WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Vampyr78

Idź do strony: 1, 2, 3 ... 24
permalink „Stary content solo” wysłany:
Mam wrażenie, że ciężko by było czymkolwiek wysolować raidy z Cataclysmu, może co najwyżej pojedyncze bossy.
permalink „Moje Kalkulatory Talentów” wysłany:
Witajcie towarzysze, chciałem podzielić się z wami moimi Kalkulatorami Talentów dla World of Warcraft Classic, TBC i WOTLK. Są to aplikacje napisane w C# z użyciem Windows Forms. Jest to raczej ciekawostka, gdyż w internecie łatwo o kalkulatory, a powyższe nie są aktualne dla obecnej wersji WoWa. Głownym powodem, dla którego zająłem się robieniem tego było poćwiczenie kodowania, ale skoro to skończyłem i działa to stwierdziłem, że można to pokazać ludziom.

Jednym z celów było stworzenie okienka które wyglądać ma jak "stare" okienko talentów z gry z zastosowaniem możliwości niesionych przez wspomniane wyżej technologie, stąd też każde drzewko jest na oddzielnej zakładce. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość zapisywania buildów do pliku, żęby potem móc je w tym programie odczytać.

WoW Talent Calculator Classic

Download here

WoW Talent Calculator TBC

Download here

WoW Talent Calculator WOTLK

Download here

Applikacja wymaga .NET Framework 4.5

W planach mam również odtworzenie wersji z Cataclsymu, MoP oraz WoD.
O to pierwszy trailer Warlords of Dreanor
https://www.youtube.com/wat...
W trailerze mamy "Boost to level 90 and play immediatly"
Czy to wystarczające potwierdzenie?

Blizzard ogłosił boost jako element dodatku, aby każdy kto dodatek kupi mógł od razu grać w jego content, nawet jak kupisz go w przyszłym roku, to też boosta dostaniesz.
permalink „Tailoring w Garnizonie” wysłany:
Irek1987 napisał :
Musisz na tym małym miejscu postawić ten budynek do tailoring i tam będziesz miał możliwość robienia hex cloth (7 dziennie na zlecenia w tym na 1 potrzebujesz 5 tych fur co wypadają z mobow)

