WoWCenter.pl
Vampyr78 zabił Sisters of the Moon (Raid Finder Tomb of Sargeras) po raz 1.     
Pavvcik zabił Hounds of Sargeras (Mythic Antorus, the Burning Throne) po raz 2.     
xGlarex zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Imtomes zdobył Shiny Shard of the Flame.     
liq zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Dansun zdobył Nightborne Noble's Cloak.     
Airwaves zabił Fallen Avatar (Raid Finder Tomb of Sargeras) po raz 3.     
Bernard zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Okrutnik zdobył osiągnięcie Ten Tabards.     
Joolsor zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Gadzet24 zdobył osiągnięcie Twenty-Five Tabards.     
paramount zabił Talon King Ikiss po raz 2.     
nehbet zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
Jazz zdobył Imonar's Demi-Gauntlets.     
Zaskroniec zdobył Netherfiend Trousers.     

Pomoc dla każdego!:)

  export
permalink wysłany:
Dzięki Wam wielkie.
To teraz czekam do stycznia, nie mogę się doczekać!

Nie chcę dodawać nowego posta, więc edytuje ten.
Na stronie z kluczami jest napisane "UWAGA! Klucze do wersji Battlechest są przeznaczone wyłącznie dla nowych kont! NIE DODAJĄ ABONAMENTU DO ISTNIEJĄCYCH KONT WORLD OF WARCRAFT!" czy to oznacza, że nie mogę dzięki temu ulepszyć swojego konta, na którym grałem tylko na udostępnionym trialu? Rozumiem to tak, że muszę założyć nowe konto, żeby wykorzystać battlechesta. Już sobie odpowiedziałem.

...ale jest jeszcze jedno. Czy jakbym chciał zacząć grę z pomocą RAFA od kogoś, to gdzie szukać takich osób i czy ten sposób wiąże mnie jakoś z zapraszającym? Czy to tylko kwestia dogadania dwóch stron?
permalink wysłany:
Można takim kluczem ulepszyć konto trial. W opisie chodzi o to, że jak już ulepszysz to konto, to nie możesz kupić kolejnego klucza, żeby dodać sobie kolejny miesiąc gry. Miesiąc gratis obowiązuje tylko albo na nowe konta albo właśnie na nowo ulepszone.
permalink wysłany:
Możesz ulepszyć tylko konto starter. Na koncie, na którym został aktywowany Battlechest nie możesz już ponownie dodać Battlechesta, żeby skorzystać z kolejnych 30 dni gratis (chyba że do konta Battle.net dodasz kilka kont WoW, ale wtedy za każde trzeba osobno płacić abonament). Battlechest w przeliczeniu na miesiąc wychodzi taniej niż pre-paid na 60 dni lub oferta z oficjalnego sklepu, stąd musi istnieć taka blokada - inaczej zamiast abonamentu, każdy doładowywał by czas gry kolejnym Battlechestem ;)

RAFa najlepiej poszukać wśród znajomych, a jeśli nikogo nie masz to możesz sprawdzić na forum temat "RAF - temat zbiorczy", gdzie ludzie wrzucają oferty lub załóżyć nowy temat o podobnym tytule.
permalink wysłany:
W sumie mam pytanie w sprawie gildii, bo trochę nie kumam tego cross realmu. Czy jesli zalozy sie gildie na X realmie to można normalnie zapraszać ludzi z realmu Y? czy wszyscy muszą być z jednego realmu? Jeśli można zapraszać z innych, czy jest jakiś maximum powiedzmy do 4 realmow?
permalink wysłany:
Spoiler (pokażukryj)
Airwaves napisał :
Kemoc napisał :
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam kilka nowych pytań.

1. Czy na Class Order Hall można zarobić?
2. Order Resources można zdobywać tylko poprzez robienie questów?
3. Zbugowana misja na drugi artefakt. Mam już broń w ekwipunku, a misja każe mi ją podnieść raz jeszcze - oczywiście nie mogę tego zrobić gdyż gra informuje mnie, że ten przedmiot już posiadam. Co radzicie?
4. Jaka jest aktualnie najbardziej opłacalna pod kątem zarabiania na niej profesja?

1. Można zarobić, ale nie tyle co za czasów WoDa na garnizonie. Od czasu do czasu trafiają się misje z których można wyciągnąć kilka k golda, ale wymagają ogarniętych i ubranych kompanionów aby mieć ok. 200% szans.
2. Order Resources zdobywasz przez World Questy i "znajdźki" rozrzucone po całej mapie. Dropią również z rare mobów/elit. Jest opcja żeby wymienić Blood of Sargeras za Order Resources w Dalaranie (dobre jeśli potrzebujesz szybko nadgonić np. Class Hall Upgrades).
3. Poczytaj komentarze na Wowhead, może ktoś znalazł rozwiązanie. Jeśli robisz wszystko w porządku, a nadal nie działa to napisz ticketa do Game Mastera.
4. Pytanie czy chcesz zarobić jednorazowo dużo golda, czy raczej w dłuższej perspektywie (np. w miesiąc) zarobić sobie na pre-paid? Jeśli to pierwsze to głównie profesje, które zapewniają ciekawe mounty/pety np. engineering. W przypadku drugich zasada jest taka sama jak w każdym dodatku - stały zarobek masz z profesji zbierackich herbalism > mining > skinning. Przydają się też profesje, które dają consumables potrzebne do rajdów, a więc Alchemy/Enchanting/Jewelcrafting. Można nawet zarobić na cookingu lub sprzedaży samych materiałów do fooda (najlepiej jest to robić na postaci która ma skinning, bo i tak musisz wszystko zlootować, żeby oskurować mobka).


Dziękuję za odpowiedź.

Jest możliwość zmiany wyglądu formy wilka u szamana? Kiedyś robiło się poprzez odpowiedni glyph. To samo pytanie odnośnie form u druida. Jeśli jest możliwość to w jaki sposób? :)
permalink wysłany:
Dansun napisał :
W sumie mam pytanie w sprawie gildii, bo trochę nie kumam tego cross realmu. Czy jesli zalozy sie gildie na X realmie to można normalnie zapraszać ludzi z realmu Y? czy wszyscy muszą być z jednego realmu? Jeśli można zapraszać z innych, czy jest jakiś maximum powiedzmy do 4 realmow?

Gildie, z tego co się orientuje są ograniczone tylko do danego realmu. Jedyny wyjątek stanowią connected realms, są to realmy połaczone ze sobą na stałe. Gildia na jednym z takim realmów może mieć członków z realmów połączonych z danym realmem.

Kemoc napisał :
Jest możliwość zmiany wyglądu formy wilka u szamana? Kiedyś robiło się poprzez odpowiedni glyph. To samo pytanie odnośnie form u druida. Jeśli jest możliwość to w jaki sposób? :)

Tak, można zmienić formę wilka, są 2 glyphy, jeden robi wilka niebieskiego, drugi zmienia go w raptora.

W przypadku druida, zmieniając kolor włosów(night elf i troll) lub futra(worgen i tauren) zmieniasz kolor formy kota i niedźwiedzia. Travel Form można zmieniać glyphami ale tylko jeden glyph można na to założyć. Aktualnie są: gepard, orka, sowa, sarna.

Dodatkowo na 100 poziomie są artefaktowe bronie, które zmieniają wygląd formy kota(dla ferala) i niedźwiedzia(guardiana). Dla każdego jest 6 modeli po 4 kolory każdy, trzeba je najpierw odlobkować.