WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Co jeżeli kupię battlechesta w 2019 roku?

  SPIDEY
permalink wysłany:
Cześć chciałbym zacząć grać w wowa ale battlechest został podobno wycofany ale dalej można go kupić w sklepach a są tam całkiem spoko dodatki i abonament na 30 dni oraz jest mega tani więc jeżeli bym go teraz kupił i wpisał klucz to normalnie dostanę 30 dni abonamentu ? Pograłem chwilę na wersji próbnej i jest mega spoko dlatego chciałbym sobie takiego battlechesta sprawić ale jednak trochę szkoda 40zl i okazuje się że abonament nie działa. (Piszę z telefonu)
permalink wysłany:
Jakiś czas temu ktoś tutaj na forum kupił i kod na battlechesta nic mu nie dał a z supportu otrzymał odpowiedź, że te kody już nie działają.
  SPIDEY
permalink wysłany:
Trudno dzięki
permalink wysłany:
Z tego co wiem, to Support traktuje tego b.chesta jako suba na 30 dni - i na fb pisali, że dają je im. Support jest wyjątkowo ludzki, ale czasem można trafić na jakiegoś, który nie jest Ja wtedy pisze odpowiedź - cokolwiek - że "Rozumiem i takie tam" tylko po to, aby odczytał ją ktoś inny, kto się zajmie tym jak należy
Ja raz w przeciągu jednego Ticketa rozmawiałem z 6-cioma różnymi pracownikami działu Oczywiście powód był inny - po prostu nikt nie rozwiązał mojego problemu jak należy i musiałem kilka razy ponawiać wołanie o pomoc
Za co kochasz WoWCenter? <---- Podziel się opinią
Mam szacunek do wszystkich Forumowiczów. Jestem otwarty na surową krytykę, ale bez przesady i przyznaję się do swoich błędów
Wsłuchaj się w Śpiew Mrocznej Pani... Poczujesz zdumiewającą ulgę oraz zrozumiesz swe pragnienia i możliwości...

http://www.nodiatis.com/pub/26.jpg
  SPIDEY
permalink wysłany:
Czyli jeżeli trafię na ogarnięty support to kod będzie normalnie działał?
permalink wysłany:
podepnę się pod pytanie, ale rozwinę myśl. skoro Battlechest teoretycznie stracił rację bytu, to czy stworzenie starterowego konta można zapgrejdować przy pomocy tokena? wiem, że w wersji podstawowej nie można sobie takich pieniędzy mailować, ale stworzyłem sobie podkonto do swojego głównego konta w wersji starter i teraz chciałbym sobie je zapgrejdować, by w przyszłości sobie taką postać zboostować. 2 różne postaci z 1 konta battlenet ale z 2 różnych kont wowa mogą obok siebie rezydować, więc mógłbym sobie wrzucać tokeny na oba konta i oba by były free. Czy blizz na to pozwala? Zakładam że referral tutaj raczej nie działa i za token dla 2 konta nie dostanę miesiąca na 1 koncie?

EDIT
w tzw. międzyczasie sam sobie połowicznie odpowiedziałem. stworzenie WOW2 w obrębie 1 konta battlenet umożliwia granie na 2 konta growe jednocześnie (nawet na 1 komputerze). Aby zaktywować trialowe konto wystarczy na pełnym koncie kupić token, zamiast zamienić go na czas gry, zamieniać go na balans na koncie battlenet i stamtąd wykupić czas gry dla 2 konta z poziomu strony www gry.
kasa na token za 30zł
permalink wysłany:
Aktualnie Battlechest w wersji fizyczniej jedynie co daje to miesiąc abonamentu. Stało się to stosunkowo niedawno, od kiedy Blizzard udostępnił Battlechesta wszystkim graczom bez wyjątku w wersji cyfrowej (każdy nowy gracz, już przy instalacji wowa otrzymuje battlechesta - wszystkie dodatki z wyjątkiem najnowszego).

Jeśli kody nie działają na battlechesta, to na pewno po kontakcie z Supportem otrzymacie te 60 dni abonamentu. Podobną sytuacje miałem po zakupie filmu "Warcraft: Początek" do którego załączane były kody. Jeden z nich stracił już dawno swoją "datę przydatności" i nie było problemu aby Administrator Gry przypisał do konta nagrodę.

Battlechest w wersji fizyczniej aktualnie jest bardziej preferowany dla kolekcjonerów, którzy lubią zbierać pudła z WoWa. Wygląda on całkiem spoko, jest duży, na rzepę i posiada w środku całkiem gruby poradnik po angielsku (w większości już nieaktualny).
Honor heroes, no matter how dire the battle - Never forsake it.

[Draenor Horda] Browarnicy - rekrutacja LINK