WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Ventas

Idź do strony: 1 ... 64, 65, 66
permalink „Aktualizacja 7.3 - Dyskusja” wysłany:
Mamy pierwsze zbliżone wymiary Aggramara. Niby jest spory, ale gdzie mu do całej planety... Jedyne sensowne wyjaśnienie - po zniszczeniu ciała, Sargeras stworzył dla duszy Aggramara naczynie ciut większe od obserwatorów.

permalink „Aktualizacja 7.3 - Dyskusja” wysłany:
Tytani próbowali przeniknąć do obserwatorów, ale im się to nie udało. Ich dusze były za potężne, ew. obserwatorzy rozwinęli tak bardzo swoje osobowości, że zabrakło wolnej pamięci na ich dyskach xD teraz wychodzi na to, że to Sargeras je przechwycił... Co jest trochę dziwne, bo z kronik wynika, że po prostu zanikły.
permalink „Aktualizacja 7.3 - Dyskusja” wysłany:
Khadgarze! Wycofaj dywizjony z małego palca! Potrzebujemy ich siły na środkowym, żeby przebić się przez paznokieć!
Z jednej dziury zrobiła nam się Studnia Wieczności. Podejrzewam, że nową wykorzystają nagi np. do uspokojenia Wiru na środku morza i podniesienia z dna ich stolicy. Blizzard uniknąłby dzięki temu podwodnych lokacji, w których grało się dość ciężko. Wg mnie przemawia za tym wprowadzenie w Kronice paru nowych miejsc, które mogą znajdować się pod wodą (Lathar'Lazal i Then'Ralore).
permalink „WoWcenter i książki” wysłany:
Jakaś aktualizacja na wielką skalę jest podobno w planach, a w każdym razie na pewno coś się dzieje po drugiej stronie
permalink „ARGENT DAWN (RP)” wysłany:
Grupa zbierająca polskich graczy AD na fb ma ponad 200 członków, więc trochę naszych tam jest ;)

