WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Nikandra

Idź do strony: 1, 2
Serwer: Burning Legion [EU]
Frakcja:Horda
Nastawienie: Social/Raid
Cele: PvE i PvP, dobra zabawa w grze
Grupa raidowa: aktualnie w trakcie tworzenia. Oto nasz progres
Komunikator: Discord

Raidy:
Środa: 21:00 - 23:00 (lub dłużej jak sa chętni) - Normal lub HC
Czwartek: 21:00 - 23:00 (lub dłużej jak sa chętni) -Normal lub HC
Wtorek: 21:00 - 23:00 Mythic +
Niedziela - 21:00 - 23:00 - Stare raidy i achiwmenty, lub normale dla nowych graczy
W powyższe dni rajdujemy ale mogą one się zmienić jeśli wiekszości będą pasowały inne.

Kogo poszukujemy:
Graczy, którzy chcą wspólnie grać a nie klas czy specjalizacji. Gramy z ludźmi i dla każdego znajdzie się miejsce.
Jeśli masz aktywne konto i postać lvl 1+ (wystarczy ;p ), Discord i chęć do wspólnej gry, to właśnie Ciebie szukamy.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana to zapraszamy do dalszej "lektury" i do naszej gildii.

Gildia Whíte Ravens (skrót WR) powstała przed wejściem dodatku "Shadow of Argus". Postanowiliśmy, że chcemy się bawić grą i raidowaniem, a nie traktować ją jak pracę. WR jest gildią socjalną i rajdującą ukierunkowaną na aspekt gry zwany PVE. W związku z tym jej struktura oraz organizacja zostały podporządkowane temu właśnie celowi. Jednocześnie w naszych szeregach jest też miejsce dla ludzi, którzy nie szukają tylko i wyłącznie przygody z PVE, ale chcą sobie zwyczajnie i luźno pograć PVP, czy też oddać się jakiejkolwiek innej działalności, którą oferuje gra. Grając w WOW to Ty drogi graczu wybierasz ścieżki jakimi podążasz, lecz jak wiesz nie wszystko można robić w samotności.
Jeśli zdecydujesz się do nas przyłączyć wiedz, że panują u nas poniższe zasady:
1. Angażuj się w życie gildyjne. Nie szukamy statystów dla sztucznego tłumu, których nick pojawia się online i nie ma ich nigdy na discordzie, jak i nie integrują się z resztą społeczności.
2. Szanuj innych, bądź miły i pomocny w myśl zasady, że tylko w grupie siła
2. Discord jako główne narzędzie komunikacji głosowej/czatowej w grze i poza grą
3. Staraj się panować nad swoimi słowami na discordzie i czacie, gdyż to co jednemu miłe drugiemu bywa trucizną (mamy opcje mówienia z przyciskiem więc go puść wyładuj się i wróć opanowany do rozmowy)
4. Pamiętaj, że tag nad głową symbolizuje nie tylko jednego człowieka, ale całą naszą społeczność, reprezentuj ją godnie w grze,
5. Dziel się swoją wiedzą z zakresu WOW-a czy nawet znajomością technik wypiekania chleba, ale nie nazywaj tych, którzy wiedzą mniej niż Ty lamerami czy innymi noobami, to tylko gra,
6. W gildii nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów arogancji i chamstwa. Gramy razem żeby czerpać przyjemność z gry i wolnego czasu. Wszystkie osoby przejawiające toksyczne zachowania i uprzykrzające życie innym będą usunięte z gildii.

Co oferujemy:
1. Jesteśmy grupą naprawdę przyjaźnie nastawionych graczy chętnych do wspólnej gry
2. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania (pomożemy znaleźć rozwiązanie)
3. Zachęcamy wszystkich do wspólnej gry i aktywności, ale nie zmuszamy
4. Wspólne rajdy na poziomie Normal i HC (zalezy kto jak się czuje na siłach), mythic+ (od 0 do +15 i wyżej w każdym tygodniu jak ktoś jest chętny)
5. Zdrowe podejście do gry
6. Spokojne i kulturalne pogaduchy na Discordzie o "wszystkim i niczym"

