę miał problemu z Questami? Potrzeba znajomych do tej gry? Czy w zestawie do Legionu jest PrePaid? Z góry dzięki za pomoc :D
permalink wysłany:
Każdy dodatek jest dobry na rozpoczęcie gry. Nie powinieneś mieć żadnych problemów.
permalink wysłany:
Taka drobna uwaga, Legion nie zadziała bez Battlechesta.
permalink wysłany:
Legion zadziała każdemu bo każdy gracz dostaje wszystkie dodatki za free. Battlechest kup na początek bo daje miesiąc gry wiec oplaca sie. Dodajesz wtedy do konta legion i grasz :) Oczywiście ze sie opłaca i kupuj jak najszybciej jeżeli Ci sie spodobało :) ale pamiętaj, ze do tego musisz kupić abonament bo sam dodatek nie dodaje czasu gry do konta. Po zakupie dodatku dostaniesz w menu opcje boosta jednej postaci do 100lvl za free. To świetna opcja aby szybko dogonić chociaz troche reszte ludzi i grać od poziomu dodatku. Polecam przy tworzeniu postaci opcje trial 100lvl - masz wtedy możliwość grania przez jakiś czas na 100lvl dana postacią, a pózniej odblokowania jej wlasnie tym boostem.

Polecam serwer Defias Brotherhood gdzie jest sporo Polaków. Sam tam gram i ludzie pomogą Ci. Sa dwie duże społeczne gildie tam ;) jeżeli nie chcesz grać z ludźmi to dzisiejszy wow nie wymaga tego, ba nawet raidy na normalu zrobisz z ludzmi wyszukanymi pózniej bez problemu :) a jeżeli nie masz na to ambicji to i tak zrobisz rajdy przez LFR gdzie jest jeszcze mniejszy poziom trudności, ale dostajesz ten sam gear (z obniżonym ilvl ale jeżeli zależy Ci tylko na szybkiej zabawie jak znalazł).
Legion jest świetny i powoli wciągnie Cie, a teraz jest masa uproszczeń w patchu 7.2 dla nowych graczy i duuuzo sposobów na szybki, dobry gear.
permalink wysłany:
Legion zadziała każdemu bo każdy gracz dostaje wszystkie dodatki za free.

No chyba nie.
permalink wysłany:
EjPii napisał :
Legion zadziała każdemu bo każdy gracz dostaje wszystkie dodatki za free. Battlechest kup na początek bo daje miesiąc gry wiec oplaca sie.

Nie, nikt za darmo dodatków nie dostaje, trzeba kupić Battlechesta aby mieć podstawkę oraz wszystkie poprzednie dodatki. Tak jest w to wliczony miesiąc gry.
Tak można zrobić postać na 100 poziomie i pograć nią maksymalnie 8 godzin, pozwala przetestować różne klasy na wysokim poziomie.
permalink wysłany:
Opłaca się kupić od razu battlechesta i Legion?
permalink wysłany:
Opłaca i nie , ponieważ możliwe że chwilkę pograsz i gra ci nie przypadnie do gustu.
Kup na początek BC i zobacz jak ci się będzie grać , jeżeli natomiast chcesz ominąć cały stary kontent , to kup również Legion a dostaniesz BOOST do 100lvl i zaczniesz grę na obecnym dodatku .

Pozdrawiam