Wybacz, ale nie da się robić 7 dziennie work orderów w jednym budynku, to tak nie działa. Budynek na 1 levelu pozwala zakolejkować 7 zleceń, ale w ciągu 24 godzin wykona się ich 6, gdyż jedno zlecenie trwa 4 gosziny. Kolejne ulepszenia budynku zwiększają długość maksymalną kolejki jedynie, tak samo dodatkowe sloty w kolejce daje storehouse. Maksymalnie można mieć kolejkę 26 zleceń, co trwa jakiś tydzień.
Krupek napisał :
2.Mail z agi dla wara jest plate
Małe sprostowanie, warrior i paladin nosi mail do 40 levelu, potem plate, hunter oraz shaman mają leather do 40, a potem mail.
permalink „Black Market” wysłany:
Black Market Auction House, czyli w skrócie BMAH jest to miejsce gdzie można kupić trudno dostępne przedmioty, jak i niektóre z tych których zdobyć już się nie da. Jest to Auction House, więc wygrywa ten kto da najwięcej, przedmioty są losowe wystawiane przez sam serwer. A znajdziesz go tutaj.
permalink „Problem z warlockiem” wysłany:
Na 20 levelu próżno szukać balansu klas, co do długiego casta Chaos Bolta, taki już jego urok, że długo się castuje, taka cena dużych obrażeń. Ogólnie dla destro domyślny pet to Felhunter, jak go jeszcze nie masz to polecam impa, voidwalker przydaje się jedynie jak grasz samemu, od taki prywatny tank. Sukuba używasz jeżeli potrzebujesz trochę CC. Dobrze jest świadomie zarządzać petem niż po prostu puścić go aby sam sobie bił.
permalink „Glyphs” wysłany:
Niektóre, z glyphów uczysz się automatycznie jak levelujesz, pozostałe musisz kupić na auction house, bądź zrobić, jeżeli posiadasz profesję Inskrypcji. Glyph który cię interesuje dostajesz automatycznie na levelu 75.
Z tego co wiem to każda broń ma swoją szansę na to, nie ma żadnej reguły na to, ot czysto losowo może to zrobić, ale nie przejmowałbym się tym zbytnio bo takie rzeczy są spotykane raczej na niższych levelach, więc prędko je wymienisz.
Keye.pl nie zrobi cię w konia, może kupić, natomiast z allegro to wiadomo, można czasem się naciąć jak człowiek nie je uważa. Zanim kupisz możesz też założyć konto starter i spróbować grę za darmo z pewnymi ograniczeniami, a jak wbijesz level 20 ulepszasz do Battlechesta. Daje ci to 30 dni grania, po czym twoje konto zostaje zamrożone i można na nim grać z ograniczeniami konta starter. Abonament to masz 60 dniowe prepaidy, za które możesz płacić jak za każdą inną rzecz zamówioną online. Przelewy są wygodne, ale jak nie masz konta, to możesz po prostu dokonywać wpłat na określone konto w jakimś banku, nie wiem na jakiej zasadzie działa płacenie w żabce, ale wydaje się być taką właśnie wpłatą. Blizzard ma też wprowadzić cos takiego jak 30 dniowe Tokeny do kupowania w Auction House za posiadane przez gracza złoto, ale to nie jest opcja dla początkującego, gdyż trochę złota najpierw zdobyć trzeba, może na przyszłość ci się to przyda. Dostęp do nowych modeli postaci nie wymaga posiadania licencji na WoD, jej brak blokuje ci jedynie dostęp do contentu 90-100.
permalink „Całkiem nowy gracz.” wysłany:
Moim zdaniem jak ktoś dopiero zaczyna przygodę z grą to powinien ją zacząć bez addonów. Dobrze jest trochę sobie pograć, aby stwierdzić czego potrzebujesz i wyszukać odpowiednie addony. Nowego gracza duża porcje addonów na start może przytłoczyć.
permalink „Realm” wysłany:
Ja jeszcze dodam wyjaśnienie czemu gra dała ci wyboru konkretnego realmu. Otóż w trosce o równomierne rozkładanie graczy, przy pierwszym uruchomieniu gra pyta cię jaki typ serwera cię interesuje, a potem automatycznie przydziela jeden z realmów danego typu o małej populacji. Oczywiście jak nie ma obowiązku korzystania z zasugerowanego realmu, można wybrać potem inny, jak to zostało powyżej napisane, dodam że przycisk ma napis "Change Realm".
permalink „Dobry Sprzęt na Draenorze.” wysłany:
Epickie przedmioty raczej przeznaczone są na max level, poza tym po co się martwić gearem zanim wymaksujesz level?
permalink „Garnizon” wysłany:
Każda dla ciebie nowa funkcja zostanie wprowadzona poprzez questy, ale to co już ci pokazano, czyli rozwijanie garnizonu i budowanie budynków to już sam musisz dalej ogarnąć.
permalink „Problem z mechaniką walki” wysłany:
Po pierwsze, strasznie jesteś niecierpliwy.
Po drugie zapewne chodzi ci o umiejętność Attack, jej w spellbooku nie znajdziesz z prostego powodu, tam jej nie ma. Każdy warrior zaczyna z tym na pasku, gdyż blizzard chciał coś tam wrzucić, aby nie było na start pustego paska. Wyrzuciłeś ją i już nie odzyskasz.
permalink „Problem z mechaniką walki” wysłany:
Nie mam dużego doświadczenia z warriorem, ale wystarczy odpalać auto-attack, wciskasz raz i postać bije przeciwnika z przerwami, zależnymi od prędkości broni.
Co do pytania jak grać, osobiście sugerowałbym nie przejmować się tymi szczegółami i po prostu grać, gra informuje w dość wizualny sposób o nowych możliwościach gdy tylko są dostępne. Zgłębiać tajniki poprzez praktykę, przeżyć przygodę.
Jeżeli chcesz kilka kamieni milowych to mogę podać:
10 - wybór specjalizacji,
15 - pierwszy talent, dungeony i battlegroundy,
20 - mount zwiększający prędkość o 60%,
30 - możliwość wyboru drugiej specjalizacji,
40 - mount zwiększający prędkość o 100%,
58 - dostęp do outlands,
60 - mount latający zwiększający prędkość o 150%, licencja na latanie w starym świecie,
68 - dostęp do northrend, latanie w northrend,
70 - mount latający zwiększający prędkość o 280%,
80 - mount latający zwiększający prędkość o 310%, dostęp do kataklizmu,
85 - dostęp do pandarii,
90 - latanie w pandarii, dostęp do draenoru,
100 - max level :)
permalink „Problem z mechaniką walki” wysłany:
Jeżeli masz już 20 level i nie masz mounta, to powinieneś kupić jednego od swojej rasy. Na 20 levelu jest quest, który cię prowadzi w odpowiednie miejsce gdzie to jest. Wszystkie dodatkowe, to nie masz co gonić bez maksymalnego levelu, jak ci się uda coś zdobyć po drodze to fajnie. Ale na maksymalnym levelu większość jest po prostu łatwiejsza do zdobycia.
Co do item levelu, to jak najedziesz myszą na jakiś przedmiot, który możesz założyć, to powinien mieć statystykę zwaną item level, im lepszy przedmiot tym ma większą wartość ogólnie. Item level twojego gearu, to wartość średnia wyliczona ze wszystkich przedmiotów, które masz założone. Jak otworzysz okno postaci to po prawej jest trójkącik, rozwinięcie go wyświetla wszystkie statystyki, tam jest item level twojej postaci.
Co do specjalizacji, wybierasz sobie talent na levelach 15, 30, 45, 60, 75, 90, 100. Można je potem zmienić, koszta są niewielkie. Są różne poradniki, które sugerują co wybierać. Ale przeważnie są to rzeczy bardzo sytuacyjne, raczej nie ma uniwersalnego zestawu, który jest najlepszy. Tak długo jak nie masz zamiaru zająć się czymś trudniejszym, to nie musisz się tym przejmować. Możesz wybrać to co jest dla ciebie najwygodniejsze.
Idź do strony: 1, 2, 3 ... 24