LINK
permalink „Nowa szuka porad” wysłany:
Warcraft to naprawdę spore uniwersum. Historia gry jest bardzo rozległa, a do niej dochodzą jeszcze powieści, opowiadania, komiksy i filmiki. Rozeznanie się w fabule po samym WoWie może być trudne. Niestety bardzo skaczemy z historią między dodatkami, ale da się przeżyć. Za jakiś czas do polskich księgarń powinna trafić Kronika Warcrafta - książka opisująca aktualną wersję historii. Wersje anglojęzyczne są dostępne od dłuższego czasu. Jeśli jesteś z okolic Wrocławia i nie przejdzie Ci do wakacji zainteresowanie WoWem, zapraszam na Dni Fantastyki. Będzie sporo o warcraftowej historii
https://lh3.googleusercontent.com/yBR-jfyrk0rPApqF6TWuCT0kLsJ9KWve-R9jjZfbghL8Gb0JpQKYwZRhTwhDe4El0c1GuiLRV2PxsoSJ5onNkRVSj57K62JNQQlWu8z6AazroaPAC-Rb0NJBMcRcG28f7ATGGykhTtkVRB27eosL3uRzCT_ifeiDRciZuy-ssvcIg0nq-syP-IvqOz2WsNcTsVBRrupFItasxq00JGpAh2I1M6_LZcO0HPMUMGMqEGKOXyeqp4MnXN0V1Ws0Uq7XYPvMLKPl5tysj3Om8CIKtZiI54lEP7fvCN8V0kikFd9jj8HRXjvuKi5ZtVKAzRparUfTmKKgNGweKm5FyMCUE9WI_6QhfKqVARjQbjlSI5U-lUXBL9XUW8zwpN_qC8LVjrxbKK1tAIrobrOgWpBG08oCN2ce38zrYZGkOHD73syd13l3sjN0e8fv9N1EU4NThfN2bLQ9P_LVKO3ID9ju5-Oj9nz2FH7fXmvfq5jy-a9m6ihlkdOhxEi5RFhPaRnqCE--CJvI5uNWiD58nV1SeQpmOTOt1pZu6kCoAby-1GBuY1nKA9kDCE1ZUwIVlKdBD5f1fgVu7fE28j3nas7dFLTRoUTEhCC_cU53-b4=w806-h497-no
permalink „Nowa szuka porad” wysłany:
@up Jeśli chodzi Ci o moją Pradawną Kronikę, to niestety spora część pierwszego tomu wymaga aktualizacji, a "World of Warcraft: Chronicle" Blizzarda dopiero są tłumaczone.
Dzisiaj ma miejsce premiera książki fantasy Droga Szamana od Insignis (yep, tego od naszych warcraftowych książek). Może i Droga... nie jest związana bezpośrednio z WoWem, ale jej autor przedstawia siebie jako zapalonego gracza World of Warcraft, a i od nawiązań do mechaniki gry aż huczy.
Książkę autor opisuje jako nowy gatunek powieści – LitRPG, co można najkrócej zdefiniować jako literacki gameplay. Główny bohater jest skazańcem mającym odpracować 8 lat w grze MMO. W jego czasach nie ma więzień, a za większe przewinienia zostaje się zamkniętym w kapsule a’la Matrix czy Player One, która przenosi go do wirtualnego świata, a dokładniej do zamkniętej kopalni, gdzie ma farmić, kraftować itd., aby w wirtualnej walucie zapłacić za swoje grzechy. Problem w tym, że wszystko wokoło rządzi się prawami RPG. Jeśli twoje zachowanie nie spodoba się strażnikowi, przed oczyma wyświetla ci się napis -10 do reputacji u strażników kopalni. Jeśli za często pijesz, dostajesz godzinnego debuffa, a wiele zwykłych czynności ma paski ładowania w trakcie ich wykonywania. Dodatkowo każde twoje zachowanie jest nagradzanie punktami exp. dla odpowiedniej statystyki. Uśmiech daje punkty do życzliwości, która może spodobać się strażnikom i dać bonus do reputacji etc.
Obawiałem się tej książki, ale niepotrzebnie. Jako fan Gothica i WoWa mogę szczerze ją polecić, a i fani Minecrafta też się w niej odnajdą ;) smaczku dodaje fakt, że głównemu bohaterowi narzucają z góry klasę szamana – najgorszą w grze (jak dla mnie uderzenie w naszego Thralla), ponieważ ciągle musi komunikować się z duchami, a niewielu woli tańczyć rytualne tańce z tamburynem zamiast złapać za miecz czy cisnąć po prostu kulą ognia

http://www.insignis.pl/wp-content/uploads/2018/06/WM_DSz_cover_front-540x807.jpg
Ludek napisał :
musiałbym przeszperać w oryginale jak to tam napisali, w kronice dla odmiany nie ma nic, że Arthasowi się kopnęło w kalendarz

proszę

The undead and the cultists who had accompanied him waited silently. Gavinrad did not rush in, but gathered himself, praying to the Light that would not save him. Arthas let him complete his prayer, let his weapon glow, as Arthas’s own hammer had once done. With Frostmourne gripped tightly in his hand and the Lich King’s powers surging through his dead-not-dead body, he knew that Gavinrad did not stand a chance.
permalink „Fabuła raidów i dungeonów” wysłany:
Niektóre owszem. Część jest zwieńczeniem questów w danej krainie, ale i kontynuacja dung->dung również się trafia. Na myśl przychodzi mi w tej chwili The Eye (Tempest Keep) -> Magister's Terrace. Patrząc jednak na zamieszanie czasowe przy przeskakiwaniu między jednym a drugim dodatkiem, nie przejmowałbym się tym za bardzo...
permalink „Zapoznanie z lore wowa” wysłany:
Foster93 napisał :
LINK Tu masz książki poukładane chronologicznie :)