ZASADY NA RAJDACH I MYTHIC +:
Pamiętajmy, że raidy i mythic są tylko jednym z elementów gry, jednak dla wielu jej kwintesencją. Nagroda w postaci radości po pierwszym zwycięstwie nad wyjątkowo trudnym bossem jest warta dużo więcej, niż wydropione itemy. Pamiętajmy o tym. Każdy może mieć lepszy lub gorszy dzień więc zamiast sobie dogadywać - pomagamy. Jednocześnie prowadzenie raidu wymaga od Was podporządkowania się RL, związane jest to nie z faktem terroru ale z prostą sprawą: to jedna osoba kieruje walką aby nam wszystkim ułatwić raid (wszelkie pomysły i uwagi można zgłaszać przed lub po walce). To ma być dobra zabawa, epiki to tylko wisienka na torcie, apetyczna ale to tylko ozdoba.
Jeśli masz ochotę na raid i nie zaśniesz w trakcie ze zmęczenia to przestrzegaj:
1. Każdy z garaczy jest zobowiązany do posiadania zainstalowanego Discorda,
2. Gracz powinien posiadać umiejętności gry w zespole
3. Przestrzegać zasad spokojnego i "radosnego" grania,
4. Staraj zawsze zjawić się odpowiednio przygotowany do rajdu to znaczy: w pełni naprawionym sprzętem, zapasem jedzenia,flaszek,potków,pre-potów, masz wszystkie enchanty i Gemy we wszystkich slotach (nie musisz wszystkiego kupować bo w gildii są ludzie, którzy maja wszystkie potrzebne profesje wystarczy tylko zapytać wystarczająco wczesnie przed raidem i chetnie ktoś pomoże)
6. Posiadać znajomość taktyk na poszczególne bossy (linki do taktyk na discordzie). Jeśli ktoś ma jakieś pytania co do taktyk niech powie to przed walką, tak będzie łatwiej i nie bedzie niepotrzebnego padania z tego powodu. Pamiętajcie jednak ,że omawianie taktyk w czasie rajdu znacznie go wydłuży wiecej lepiej zapytać sie przed kiedy jest wiecej czasu na wyjaśnienie.

Kontakt w grze:
Níkandra
Leugar
Aveyos
Akkiko
Vooc
Njlepiej użyć opcji "/who Whíte Ravens" (jesli nie ma nikogo z powyższych online zapytaj sie kogokolwiek bo możemy być na altach).
Witaj jeśli nadal szukasz gildii zapraszam do nas Gildia Whíte Ravens rekrutuje gramy wieczorami bo jak sam pisałeś obowiazki itd... U nas podobnie .Na tym forum jest nasz post ,zajrzyj jesli masz ochote jest tam opis naszej gildii i czego wymagamy jacy jesteśmy jaki mamy progress (tytuł postu-Gildia Whíte Ravens (Horda -Burning Legion).Jak by Ci pasowało to co oferujemy zapraszam.
Hejka wszystkim Gildia Whíte Ravens nadal rekrutuje zapraszamy . Nowy dodatek jest bawimy się, świetnie każdy z nas czeka już na rajd. Mythic 0 są przez nas oblegane ZAPRASZAMY jeśli jesteście zainteresowani
Nowy dodatek już trwa w najlepsze szukacie gildii z miłą atmosferą ludzi grających bez spiny to dobrze trafiliście ZAPRASZAMY DO NAS> Wymagamy aktywności w grze i na discordzie wchodzisz daj coś od siebie dla innych niech gildia będzie produktywna.
permalink „Zapraszamy ” wysłany:
Witajcie szukacie gildii ,ludzi do wspólnego grania i pogadania. Możliwości wypicia kawy czy herbaty w miłym towarzystwie. ZAPRASZAMY DO NAS szepnij zaczep ogłoś się.Jedynie czego wymagamy na początku to discord chęci do grania.
Witajcie szukacie gildii ,ludzi do wspólnego grania i pogadania. Możliwości wypicia kawy czy herbaty w miłym towarzystwie. ZAPRASZAMY DO NAS szepnij zaczep ogłoś się.Jedynie czego wymagamy na początku to discord chęci do grania.
Witaj przepraszam Cię że dopiero teraz odpisuję nie mamy przedziału wiekowego najmłodsza osoba u nas w gildii to 20 lat, ale jeżeli Twój wiek jest poniżej 18 lat to wolała bym o tym wiedzieć nie z powodu tego że jesteś za młody tylko dlatego że muszę dopilnować odpowiedniego słownictwa na discordzie :D doświadczenie też nie ma znaczenia masz się przyjemnie bawić w dobrym towarzystwie wiec jeśli nadal jesteś zainteresowany to zapraszam do nas
permalink „Szukam gildii BL” wysłany:
Witaj zapraszam do Nas jeśli nadal szukasz gildii.Gildia Whíte Ravens mamy info na tej stronie, więc jeśli będziesz zainteresowany Zapraszam tylko nie napisałeś po której stronie konfliktu jesteś. Nasza gildia gra po stronie Hordy
Hejka i jak tam z poszukiwaniami znalazłeś coś godnego uwagi jeśli nadal nie to zapraszam do nas Gildia Whíte Ravens.Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na forum mamy post poczytaj o NAS i jak by co daj znać
permalink „Szukam Gildii lub ludzi.” wysłany:
No hej szukasz nadal jeśli tak zapraszamy do Nas Gildia Whíte Raves mamy zamieszczony post na stronie jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś wiecej o Nas poczytaj poszukaj i Zapraszamy
Idź do strony: 1, 2