WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Pytania żółtodzioba

  Thame
permalink wysłany:
Witam wszystkich,

Zacząłem grać w WoW'a kilka tygodni temu (nigdy wcześniej nie grałem). Wbiłem 110 poziom - nie kupiłem jeszcze BfA gdyż już na obecnym poziomie gra bardzo mnie przytłacza. Nie za bardzo wiem co powinienem robić w grze - questów mam mnóstwo a postępów żadnych widocznych (brak latania w WoD, Legion) tak więc mam kilka pytań:

1. Na jakich questach powinienem się skupić ?
2. Czy powinienem grać w dodatki które mam teraz czy dać sobie spokój i jak najszybciej zakupić BfA a resztę olać ?
3. Jak ma się sprawa z systemami typu grnizon ? - w wod'zie wybudowałem 3 poziom garnizonu i też nie wiem czy powinienem codziennie tam wracać i wysyłać na kolejne nic nie przynoszące mi misje ? Tak samo sprawa ma się w Legionie również postawiłem jakieś budynki i nie wiem czy powinienem się skupiać na ich rozbudowie.


Proszę o wyrozumiałość
permalink wysłany:
Prawdę mówiąc, nie mając "Battle of Azeroth" to na żadnym specjalnie zadaniach nie musisz się skupiać. Możesz je robić, ale tylko głównie w celu zarobienia złota, poznania historii w danej lokacji i ewentualnie odblokowania wspomnianego przez Ciebie latania w Dreanorze lub na wyspach od Legionu.

Z garnizonem także możesz sobie dać spokój. Chyba, że chcesz odblokować sobie specjalną zbroję, wygrać wierzchowce, które mogą ci przynieść Twoi ludzie z wypraw czy z innych budowli. Jest to niestety już nie działający relikt z przeszłości. Kiedyś mogłeś sobie zarobić przy dużym szczęściu nawet 10000 złota, ale Blizzard wyciął tą opcje kiedy na serwery wbiła łatka, która wprowadzała do nowego dodatku. Podobnie jest w Legionie, też nie musisz się zbyt głowić nad tym, wiele rzeczy jak np. wygląd artefaktów jest już zablokowany.

Moim zdaniem, póki nie masz najnowszego rozszerzenia to po prostu rób sobie zadania w wybranej przez siebie lokacji w celu zarobkowym, zdobycia punktów osiągnięć czy poznania fabuły danej lokacji.
LINK
permalink wysłany:
1) Skup się na tym, co ci się chce robić. Wbiłeś jednego maksa, zrób sobie inną klasę i rób to samo, w innych krainach. Nie mając ostatniego dodatku jesteś krok do tyłu, więc póki go sobie nie załatwisz, poznawaj grę. Jeśli interesują ciebie Achievementy (osiągnięcia), to rób je. Jeśli lubisz zbierać rzeczy (mounty, pety, zabawki, tabardy, reputacje), to skoncentruj się na tym. Stary kontent ciągle ma wiele do zaoferowania nowemu graczowi, a im więcej poznasz, tym mniej będziesz przytłoczony.

2) Lepiej zbierać na najnowszy dodatek. Po prostu bądź z grą na czasie. Wszystkiego nie nadrobisz, ale nie będziesz mieć poczucia, że czegoś w grze ci brak.

3) niestety patologią wowa jest to, że z każdym kolejnym dodatkiem, poprzedni jest marginalizowany. tak było z WoD, który miał garnizon i pozwalał w nim farmić golda na zadaniach, które zlecasz followerom. Teraz już tak nie można. Podobnie było w Legionie i znów po wprowadzeniu BfA, dodatek Legion został uszczuplony o możliwości farmienia golda, czy nawet w kwestii artefaktów. Nie oznacza to jednak, że należy sobie odpuszczać te wątki. W garnizonie dalej możesz np. tworzyć torby i je sprzedawać za +/- 1000g (jeśli masz tailoring). Jeśli masz dużo czasu, to zacznij poznawać tą grę. Nawet jeśli zostaje ona spłycana.
token za 30zł?
permalink wysłany:
Podłączę się, jak nakazuje "Brzytwa Ockchama" Żeby nie tworzyć tematów ponad potrzebę ;) A mam pytania - mianowicie: Wqurłają mnie drzewa. Widok zasłaniają. Da się to wyłączyć? Wiem, na trudne pytania szukam odpowiedzi w necie. Ale na tak proste nie ma odpowiedzi - pewnie wszyscy to wiedzą i nikt nawet o to nie pyta ;)