Daleko im do chronologii... nazwałbym to prędzej chaosem.
permalink „Fabuła raidów i dungeonów” wysłany:
Część rajdów została zmieniona pod kolejne dodatki np. Deadmines, w których ostatnim bossem jest już nie Edwin VanCleef, ale jego córka, Vanessa. Zwykle różnica jest kosmetyczna i nawet strategia na bossie nie ulega zmianie. Wyjątkiem jest np. Karazhan, w którym otworzyli jakby nowe skrzydło i Twoje Zul'Gurub, w którym doszło trochę nowości m.in. toczące się głazy.
permalink „Zapoznanie z lore wowa” wysłany:
Właściwa chronologia wydarzeń z książek, oczywiście patrząc na treść, a nie np. na to, że całość książki jest retrospekcją:

1. Dawn of the Aspects
2. Trylogia Starożytnych (The Well of Eternity, The Demon Soul, The Sundering) (wydana w Polsce jako "Studnia Wieczności" "Dusza Demona" "Rozbicie"), ale dostępna tylko używana na aukcjach)
3. Curse of Worgen (połowa wydarzeń z komiksów – przenosi do czasów wojny z satyrami 9000 lat temu. Druga do wydarzeń z zarazą worgeńską w Gilneas z czasów Cata)
4. Rise of the Horde (wydana w Polsce jako "Narodziny Hordy")
5. The Last Guardian (wydana w Polsce jako "Ostatni Strażnik")
6. Tides of Darkness (wydana w Polsce jako "Fale Ciemności")
7. Beyond the Dark Portal (wydana w Polsce jako "Przez Mroczny Portal")
8. Day of the Dragon (wydana w Polsce jako "Dzień Smoka", ale dostępna tylko używana na aukcjach)
9. Lord of the Clans (wydana w Polsce jako "Władca Klanów", ale dostępna tylko używana na aukcjach)
10. Blood and Honor
11. Cycle of Hatred (wydana w Polsce jako "Krąg Nienawiści", ale dostępna tylko używana na aukcjach)
12. Arthas: Rise of the Lich King (wydana w Polsce jako "Przebudzenie Króla Lisza")
13. World of Warcraft: Shadow Wing (2 komiksy)
14. Ashbringer (komiks)
15. Warcraft: The Sunwell Trilogy (manga)
16. Illidan (wydana w Polsce)
17. Night of the Dragon
18. Stormrage
19. The Shattering: Prelude to Cataclysm
20. Thrall: Twilight of the Aspects
21. Wolfheart
22. Jaina Proudmoore: Tides of War (wydana w Polsce jako "Wichry Wojny", ale dostępna tylko używana na aukcjach)
23. Vol'jin: Shadows of the Horde (wydana w Polsce jako "Cienie Hordy", ale dostępna tylko używana na aukcjach)
24. War Crimes (wydana w Polsce jako "Zbrodnie Wojenne")
25. Before the Storm (wydana w Polsce jako "Cisza przed Burzą")

Jeszcze jest seria komiksów Warcraft: Legends, które opisują różne wydarzenia np. wybór pierwszego Strażnika Tirisfal oraz pojedyncze opowiadania, które znajdziesz na stronie Blizzarda.

To chyba tyle btw. Insignis planuje z czasem wydać wszystkie pozycje ze świata Warcrafta.
permalink „Zapoznanie z lore wowa” wysłany:
Empik wykupił cały nakład do końca roku. W pozostałych księgarniach Kronika będzie dopiero w styczniu 2020 r.
Garrosha zapewne nie będzie, ponieważ zginął na alternatywnym Draenorze. Z drugiej strony... Vashj padła w Outlandach.
Uther wygląda jak fuzja gołębia ze smerfem... Mam nadzieję, że to jednak chwilowe i stary Lightbringer, aby wesprzeć nas w walce, powróci do ludzkiej postaci.
Idź do strony: 1 ... 64, 65, 66