WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Pomoc zagubionemu.

  Tenze
permalink wysłany:
Hej,

Trochę poszperałem po forum i zdaje sobie sprawę że być może tutaj to było kilka razy poruszane. Ale proszę o pomoc.


Swoją przygodę gdzieś zakończyłem na etapie dodatku Cataclysm czyli wieki temu. Dziś nowe konto okres 20LVL i szok. wszyscy maja maks 50 LVL. Na Cata o był podejrzę 85. Tak wiem były następne dodatki więc LVL były wyższe. Pierwsze pytania:

1. Co się stało z kontami powyżej tego 50 LVL.
2, Czy po zmianie zakresu LVL zmieniono też możliwości LVL w krainach - dopasowanie to mniejszego lvl? Tutaj w skrócie chodzi oto czy np. mogę udać się na North i sobie poradzić bez większych problemów na tym 50 lvl? Czy tylko pozostają mi stare lokacje do 50 LVL a do reszty można wrócić kiedyś przy okazji :)
3. Jak to wpłynęło na samą grę PVE i PVP.

Kolejne pytanie jest obecnie o zakup "czasu gry". W necie możemy spotkać dwa główne sposoby. Abonament ok 12 euro oraz karty prepaid(30/60dni). I teraz tak zgodnie z informacją Abonament daje mi dostęp do wszystkiego co się obecnie ukazało poza nowym dodatkiem Shadowlands(logiczne zresztą). Czy Prepaid daje mi dokładnie to samo ? czyli w sensie efektu kupienia dla gry to jest jedno sami tylko pod różnymi nazwami ?

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem ale jak zobaczyłem te zmiany trochę się zgubiłem się i wolę mieć pewność że można wracać mimo wszystko
permalink wysłany:
1. Niedawno blizzard wprowadził lvl squish. 50 poziom obecnie = 120 poziom przed squishem.
2. W wowie jest system skalowania krain do twojego poziomu. Ostatnio całkowicie zmienili levelowanie i już na dziesiątym poziomie możesz wybrać, w którym dodatku chcesz expić (pod warunkiem, że masz już przynajmniej jedną postać na max poziomie). Jak to twoja pierwsza postać to system wrzuca Cię do dodatku bfa, ale nie jestem tego pewny.
3. Zmiany sprawiły, że możesz wybrać w którym dodatku chcesz expić a i samo wbijanie poziomu jest dużo szybsze.
4. Do zabawy potrzebny Ci jest tylko abonament/czas gry. Abonament/czas gry daje Ci dostęp do wszystkiego z wyjątkiem dodatku shadowlands. Prepaid i czas gry to to samo.
5. Zmian jest dużo, ale gra "prowadzi za rączkę" i każdy sobie poradzi.
permalink wysłany:
uwierz mi - zasady nie zostały zmienione. questy dalej opierają się na tym samym, niektóre są bardziej fabularne albo wprowadzają cię w mikroscenariusz wydarzenia. wadą powrotu może okazać się strach przed tym, że w czasie twojej nieobecności azeroth gnało do przodu. od czasów cata minęło spooooro czasu i ten świat się zmienił. przypomnij sobie, jak wyglądał przed kataklizmem, potem to co wniósł kataklizm, a do tego dodaj, że po nim były jeszcze kolejne dodatki, które sprawiły, że do eastern kingdoms i kalimdoru średnio jest sens wracać. Najnowszy dodatek sprawił, że jednak można to robić i przelewelować większość czasu właśnie w podstawowych krainach. ma to swój sens, bo nawet głupie skałki, czy skóry mogą mieć jakaś wartość, tak samo jak rare dropy z rare mobów. Oczywiście to dużo na wyrost, bo prawda jest taka, że wowem rządzą ci, którzy mają swoje alty i nie bawią się w handel, skoro wszystko mogą wytworzyć sami. to największa bolączka tej gry. squish wszystkiego od levelowania do crafcenia. Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli chciałbyś zacząć wszystko od nowa i masz duuuuuuuuuuuużo czasu, który chciałbyś poświęcić jednej grze, by ją poznać, to stworz sobie nową postać/postaci i graj i poznawaj ten świat na nowo. najlepsze co może ci ta gra dać, to to, co możesz zrobić do momentu wbicia maksa, a nie grind i farma po jego wbiciu.
kasa na token za 30zł
  Tenze
permalink wysłany:
Hej,


dziękuje za odpowiedzi pomogły rozjaśnić sytuacje :)Przekonaliście mnie :) Dzięki wam postanowiłem znowu chwilę pobawić się w tą grę :) Dzięki wielkie za pomoc :)