WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Rozpoczęcie gry: Shadowlands czy Classic

  Oaken
permalink wysłany:
Witam, pograłem w wersję próbną(do 20 poziomu) WOW'a i jestem zachęcony, by pograć dalej. Stąd pojawia się moje pytanie- zacząć grać w Shadowlands czy zacząć od Classica, tym bardziej, że przy premierze Shadowlands wychodzi TBC i można ograć content, który w aktualnym World of Warcraft nie jest już dostępny. Chętnie nadrobiłbym ten content, ale czy nie odbije się i czy gra nie jest przystępniejsza jednak w aktualnym wydaniu? No i czy nie ucieknie mi content z Shadowlands? Zdaje się na zdanie starszych wyjadaczy.

Do tego ktoś mógłby polecić mi jakieś kompletne kompedium lub kompedia wiedzy wprowadzające w całe lore świata Warcrafta?

Pozdrawiam :D
permalink wysłany:
na classik był hype, który się szybko skończył. prawda jest taka, że to żer na sentymencie, na stare zasady, grę (w porównaniu do obecnego patcha) trudniejszą. Problem jest taki, że ludzie ją taką zapamiętali, a gdy siadają do classica dziwią się, że manę trzeba regenerować piciem potków/napojów, cooldowny są inne, zależności wewnątrzgrowe również. brakuje wielu gry-taxówek, przez co wszędzie dotrzeć jest trudniej. A gdy już grasz, to okazuje się, że gra nie ma przed tobą tajemnic, bo już 100x farmiłeś kiedyś dane insty, wiesz gdzie grindować w poszukiwaniu ulubionych przedmiotów, poznawanie świata, to odkrywanie mapy, którą znasz już na pamięć. czar pryska, bo to wszystko już poznałeś (patrząc okiem doświadczonego gracza).
A Shadowlands? ciężko mi uwierzyć, by był rewolucją, ale mimo wszystko będzie "czymś nowym".
kasa na token za 30zł
  bydlakk
permalink wysłany:
zalezy jak na to patrzec, classic dalej jest pod wieloma wzgledami lepszy, przede wszystkim w levelingu i rozwoju rpgowym postaci

od cataclysmu leveling to przebijanie sie przez moby 2 spelami, troche sie to starali poprawiac na przestrzeni lat, mozliwe ze dopiero po itemlvl i lvl squishu to bedzie mialo rece i nogi w shadowlands

skad masz info ze tbc wychodzi? tego w tym roku nie zobaczymy moze na koniec przyszlego
permalink wysłany:
nie twierdzę, że classic nie ma zalet, bo faktycznie, gdybym nie grał w wowa i zacząć miał od nowa wiedząc, że jutro wychodzi classic, pewnie zacząłbym od niego. problem w tym, że do klasika wbijają ci, którzy już w niego grali, a przez przypadek tylko ci, którzy chcą wowa spróbować. Co innego grać na równych zasadach z innymi, którzy zaczynają grę, a co innego grać wśród ludzi, którzy wiedzą co i jak, bo już to przerabiali. teraz już nawet wowhead jako wikipedia otwiera oczy, a wtedy trzeba było poznawać wszystko na własnej skórze. Sam się przekonałem o tym jakiś czas temu gdy expiłem w redridge i przypomniałem sobie, że były tam obszary, w których samemu się nie przebywało.
kasa na token za 30zł
permalink wysłany:
Ta informacja jest dla mnie ważna. Poza tym próbowanie czegoś nowego zawsze było jednym z najfajniejszych pomysłów dla każdego. Ja też to lubię i jak tylko zdecydowałem się tym bardziej zainteresować. Przy okazji, mówiąc o tym, chciałbym wizyta zasób z nim można przeczytać informacje na ten temat więcej witryny.
permalink wysłany:
w Shadowlands moim zdaniem.